Aaaay delireceğim artık...

Retrospective

lll ☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
Kafam karışıyor artık. Hadi ameliyatla kadın erkek falan olanı, eşcinsel olanı anladık. Normal şeyler abi, tamam, açıklaması var. Kendini öyle hissediyorsan tamam, geç gerçek cinsiyetine. Bedenini sevdiğin hâle getir. Harika. Güzel. Keyfinize bakın. Size laf yok. Tamam abi, yok size laf. Sakin olun. Sözüm başkalarına.

Ama anlamıyorum abi bu milleti. Şimdi de non-binary diye bir şey çıkmış. Cinsiyetimiz yok diyorlar! Her şey toplumun dayatması, bebekler cinsiyetsiz, biyolojik cinsiyetlerinin ne olduğunun önemi yok, biyolojik cinsiyet de yokmuş. Toplumsal cinsiyet varmış. Erkek gibi yetiştirirsen erkek, kız gibi yetiştirirsen kız oluyormuş.

She/her, he/him, he/her, she/him, lan bunlar ne oğlum anlamıyorum! Kendini hayvan olarak gören mi dersin, hem kız hem erkeğim (şu çift cinsiyetle doğanlardan bahsetmiyorum, adam erkek olarak doğuyor ama ben çift cinsiyetliyim diyor, o tarz yani) diyor.

Bir de biyolojik cinsiyete, atanmış cinsiyet diye ad takmışlar. Bunu not düşüyorlar ama bir insan bunu okusa, sanki öyle bir cinsiyet yok da, sonra bir doktor yazı tura atarak karar vermiş gibi algı oluşturulmuş. Atanmış cinsiyet ne oğlum? Biyoloji ne, döllenme falan ne, anne karnında ne mevzu dönüyor hiç mi haberiniz yok? Bu erkeklerin daha fazla testosterona falan sahip olması, daha güçlü falan olmaları da erkek gibi yetiştirdiği için mi? Bir kızı erkek gibi yetiştirsen birden kaslı herküle mi dönecek? :D Salaklar ya.

Bunlar istiyor ki, işleri karma karışık yapalım. En ufak at sineği için bile bir şey uyduralım, bir terim takalım. Her çıkan ben kendimi şu gibi hissediyorum deyince, ona özel kategori açılsın. Adam kendini at boku mu görüyor? Aç oradan abime Atbokuseks diye bir kategori. Ooo, hoparlörün kadın olduğunu mu düşünüyorsun? Aç abime oradan, hoparlörün cansız varlık olduğuna dair "atanmış" anlayışı yıkacağız.

Bir de bunların hepsi genelde vegan, apolitik (ne alakaysa) falan oluyor. Bunlar hep toplum salaktır, bağımsız olmak lazım, diğerleri ne düşünüyorsa aksini yap. Kardeşim cool oldun tamam mı? Helal sana. Salaklık yaptın ya, helal bak. Bir de hiç araştırmadan Katolik'llikten falan ayrıl, tertemiz, mis. İyi bok yedin. Bunları eleştirince de [Eleştirdiğin terim]fobik diye etiketleniyorsun. Sonra ye bakayım linç. Hele Türkiye, ufff. Linç kültürü tavan. Ota boka alınganlık yapıp linç yiyorsun.

Ha bak Türkiye'de de Hristiyanlara falan, Budistlere ana avrat gir, bir şey olmaz, hatta ABD'nin Irak'a girdiği gibi gir diye desteklerler seni. Sonra bunu Müslümanlara yapmaya çalışırsan kafanı keserler. E hani kardeş onlara söverken iyiydi, namlu size dönünce niye siz de döndünüz?

Ha bir de akışkan cinsiyet diye bir şey daha çıkmış. Adam keyfinin kahyasına göre dönem dönem ay ben erkeğim, ay azdım, ay kadın oldum ay reglim var şekerim moduna giriyor. Bak bunları sitelerden okusanız, bu işin piyasasını yapan, size çok mantıklı şeyler gibi geliyor. Lan bu işte, bu kadar basit. Al işte bu, çıkaracağın sonuç bu. Bunu çıkaramıyorsan sıkıntı zaten. Çıkaramayınca da Twitter nickine gökkuşağı koyup, biyografina "Non-binary, vegan, fuck the politicianssssss, hell Capitalism" falan yazıyorsun.

Ha bu akışkan abilere de they/them, yani onlar diye sesleniyorsun. Hayırdır kardeş kıçından bir insan daha çıktı haberimiz mi yok?

Şöyle bir içimi dökeyim dedim ama cidden bu salaklıklara artık dayanmıyorum. İstemeden karşıma çıkıyor. İnternetin yarısını engelleyeceğim artık...

gumiho

Çaylak
Düşünce
Panenteist
Yabancı internet sitelerinde takılan birisi olarak, ben de bu işin çığrından çıktığını düşünüyorum. Eğer bu durum sadece hobilerle sınırlıysa zaten "tomboy" veya "femboy" olurlar, non-binary değil ki. Ha gerçekten rahatsız olanlar da var, ben de diyorum ki; non-binary diye bir şeyi hiç duymasaydınız yine aynı şekilde mi düşünecektiniz? Sadece "she" veya "he" kelimeleri yüzünden mi yoksa tüm bunlar? Sallayın geçin, çözülemeyecek bir durum değil çünkü. Bir de neden her yerde belirtme ihtiyacı hissediyorlar bu durumu? Sorarlarsa söylersin anlarım da, "ben nb'yim çok havalıyım" tarzı davranışlar neden?

10-11 yaşındaki çocuklar etkilenmese bari. Çok gördüm öyle.

She/her, he/him, he/her, she/him, lan bunlar ne oğlum anlamıyorum!
Bu zamirleri lgbt olmayan insanlar da ayrıca kullanıyor kendilerini tanıtırken.
Ha bu akışkan abilere de they/them, yani onlar diye sesleniyorsun. Hayırdır kardeş kıçından bir insan daha çıktı haberimiz mi yok?
They/them İngilizcede cinsiyetsiz zamir olarak kullanıldığı için ve yaygın olduğu için böyle kullanıyorlar. Bazı kişiler xe/xir falan da diyor.

Fzpğcüwqkrlub

ll ☆☆☆☆
Ayrıldı
Düşünce
Bağımsız
Gay / Yaoi çizgi romanları seven kızlar var. Hehehe...
İki erkeğin birbiriyle aşk yaşamasından kızlar nasıl hoşlanabilir?
Hani eşcinsel erkek hoşlanır da, kız neden hoşlanıyor bu çizgi romandan?
Tabii ki yakışıklı karakterler genellikle bu çizgi romanlarda oluyor diye.
Viewfinder-Yamane-Ayano-1-1198x500.jpg700877cf5cf57a5b1100f96cd6005bda.jpgHEADER-IMAGE-650x419.png

TENTEN

☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Apateist
Teistik görüşe sahipsen tanrın tanrıların delirmiş.
Ateistik görüşe sahipsen (madde,doğa,evren) bilinci olmadığı için zaten deli. :)

DemoKratos

V ☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Ahir zaman kardeeeeş, kıyamet yakın. Hepsi cehenneme dolacak. Cehennem insan bekliyor insan! Yok mu yiyecek insan diye aç kurt gibi uluyor. Aç cehennem, aç!

Dünyada salaktan bol ne var acaba? Hayır salaktan daha fazla rastlanan bir şey söyleyin de haaaa sahi yaaaa diyelim!

Retrospective

lll ☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
Ahir zaman kardeeeeş, kıyamet yakın. Hepsi cehenneme dolacak. Cehennem insan bekliyor insan! Yok mu yiyecek insan diye aç kurt gibi uluyor. Aç cehennem, aç!

Dünyada salaktan bol ne var acaba? Hayır salaktan daha fazla rastlanan bir şey söyleyin de haaaa sahi yaaaa diyelim!
Salak olmadığını zanneden insan?

Son konular