Adı: Ahmet, Türk uyruklu cami imamı iken ateist olmuş.

kavak

☆☆☆
Üye
Düşünce
Ateist
Kedi ve sivrisinek... Zor bulmaca. Ben alakayı kuramadım geri zekalı olmayayım sakın! Sivrisinek vızıltısı tabii olabilir de kedi ile alakasını keşfetmek zor!
Muhterem

İki farklı meseleyi tek cümle ile ifade etmeye çalıştım ancak galiba pek beceremedim!
Uygun bir zamanda size özelden yazarım.

Sevgiler

Burcuva

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Bence eleştirilerimiz açık olmalı. Yanlış yapan varsa herkesin göreceği şekilde sen yanlış yapıyorsun demeliyiz. Forumlar insanlar birbirine katkı yapsın kendilerini geliştirsinler diye var bence.

Burcuva

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Bir müslüman yalanı da şudur; "Gerçek islam bu değil."
İşin garip tarafı bunlara iyi tamam gerçek islam o da değil, şu da değil, bu da değil, peki nerde bu gerçek islam deyince gösteremiyorlar. Hiç bir yerde gerçek islam yok! Göğe mi çekildi? Belki Sirius yıldızına gitmiştir!!! :D

Minik Kuş

Üye
Düşünce
Sünni
İşin garip tarafı bunlara iyi tamam gerçek islam o da değil, şu da değil, bu da değil, peki nerde bu gerçek islam deyince gösteremiyorlar. Hiç bir yerde gerçek islam yok! Göğe mi çekildi? Belki Sirius yıldızına gitmiştir!!! :D

dede; kara murat kim? der gibi yazmişsin :kggy:

bilgelikyolunda

☆☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
Bir müslüman yalanı da şudur;
"Gerçek islam bu değil."
Yapılması gereken şey basit, insanların zaten İslama aykırı davranışları yüzünden İslamı suçlama mantıksızlığından vazgeçeceğiz. İslamı eleştireceksek ayet ve sahih hadisleri, cımbızlamadan, önünü arkasını kesip bağlamından koparmadan eleştireceğiz. Çok mu şey istiyoruz? :)