Adnan Oktar

yeniçeri

☆☆☆☆☆
ÖDG Üyesi
Düşünce
Ateist
Şu var ki Cübbeli etrafına karşı kafir! Kendine müslüman. Çünkü doğru düşünüyor ki kazanıyor. Yaşam sonuçta bir mücadeledir. Biz nasıl malların etlerinden, sütlerinden, postlarından yararlanıyorsak o da karşısında ruh bütünlüğünü sağlayamamış, dolayısıyla aklını ve mantığını kullanamayan mallardan farksız möööööslümanlardan yararlanıyor! Ama bunların en muhteşemi Adnan. :)

RedOneTheDiver

☆☆☆
Üye
Düşünce
Agnostik
Kedicikler-gerçekler İngilizce bi vidyo. Kedicikler din adı altında taciz-istismar-vücut bütünlüğü vb. bir çok suç daha işleniyor. Tavsiye ederim bi izleyin. Konu bu zat değil kusura bakmayın, bi hak gaspı var, mazur görün.

Mete Turan

☆☆☆☆☆
Divan Kurulu Üyesi
ÖDG Üyesi
Düşünce
Agnostik
Adnan'ın tarikat o kadar süper ki, denk gelse ben bile gidip katılacam. :) Şaka bi yana bu adam nasıl bu duruma geldi hayret ediyorum.

RedOneTheDiver

☆☆☆
Üye
Düşünce
Agnostik
Şaka bi yana bu adam nasıl bu duruma geldi hayret ediyorum.
Proje olduğu apaçık ama kimin ve amaçları ney tam olarak kestirebilmek için daha fazla bilgi lazım. 90larda yayınları okuyordum. Ama şatafatlı dergi ve kitapları, sürekli semavi dinlerin birbirini desteklemeleri, önce masonları ve yahudileri eleştirip daha sonra övmesi işin içinde bir şeylerin olduğunu gösteriyor ama dediğim gibi kim ve niye destekliyor bilmiyorum!

Kemal

☆☆☆
Disiplin Kurulu Üyesi
ÖDG Üyesi
Düşünce
Agnostik
Küçükken bizim evde de adnan oktarın kitabı vardı. Tabi o zaman harun yahya olarak yazıyordu. Zannedersem adnan oktar olduğu sonradan öğrenildi. Bu noktalara kadar geldiler. Herşey ortada. Evet bu bir projedir. Yahudilere ettiği lafları görünce nerden finanse edildiğini tahmin edebiliyoruz ama daha çok bilgi gerektiği kesin. Zaman herşeyi ortaya çıkaracak.

Orhan Yolcu

☆☆☆☆
Yönetim Kur. Üyesi
ÖDG Üyesi
Düşünce
Agnostik
Bu adama hiçbir propaganda şansı vermemek lazım. Geçenlerde bir adam çıktı tv ye, Adnan Oktar benim iki kızımı kaçırdı diyor. Sadece bu adam değil, bu adam gibi çocuğumuzu bizden aldı diyen çok sayıda aile var. Bu adam aileler için çok tehlikeli. Devletin Adnan Oktar grubunu çok iyi araştırması lazım. Nereden finanse ediliyor iyi araştırmak lazım. İsrail ile ve bazı kiliselerle bağlantılarından bahsediliyor. Şimdiden önlem alınması lazım yoksa yarın FETÖ gibi ülkenin başına bela olabilir bunlar.

Düşünce
Sünni
Adnan Oktar konusunda haklısınız. Adam dini bozuyor. Belkide bazı güçler tarafından dini bozsun diye görevlendirildi.

Charles Dawkins

☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Ateist
Adnan Oktar konusunda haklısınız. Adam dini bozuyor. Belkide bazı güçler tarafından dini bozsun diye görevlendirildi.
Tüm dünyanın derdi islamdı zaten. Yeter ki islam yok olsun. Bırakın bu ayakları. Evet adam proje ama adamın amacı dini kullanmak. Kimsenin derdi islamı bozmak değil. İslâm milletin akıl dengesini bozmak için harika bir din. Bu adamlarda o potansiyeli kullanıyor. Tabi kedicik felan eklemiş. :D Böyle tarikatların çoğalması bile artık islamın aynı orta çağ hristiyanlığına dönüştüğünün kanıtıdır. İslâm bir yüzyıla darbe alır. Artık torunlarınızın müslim olmasını unutun.

Orhan Yolcu

☆☆☆☆
Yönetim Kur. Üyesi
ÖDG Üyesi
Düşünce
Agnostik
Tüm dünyanın derdi islamdı zaten. Yeter ki islam yok olsun. Bırakın bu ayakları. Evet adam proje ama adamın amacı dini kullanmak. Kimsenin derdi islamı bozmak değil. İslâm milletin akıl dengesini bozmak için harika bir din. Bu adamlarda o potansiyeli kullanıyor. Tabi kedicik felan eklemiş. :D Böyle tarikatların çoğalması bile artık islamın aynı orta çağ hristiyanlığına dönüştüğünün kanıtıdır. İslâm bir yüzyıla darbe alır. Artık torunlarınızın müslim olmasını unutun.
Evet söylediğin bence de doğru. 100 yıl mı sürer ne kadar sürer tam olarak bilemiyorum ama yakın bir zamanda İslam da dahil olmak üzere tüm dinler sönecektir. Kanaatim bu yönde. Çünkü bu zamanda gerçekleri saklamak artık çok zor.

Mete Turan

☆☆☆☆☆
Divan Kurulu Üyesi
ÖDG Üyesi
Düşünce
Agnostik
Ve sonunda hükumet bu işe el attı. Hükumeti ve güvenlik güçlerimizi bu başarılı operasyon için tebrik ediyorum. Umarım bunlara açılan davalar gevşetilmez ve aynı kararlılıkla devam edilir.

NoTThingLosE

☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
Ve sonunda hükumet bu işe el attı. Hükumeti ve güvenlik güçlerimizi bu başarılı operasyon için tebrik ediyorum. Umarım bunlara açılan davalar gevşetilmez ve aynı kararlılıkla devam edilir.

Hükümet bu zamana kadar nerdeydi? :D Sanki bilmiyorlardı ne bok olduğunu bu adamın. Ohal mohal derken bişeyler çıkartıyor hükümet. Millet artık sağda solda birbirine tecavüz ediyor. Sedat peker yine çıktı dışarı. Merak etme Adnan'da yakında çıkar. Hükümet'in herşeyden haberi var. Ülkenin durumuna bak, dolar kuruna bak, soğanın fiyatına bak. Ama hükümet 18 yaşındaki sigaraya yasağını 21 yaşına çıkartsın. Zaten mahalledeki 5 yaşındaki çocuk bile tiner çekiyor artık. Ama hükümet napıyo. Din tüccarı tutukluyo, gerçekten başarılı bir operasyon tebrikler..

Mete Turan

☆☆☆☆☆
Divan Kurulu Üyesi
ÖDG Üyesi
Düşünce
Agnostik
Hükümet bu zamana kadar nerdeydi? :D Sanki bilmiyorlardı ne bok olduğunu bu adamın. Ohal mohal derken bişeyler çıkartıyor hükümet. Millet artık sağda solda birbirine tecavüz ediyor. Sedat peker yine çıktı dışarı. Merak etme Adnan'da yakında çıkar. Hükümet'in herşeyden haberi var. Ülkenin durumuna bak, dolar kuruna bak, soğanın fiyatına bak. Ama hükümet 18 yaşındaki sigaraya yasağını 21 yaşına çıkartsın. Zaten mahalledeki 5 yaşındaki çocuk bile tiner çekiyor artık. Ama hükümet napıyo. Din tüccarı tutukluyo, gerçekten başarılı bir operasyon tebrikler..
Haklısın kesinlikle ama bunun yapılmış olması bile olumlu bişey. Evet şimdiye kadar yapılmadı. Ya çıkarları çatışmadı ya da hükumet bunları karşısına almak istemedi. Vardır bilmediğimiz bi numaralar. Fetö'de de aynısı olmadı mı? Hükumet fetö ye seslenmedi seslenmedi... Ne zamana kadar. Fetullah Tayyibi devirmeye çalışana kadar.

NoTThingLosE

☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
Haklısın kesinlikle ama bunun yapılmış olması bile olumlu bişey. Evet şimdiye kadar yapılmadı. Ya çıkarları çatışmadı ya da hükumet bunları karşısına almak istemedi. Vardır bilmediğimiz bi numaralar. Fetö'de de aynısı olmadı mı? Hükumet fetö ye seslenmedi seslenmedi... Ne zamana kadar. Fetullah Tayyibi devirmeye çalışana kadar.
Boşuna ''yılanın başı küçükken ezilir'' dememişler. :)

Üst Alt