Adnan Oktar

yeniçeri

☆☆☆☆☆
Kıdemli Üye
Mesajlar
683
Beğeniler
490
Düşünce
Ateist
#1
Şu var ki Cübbeli etrafına karşı kafir! Kendine müslüman. Çünkü doğru düşünüyor ki kazanıyor. Yaşam sonuçta bir mücadeledir. Biz nasıl malların etlerinden, sütlerinden, postlarından yararlanıyorsak o da karşısında ruh bütünlüğünü sağlayamamış, dolayısıyla aklını ve mantığını kullanamayan mallardan farksız möööööslümanlardan yararlanıyor! Ama bunların en muhteşemi Adnan. :)

 

RedOneTheDiver

☆☆
Kıdemli Üye
Mesajlar
147
Beğeniler
78
Düşünce
Agnostik
#2
Kedicikler-gerçekler İngilizce bi vidyo. Kedicikler din adı altında taciz-istismar-vücut bütünlüğü vb. bir çok suç daha işleniyor. Tavsiye ederim bi izleyin. Konu bu zat değil kusura bakmayın, bi hak gaspı var, mazur görün.

 

Mete Turan

☆☆☆☆☆
Yönetici
Mesajlar
1,451
Beğeniler
837
Düşünce
Agnostik
#3
Adnan'ın tarikat o kadar süper ki, denk gelse ben bile gidip katılacam. :) Şaka bi yana bu adam nasıl bu duruma geldi hayret ediyorum.
 

RedOneTheDiver

☆☆
Kıdemli Üye
Mesajlar
147
Beğeniler
78
Düşünce
Agnostik
#4
Şaka bi yana bu adam nasıl bu duruma geldi hayret ediyorum.
Proje olduğu apaçık ama kimin ve amaçları ney tam olarak kestirebilmek için daha fazla bilgi lazım. 90larda yayınları okuyordum. Ama şatafatlı dergi ve kitapları, sürekli semavi dinlerin birbirini desteklemeleri, önce masonları ve yahudileri eleştirip daha sonra övmesi işin içinde bir şeylerin olduğunu gösteriyor ama dediğim gibi kim ve niye destekliyor bilmiyorum!
 

Kemal

☆☆☆
Yönetici
Mesajlar
261
Beğeniler
190
Düşünce
Agnostik
#5
Küçükken bizim evde de adnan oktarın kitabı vardı. Tabi o zaman harun yahya olarak yazıyordu. Zannedersem adnan oktar olduğu sonradan öğrenildi. Bu noktalara kadar geldiler. Herşey ortada. Evet bu bir projedir. Yahudilere ettiği lafları görünce nerden finanse edildiğini tahmin edebiliyoruz ama daha çok bilgi gerektiği kesin. Zaman herşeyi ortaya çıkaracak.
 

Orhan Yolcu

☆☆☆
Yönetici
Mesajlar
334
Beğeniler
287
Düşünce
Agnostik
#6
Bu adama hiçbir propaganda şansı vermemek lazım. Geçenlerde bir adam çıktı tv ye, Adnan Oktar benim iki kızımı kaçırdı diyor. Sadece bu adam değil, bu adam gibi çocuğumuzu bizden aldı diyen çok sayıda aile var. Bu adam aileler için çok tehlikeli. Devletin Adnan Oktar grubunu çok iyi araştırması lazım. Nereden finanse ediliyor iyi araştırmak lazım. İsrail ile ve bazı kiliselerle bağlantılarından bahsediliyor. Şimdiden önlem alınması lazım yoksa yarın FETÖ gibi ülkenin başına bela olabilir bunlar.