kavak

Vl ☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Kendisini ve yaptıklarını deli teke gibi görüyorum.
Ülkemizde azımsanmayacak kadar ruh hastası var maalesef
Deli teke, bu kasabın yanında hiç sayılır.
Bu pislik, kendi halkından olan sakatları ve zihinsel engellileri de gaz odalarına göndermekten geri kalmamıştır.
Hasılı bu pisliği savunanlar, en az onun kadar pisliktir!

Shienki

Yazar
Düşünce
Satanist
Bu pislik, kendi halkından olan sakatları ve zihinsel engellileri de gaz odalarına göndermekten geri kalmamıştır.

kavak

Vl ☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Gereken lüzum üzerine yeniden, çünkü bazı yahudi düşmanları olan forumdaşların kafası hiç basmayacak anlaşılan...
Kaç tane ölüm kampları olduğundan da bihaberler!

Yazarı tarafından düzenlendi:

minerva

☆☆☆
Yazar
Düşünce
Kararsız
Savunduğum falan yok ama dünya böyle işliyor.

minerva

☆☆☆
Yazar
Düşünce
Kararsız
Ona bakarsan, her türlü pisliği yapan ve yapmaya meyilli bir türün bireyleriyiz.
Yine bu durum tespiti, bizleri karamsarlığa itmemeli!
bu karamsarlık değil, gerçekler. bugün de bunun ile ilgili konu açmak istiyordum iyi denk geldi. ''insanların gerçek yüzleri''

kavak

Vl ☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
bu karamsarlık değil, gerçekler. bugün de bunun ile ilgili konu açmak istiyordum iyi denk geldi. ''insanların gerçek yüzleri''
Yahu, sen de tutturmuşsun...gerçekler diye.
Elbette gerçekler ancak sen neden habire çubuğun kötü tarafından bakıyorsun?
Ben de biliyorum, hergün doğadaki yaşanan vahşeti.
Yani o kadar saf birisi değilim, merak etme.
Hatta vahşet ve adaletsizlik ile ilgili iki konu bile açmışım.
Eee...?
O zaman tüm insanlar intihar etsin.
İstediğin bu mu?

minerva

☆☆☆
Yazar
Düşünce
Kararsız
Yahu, sen de tutturmuşsun...gerçekler diye.
Elbette gerçekler ancak sen neden habire çubuğun kötü tarafından bakıyorsun?
Ben de biliyorum, hergün doğadaki yaşanan vahşeti.
Yani o kadar saf birisi değilim, merak etme.
Hatta vahşet ve adaletsizlik ile ilgili iki konu bile açmışım.
Eee...?
O zaman tüm insanlar intihar etsin.
İstediğin bu mu?
Kimsenin intihar etmesini istediğim yok.
Sadece insanların kaçtığı, görmezden geldiği ya da bilmemezlikten geldiği şeyleri bilmek istiyorum ve dile getiriyorum o kadar. İnsanlar da yamyamlık vardır fakat bu gerçeği kimse bilmek istemez, öyle biri olmadığına ikna etmek ister.

Çubuğun kötü tarafı diye bir şey yok, çubuğun kötü tarafı ya da doğadaki vahşet dediğin şey hayatta kalmak için yapılan şeylerdir. Sen de aynı şeyleri yapıyorsun, herkes yapıyor. Önüne gelen hayvan etinin ne şekilde öldürüldüğünü bilmiyorsun ya da bilmek istemiyorsun.(vegan değilim) ama yemek zorundasın çünkü vücudunun ona ihtiyacı var.

kavak

Vl ☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Kimsenin intihar etmesini istediğim yok.
Sadece insanların kaçtığı, görmezden geldiği ya da bilmemezlikten geldiği şeyleri bilmek istiyorum ve dile getiriyorum o kadar. İnsanlar da yamyamlık vardır fakat bu gerçeği kimse bilmek istemez, öyle biri olmadığına ikna etmek ister.

Çubuğun kötü tarafı diye bir şey yok, çubuğun kötü tarafı ya da doğadaki vahşet dediğin şey hayatta kalmak için yapılan şeylerdir. Sen de aynı şeyleri yapıyorsun, herkes yapıyor. Önüne gelen hayvan etinin ne şekilde öldürüldüğünü bilmiyorsun ya da bilmek istemiyorsun.(vegan değilim) ama yemek zorundasın çünkü vücudunun ona ihtiyacı var.
Merak etme, aklı başında tüm insanların, bu dünyanın nasıl bir düzene sahip olduğunu biliyorlar. Başkalarını bilmem, ama benim bir şeyden kaçtığım falan yok. Mesela ben hayatta kalmak uğrunda başka canlıların katledilmesinden yana değilim. Ancak etobur bir tür olduğumuzu da elbette biliyorum.
Ben ne yapıyorum ve ne yaptım?
Eskiden hergün et yerdim, şimdi haftada bir et yiyorum. Bu yeterli mi, elbette hayır. Mesela bu nedenle suni etin makul fiyatlara piyasaya sürülmesini destekliyorum. Kurban ritüelinin ilkelliği ve gereksizliğini her fırsatta ve ortamda dile getiriyorum. Bunlar da yeterli mi? Elbette değil.
Hasılı gerçekleri hasıraltı etmeyeceğiz elbette ancak onunla bir şekilde yaşamayı da öğrenmeliyiz.
Yoksa depresyondan çıkamayız.

Ahlaksız

ll ☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Geçen Nat Geo'da Nazi Almanyası ile ilgili bir belgesele baktım..Himmler denen o.çocuğunun gençken PAPAZ YARDIMCISI olduğu söylendi..Şu kişi;
Nette baktım da,bir şey göremedim..Var mı bu konuyu bilen?

kavak

Vl ☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Geçen Nat Geo'da Nazi Almanyası ile ilgili bir belgesele baktım..Himmler denen o.çocuğunun gençken PAPAZ YARDIMCISI olduğu söylendi..Şu kişi;
Nette baktım da,bir şey göremedim..Var mı bu konuyu bilen?
İçine doğduğu ailesinin koyu bir katolik ve katı bir muhafazakar olduğu bilgisi var.
Ancak hepsi bu.
Şurada detaylı bir biyoğrafisini bulabilirsin.

unacceptable

☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Kararsız
Arzu edenler inceleyebilir
Ok bakarım.

kavak

Vl ☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Toplama kampını kanıtını çıkar göster, terbiyesiz🤨
Daha geçen gün yahudilerden nefret ettiğini kendin itiraf etmiştin zaten. Eline geçse, onları bir kaşık suda boğacaksın. Yani terbiyesiz olan sensin!
Tüm dünya ălem biliyor, zibilyon tane kanıt var. Adamsan gidersin adam gibi, öğrenirsin.
Gelmiş buraya hergün dini imanı yahudilerı karalamak.
Beş kuruşluk kişiliğiniz yok!
Hadi naş!

kavak

Vl ☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
@Mete Turan
Bu konunun silinmesini veyahut kilitlenmesini talep ediyorum, çünkü içeriği bu tür ırkçılık/düşmanlık kokan ve yaşanmış tarihi hiçe sayan ve soykırımın güzellemesi yapılan bir konunun yeri bu forum olmamalı.

DemoKratos

Vll ☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Son yıllarda cahil ve ahmak bir nesil türetildi. Bunların hiç bir şeyden haberi yok, aslı astarı olmayan saçma sapan konularda ahkam kesmekten başka da hiç bir şey yaptıkları yok. İnançları da saçma sapan. Nerde uyduruk, gülünç bir saçmalık var, ondan haberleri var. Gerçeklerden ise hiç ama hiç haberleri yok.

Suçu ve suçluyu övmek suçtur. Hitler suçludur. Suçu sabittir. Ama tabii uyarmanın yıllardır yararı olmadı, yararı olma zamanı geçeli ise çok oldu. "Ateist değil, dindar" nesil yetişti, tebrikler. Güle güle kullanın, vatana millete hayırlı olsun!

Shienki

Yazar
Düşünce
Satanist
Daha geçen gün yahudilerden nefret ettiğini kendin itiraf etmiştin zaten. Eline geçse, onları bir kaşık suda boğacaksın. Yani terbiyesiz olan sensin!
Evet, dünyanın içine sıçanlar "terbiyeli", bunlara karşı gelen "terbiyesiz". Git ağlama duvarında ağla, burada ağlama.
Toplama kampı yok mu yani🤨
Ölüm kampı yazacağıma toplama yazmışım.

Son konular

Son mesajlar