DemoKratos

Vll ☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Yani ateist nesil yetiştirmediler, doğru. Bunu başardılar. Bol bol ne saçmalığa inandığı belirsiz şaşkın salak yetiştirdiler. Bunlar evet inançsız değil, doğru. Neye inandıklarını ise hiç sormamak daha iyi! Nerde saçma salak inanç varsa onlar. İnandıkları da bunlar işte.

bilgelikyolunda

ll ☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Sünni
Katille kahraman arasındaki farkı Yahudi değil tarih belirler.
Ben de Yahudilere değil tarihte Hitlerin yaptıklarına bakıyorum ve karşımda deli teke gibi bir kişi görüyorum.
Adolf Hitler 1914-18 arası kimsenin tanımadığı bir askerdi.
1920lerde küçük bir partinin lideriydi.
1933-1945 arasında büyük bir kahraman olarak tanınıyordu.
1945te savaşı kaybedince deli, katil, soykırımcı oldu.
1945'te savaşı kazansaydı dahi bu durum 1933'ten sonra yaptıklarının deli teke gibi olduğu ve kendisinin katil olduğu gerçeğini değiştirmezdi. Birileri Hitleri kahraman görecekti diye gerçekler değişmez.
Adolf Hitler'in 4 Mayıs 1941'de Türkiye ve Kemal Atatürk hakkındaki konuşması:
"Türkiye Dünya Savaşı'nda müttefikimizdi. Harpteki talihsizliğimiz neticesinde Türkiye de bizim gibi çok sıkıntı çekti. Genç Türkiye'nin kurucusu olan büyük ve zeki lider korkunç acılar çeken ve kaderine terk edilmiş haldeki müttefiklerin tekrar ayağa kalkma çabalarının ilk ve harika bir örneği oldu. Türkiye, hükûmetinin akılcı hamleleriyle istiklalini muhafaza etmeyi başarırken Yugoslavya ise İngiliz entrikalarının kurbanı oldu."
Gertrude veya Gertrud, Nazi Almanyası'nın Türkiye'yi işgal planı için kullanılan kod adıdır ve bu fikir 1942 yılının yazının başlarında oluşmaya başlamıştır. Bu kod adı daha sonra değiştirilmiştir.

Kızıl Ordu'nun Kafkasya'daki ve Müttefikler'in Sicilya'daki harekatları nedeniyle bu fikirden vazgeçilmiştir.(Forgotten Legion: Sonderverbande Bergmann in World War II, 1941-1945 by Armin Abramian)

Shienki

☆☆
Yazar
Düşünce
Satanist
Ben de Yahudilere değil tarihte Hitlerin yaptıklarına bakıyorum ve karşımda deli teke gibi bir kişi görüyorum.
Holocaust'tan bahsediyorsan öyle bir şey yok. Sözde soykırımlara inanmayı bırak.
Gertrude veya Gertrud, Nazi Almanyası'nın Türkiye'yi işgal planı için kullanılan kod adıdır ve bu fikir 1942 yılının yazının başlarında oluşmaya başlamıştır. Bu kod adı daha sonra değiştirilmiştir.

Kızıl Ordu'nun Kafkasya'daki ve Müttefikler'in Sicilya'daki harekatları nedeniyle bu fikirden vazgeçilmiştir.(Forgotten Legion: Sonderverbande Bergmann in World War II, 1941-1945 by Armin Abramian)
Bunun hakkında direkt bir belge bulamadım.
Sadece Almanlara göre.
Fransızlar da seviyordu, Belçikalılar da, İngilizler de vs.. seviyordu.

Ephesus

☆☆
Yazar
Düşünce
İgnostik
Holocaust'tan bahsediyorsan öyle bir şey yok. Sözde soykırımlara inanmayı bırak.

Bunun hakkında direkt bir belge bulamadım.

Fransızlar da seviyordu, Belçikalılar da, İngilizler de vs.. seviyordu.
Her halkta psikopat vardır, halkın geneline bakmak lazım. Ona bakılırsa bizden Usame Bin Ladin'i sevenler de vardı, şu an Öcalan'ı sevenler de var

DemoKratos

Vll ☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Suçu ve suçluyu övenleri yok saymak gerekiyor. Bu bir suç olmanın ötesinde kişilik bozukluğu. Çok da ciddi suçtur. Çünkü soykırıma uğrayanların hakkını yok saymaktadır. Önemsiz süprüntüler oldukları için yok say butonuna basmaya gerek duymuyorum.

kavak

Vl ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Suçu ve suçluyu övenleri yok saymak gerekiyor. Bu bir suç olmanın ötesinde kişilik bozukluğu. Çok da ciddi suçtur. Çünkü soykırıma uğrayanların hakkını yok saymaktadır. Önemsiz süprüntüler oldukları için yok say butonuna basmaya gerek duymuyorum.
Haklısın. Bu tipler, muhtemelen gerçek hayatta da bir ipe sap olamamış kişiler. Hatta bazıları utanmadan profil resimlerinde insanlık suçu işlemiş kişileri taşıyorlar. Bana göre bir kıynık karakterleri yok.

Shienki

☆☆
Yazar
Düşünce
Satanist
Her halkta psikopat vardır, halkın geneline bakmak lazım. Ona bakılırsa bizden Usame Bin Ladin'i sevenler de vardı, şu an Öcalan'ı sevenler de var
Tamam, ben yok mu dedim? "Sadece Almanlara göre Hitler kahraman" vurguşuna bir yazı yazdınız ve ben de buna karşılık olarak "Fransızlar da seviyordu, Belçikalılar da, İngilizler de vs.. seviyordu." yazdım. Burada Öcalan gibi kişilerle alakalı bir şey yok.

Shienki

☆☆
Yazar
Düşünce
Satanist
Ermeni Soykırımı'nın reddi; İsviçre, Kıbrıs Cumhuriyeti, Slovakya ve Yunanistan'da yasaktır. Buna göre Ermeni soykırımını gerçek olduğunu mu varsayıcaz?

Ephesus

☆☆
Yazar
Düşünce
İgnostik
Tamam, ben yok mu dedim? "Sadece Almanlara göre Hitler kahraman" vurguşuna bir yazı yazdınız ve ben de buna karşılık olarak "Fransızlar da seviyordu, Belçikalılar da, İngilizler de vs.. seviyordu." yazdım. Burada Öcalan gibi kişilerle alakalı bir şey yok.
Dostum ona bakarsan herkes herkesi seviyor, Fransızların seviyor olması onların gözünde kahraman olduğu anlamına gelmez ki :D Halkın çoğunluğunun sevdiği tek ülke Almanya ha belki de birkaç Mihver devleti o kadar.

Shienki

☆☆
Yazar
Düşünce
Satanist
Dostum ona bakarsan herkes herkesi seviyor, Fransızların seviyor olması onların gözünde kahraman olduğu anlamına gelmez ki :D Halkın çoğunluğunun sevdiği tek ülke Almanya ha belki de birkaç Mihver devleti o kadar.
Kankim sen dedin ki ama "Almanlara göre öyle", ben de dedim ki "Fransızlar da, İngilizler de, Belçikalılar da seviyordu". Yani tek Almanlar sevmiyordu.

bilgelikyolunda

ll ☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Sünni
Yoo. Adamın amacı Alman milletlerini tek bir vatan altında toplamaktı.
Azerbaycan devlet başkanı tüm Türkleri tek bir vatan altında toplamak için Türkiye dahil tüm Türki devletlere deli teke gibi saldırsa siz bunu normal mi karşılarsınız? Sizce bu tavır doğru mu olur yoksa yanlış mı?

6lack de Furor

lll ☆☆☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
Azerbaycan devlet başkanı tüm Türkleri tek bir vatan altında toplamak için Türkiye dahil tüm Türki devletlere deli teke gibi saldırsa siz bunu normal mi karşılarsınız? Sizce bu tavır doğru mu olur yoksa yanlış mı?
O Alman milletlerinin yaşadığı ülke Alman yurdu miydi peki? Azerbaycan, bu amaçla Türkiye'ye saldırsa garip olur. Türkiye, Türk yurdu zaten. :D Soru sormanın da mantığı var. Bu kadar saçma soru sorulmaz.

Shienki

☆☆
Yazar
Düşünce
Satanist
Azerbaycan'ın böyle bir amacı olacağını sanmıyorum. Ha, var diyelim normal karşılarım ama bu benim cephede savaşmıyacağım anlamına gelmez. Benim cephede savaşmam vatani ve milli bir görevdir ve görevimi yerine getirmem gerekir.

bilgelikyolunda

ll ☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Sünni
O Alman milletlerinin yaşadığı ülke Alman yurdu miydi peki? Azerbaycan, bu amaçla Türkiye'ye saldırsa garip olur. Türkiye, Türk yurdu zaten. :D Soru sormanın da mantığı var. Bu kadar saçma soru sorulmaz.
Amaç “TEK BİR vatan altında toplamak” diyor. Kıt Türkçenizle anlamadığınız halde bir de utanmadan sorunun saçma olduğunu iddia ediyorsunuz:)

bilgelikyolunda

ll ☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Sünni
Azerbaycan'ın böyle bir amacı olacağını sanmıyorum. Ha, var diyelim normal karşılarım ama bu benim cephede savaşmıyacağım anlamına gelmez. Benim cephede savaşmam vatani ve milli bir görevdir ve görevimi yerine getirmem gerekir.
Azerbaycan’ın yaptığını normal karşılamanıza rağmen normal davranan adamları öldürmeyi vatani ve milli görev görüyorsunuz. :)

Sözün bittiği yer

Son konular

Son mesajlar