Ra's Al Ghul

☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
Hayır. Bana biraz saçma geliyor.
Hiç aşık olmadıysan kalbin mühürlenmiş olabilir. Kendinden başka kimseyi sevemiyorsan egon dağ gibi büyümüş olabilir. Ama hayat seni değiştirecektir, umarım alman gereken dersi alırsın. Ben 35'inden sonra ateist kalan çok az insan gördüm.

Heretik

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Aşk - inanç ne alaka anlamadım?
Aşkta kalbi mühürleyen karşındaki oluyor, yaratıcı değil.

yeniçeri

☆☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Ateist
Aşkı görüyoruz, yani müşahede ediyoruz. Manevi bir realitedir karşılıksız sevgidir. Ama o yobazın sözlerinin doğruluğu yoktur. Denemesi ortada.

Mete Turan

☆☆☆☆☆
Divan Kurulu Başkanı
Düşünce
Agnostik
Her şey mantıklı olmak zorunda değildir. Sen hiç aşık olmadın mı?
Dostum bu nasıl bir örnek, ne alaka? :D Aşk; sevinmek, üzülmek gibi bir duygudur. İnanç ise, bir şeyi var saymaktır. Bu ikisinin hiçbir bağı ve bağlantısı yoktur.

Ayrıca Cübbelinin çok saçma sapan sözleri var. Ne diyorsun bu işe?

Ra's Al Ghul

☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
Dostum bu nasıl bir örnek, ne alaka? :D Aşk; sevinmek, üzülmek gibi bir duygudur. İnanç ise, bir şeyi var saymaktır. Bu ikisinin hiçbir bağı ve bağlantısı yoktur.

Ayrıca Cübbelinin çok saçma sapan sözleri var. Ne diyorsun bu işe?
Ben Cübelliyi seviyorum.

Ra's Al Ghul

☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
İyi o zaman, palavralara ve masallara inanmaya devam et.
Mete bu siteyi kurmakla iyi yapmışsın, sayende ateistleri daha iyi tanıdım. Ateizmle mücadele el kitabı yazmaya karar verdim. Bu perşembe gecesi (yani mübarek cuma günü) başlıyorum.

Mete Turan

☆☆☆☆☆
Divan Kurulu Başkanı
Düşünce
Agnostik
Mete bu siteyi kurmakla iyi yapmışsın, sayende ateistleri daha iyi tanıdım. Ateizmle mücadele el kitabı yazmaya karar verdim. Bu perşembe gecesi (yani mübarek cuma günü) başlıyorum.
Ooo çok iyi. Bize de gönderde okuyalım. Merak ettim bak şimdi. :)