Astronomi ile ilgili kitap

Asker

Ayrıldı
Düşünce
Sünni
Derin uzay, Gökyüzünü tanıyalım gibi astronomi tarzı ansiklopedi veya kitap öneriniz var mı resim ağırlıklıda olur fark etmez.

Lafimur

Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Bağımsız

Plütoncu

☆☆☆☆☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
ALLAH'ın arızalı ürünü.
Astronomi ile ilgili kitap soran sensin.
Soru sormadan önce ilk senin okuman gerekiyor.
Dostum anlamadın mı? Derdi kitap okumak değil, soru sorup aklınca seni alt etmeye çalışacak. :)

• Beğen
Tepkiler: Efe

Asker

Ayrıldı
Düşünce
Sünni
Dostum anlamadın mı? Derdi kitap okumak değil, soru sorup aklınca seni alt etmeye çalışacak. :)
Kitabın içerisinde burçlar kısmı var imiş burçlar hakkında ne diyor diye soracaktım ne bu önyargı dogma fikirleriniz. Sizler ile hiç konuşulmuyor genel olarak. Kurtulun dogma pragmasından artık ya da bir şey yazarken bir kaç defa düşününüz.

Yazan tarafından düzenlendi:

Asker

Ayrıldı
Düşünce
Sünni
Burç dediğin şey takım yıldız anlamında kullanılmaktadır. Astroloji zırvalarının astronomi ile uzaktan yakından alakası yoktur.
Kitap astronomi burç var imiş. Benim içinde geleceği bilmek, yok böyle olacan falan gezegenler bak yengeçsin şusun busun zırva dediğiniz gibi. Burç yıldız olarak Kur'an-ı Kerim'de de geçiyor güneş gibi lakin falcılığın modern ismine döndürüldü. Sadece burçtan kasıt bunlardan mı -falcılık- bahsediyor diye merak ettim.

Ateist Uzaylı

☆☆☆
Ayrıldı
Düşünce
Ateist
Kitabın içerisinde burçlar kısmı var imiş burçlar hakkında ne diyor diye soracaktım ne bu önyargı dogma fikirleriniz. Sizler ile hiç konuşulmuyor genel olarak. Kurtulun dogma pragmasından artık ya da bir şey yazarken bir kaç defa düşününüz.
Burçların astronomi ile uzaktan yakından alakası yok.

Son konular