ATATÜRK'E HAKARET - 5816 NEREDE?

Ephesus

☆☆
Yazar
Düşünce
İgnostik

Ekler

• Ekran görüntüsü 2020-09-24 121205.png
    Ekran görüntüsü 2020-09-24 121205.png
    159.3 KB · Görüntüleme: 68
  • Ekran görüntüsü 2020-09-24 121227.png
    Ekran görüntüsü 2020-09-24 121227.png
    414.2 KB · Görüntüleme: 70
  • Ekran görüntüsü 2020-09-24 121250.png
    Ekran görüntüsü 2020-09-24 121250.png
    54.6 KB · Görüntüleme: 57
  • Ekran görüntüsü 2020-09-24 121300.png
    Ekran görüntüsü 2020-09-24 121300.png
    73.2 KB · Görüntüleme: 47

Ephesus

☆☆
Yazar
Düşünce
İgnostik
@DemoKratos koyu bir Atatürkçü olduğun için abi, sana sormak istiyorum, sence bunlara karşı n'apılabilir?

Ephesus

☆☆
Yazar
Düşünce
İgnostik
Genel olarak dedim. Türk bayrağı olup Atatürk'e hakaret eden aah azeri :) Açıklama kısmında türkler yazısına bakıyorsun hee ok.
Elçibey bile Atatürkçüyken bu embesilin Atatürk'e hakaret etmesi.. ne bileyim.. sen de şikayet et en azından. Gerçi bu sikko Azerbaycan'da yaşıyorsa falan.. oof

Entropyy

lV ☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
İslamcılarda vatan kavramı ve kutsallığı yoktur. Onlar için darulharb veya darul islam kavramı vardır. Atatürk düşman, Laik Türkiye ise islamcı için düşman yurdudur.

Ahlaksız

lll ☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Ağızdan çıkanlar için insanların cezalandırılması abuk..İnsan harekete geçerse cezalandırılmalı..!

Türkiye gibi bir ülkede,dinsiz olan insanların ne olursa olsun DÜŞÜNCE VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ üzerine basması lazım..

''Ben ateistim ve kemalistim ve bu ülkede de Atatürk'ü koruma kanunu var,bu halde kimse benim atama hakaret edemez'' dediğiniz anda;karşınızdaki kişi de ''sen de benim peygamberime en ufak laf edersen peşine düşerim'' diyecektir..Anladınız mı?

Benim Muhammed'i veya hristiyanların İsa'sını eleştirmem(gerektiğinde ağır şeyler söylemem) için,ülkedeki tüm dokunulmazlıkların kaldırılması lazım..
''Atatürk'e dokunma ya da siyasetçilere dokunma'' dediğiniz zaman;o ülkede DÜŞÜNCE VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ YOK demiş olursunuz..

Bırakın isteyen istediğine istediğini söylesin..Herkes içindeki dışarıya çıkarsın da rahatlasın..
RAHAT BIRAKIN İNSANLARI..

Ephesus

☆☆
Yazar
Düşünce
İgnostik
Ağızdan çıkanlar için insanların cezalandırılması abuk..İnsan harekete geçerse cezalandırılmalı..!

Türkiye gibi bir ülkede,dinsiz olan insanların ne olursa olsun DÜŞÜNCE VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ üzerine basması lazım..

''Ben ateistim ve kemalistim ve bu ülkede de Atatürk'ü koruma kanunu var,bu halde kimse benim atama hakaret edemez'' dediğiniz anda;karşınızdaki kişi de ''sen de benim peygamberime en ufak laf edersen peşine düşerim'' diyecektir..Anladınız mı?

Benim Muhammed'i veya hristiyanların İsa'sını eleştirmem(gerektiğinde ağır şeyler söylemem) için,ülkedeki tüm dokunulmazlıkların kaldırılması lazım..
''Atatürk'e dokunma ya da siyasetçilere dokunma'' dediğiniz zaman;o ülkede DÜŞÜNCE VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ YOK demiş olursunuz..

Bırakın isteyen istediğine istediğini söylesin..Herkes içindeki dışarıya çıkarsın da rahatlasın..
RAHAT BIRAKIN İNSANLARI..
Soyağacını attım ve adamın gidip ülkenin kurucusuna PİÇ demesini normal karşılıyorsan bence sıkıntı sendedir. Ağır şeyler söylemek eleştiri değil hakarettir, adamın babası belirsiz piç demesi sana göre eleştiriyse gözden geçir bu düşünceni. İftiradır bu eleştiri değil. Kimse Atatürk'e de Muhammed'e de HAKARET edemez zaten, etmemeli ya :D Neden kıyaslıyorsun anlamadım, yanlışı yanlışla mı kapayacaksın yoksa iki yanlışı da mı bitireceksin? İki yanlışı da bitireceksin.

Son konular