Atatürk'ü sevmeyen 4 insan tipi

Retrospective

lll ☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
1. grup:
Bunlara pısırıklar diyoruz. Atatürk'ü sevmediğini söyleyemezler ama sevip sevmediği sorulunca "Birini sevmek zorunlu değildir." gibi bir şey derler. :) Atatürk'e gene Atatürk derler. Muhtemelen din yüzünden sevmiyorlardır.

2. grup:
Bunlara ılımlı çakallar diyoruz. Atatürk'ü sevmediğini söylemezler ama "Saygı duyuyorum, iyi işleri de elbet vardır." tarzı bir şey derler. Atatürk'e asla Atatürk demezler. Mustafa Kemal derler. Büyük ihtimalle din yüzünden sevmiyorlardır ama bunu çaktırmazlar, başka şeyleri bahane ederek saklamaya çalışırlar.

3. grup:
Bunlara kuduzlar diyoruz. Atatürk'ü kesin bile sevmediklerini söylerler, hatta hakaret ederler. Atatürk'e asla Atatürk demezler. Mustafa Kemal de demezler. Mustafa Kamal derler. Hele hele Kamal'daki "a"ları şapkalı yazıyorsa garanti sıçtık. %99 din yüzünden sevmiyorlardır ve %99 AKP'lilerdir. %99 şeriat isterler.

4. grup:
Bu gruba kaideyi bozmayan istisnalar diyoruz. Büyük çoğunluğunu Yunanlılar ve diğer milletler oluşturur. :) Atatürk'ü antin kuntin otantik sebeplerden sevmeyenleri de bu gruba dahil ederiz. Hadi diğer miletler neyse de, size ne oluyor kardeşim? :D

[Tespit saati bitti, iyi uykular çocuklar.]

Yazan tarafından düzenlendi:

Plütoncu

Deneyimli
Düşünce
Ateist
Ataput diyen beyinsiz solucan tayfayı unutmuşsun!

pantheon

Deneyimli
Düşünce
Agnostik
Sevenler ve nefret edenler diye ikiye ayrılır. Sevmeyenler kesin nedeni dindar olmalarıdır. Inançlı olup da sevenleri vardır ancak tersi neredeyse imkansızdır.

DemoKratos

V ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Katılıyorum. Türkiye düşmanı değilse ancak dinci olan Atatürk'ü sevmez. Sebebi hâla fes peçe şalvar entari giyip Arapça yazıp konuşamadıkları içindir. Ne var bu Arapların peşinde hiç anlaşılmaz.

Yoh Asakura18

☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Agnostik
Atatürk'ü sevmeyenler hem haindir, hem de nankördür. Ve ben bir Atatürkçü olarak Atamız Atatürk'ü sevmeyenleri bir hain olarak görüyorum. Çünkü atamız Atatürk hem ülkeyi kurtardı hem de devrimler yaparak ülkeyi çağdaş medeniyete taşımıştır.

Moderatör tarafından düzenlendi:

TENTEN

☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Budist
Atatürk'ün uyguladığı ekonomik sistemden dolayı sevmiyorum.

Birde güneş dil teorisi, mu kıtası, vb şeyler yüzünden sevmiyorum.

Yoh Asakura18

☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Agnostik

Kusura bakma sen hem nankör ve biraz da hainlik sende var gibi, çünkü Atatürk'ü sevmeyenler haindir. Ve ayrıca ülkemizi seviyorsan, Atatürk'ü sevmek zorundasın. Ve Atatürk gibi çok büyük bir lidere sahip olduğumuz için aslında hem sevip hem de gurur duyman gerekir. Ve ayrıca ben Atatürk'ü sevmeyen kişilerin vatanseverliğinden şüphe ederim.

pantheon

Deneyimli
Düşünce
Agnostik

Zorla sevgi olmaz ama daha ne yapsın adam.
Eleştirebilirsin mesela ben Türkçe karakterler yerine x,w,q harflerini tercih ederim ama yeterince hizmet etmiş zaten.

Retrospective

lll ☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
Bu arada burada sevmek derken direkt Atatürk'ü sevmek anlamında diyoruz. Yoksa uyguladığı ekonomik modelidir, uğraştığı işlerdir bunlardan bazılarını falan beğenmeyebilirsin.

kavak

V ☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Bu arada burada sevmek derken direkt Atatürk'ü sevmek anlamında diyoruz. Yoksa uyguladığı ekonomik modelidir, uğraştığı işlerdir bunlardan bazılarını falan beğenmeyebilirsin.
Bir insan direkt nasıl sevilir veya sevilmeli?😎
Uygulamalı örnekler tercihimizdir.

Yoh Asakura18

☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Agnostik
Sonuna kadar Atatürkçüyüm ve Ne mutlu Türküm diyene ve atamız Atatürk kısa sürede ülkeyi kalkındırmak için birçok başarılı reformlar yapmıştır. Atatürk'e hayran olmamak elde değil. Ve bir Mustafa Kemal Atatürk'ün askeri olarak ülkeme ve bayrağa, vatana ve Atatürk'e sahip çıkacağım.

Son konular