Ateistin En Büyük Korkusu

Ra's Al Ghul

☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
Abi burada bir şey sorcam. Siz Allah'ı savunmuşsunuz. Asıl bu sizin ne haddinize. Hani Allah'ın kimsenin savunmasına korumasına ihtiyacı yoktu. Allah zaten olsaydı elbette kendisine karşı çıkanların cezasını verirdi.
Elbette cezasını verecek, hem dünyada hem ahirette cezasını verecek. Ama bu olacak diye bir müslümandan Allah'a hakaret edilmesine göz yumması beklenmiyor dinimizde. Benim kulluk vazifem; dilimle uyarmak, elimle durdurmak. Artık hangisine gücüm yeterse. Hiç bir şey yapamıyorsan kalbinle buğz (sitem) edeceksin.

Kaybeden Şair

☆☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Ateist
Elbette cezasını verecek, hem dünyada hem ahirette cezasını verecek. Ama bu olacak diye bir müslümandan Allah'a hakaret edilmesine göz yumması beklenmiyor dinimizde. Benim kulluk vazifem; dilimle uyarmak, elimle durdurmak. Artık hangisine gücüm yeterse. Hiç bir şey yapamıyorsan kalbinle buğz (sitem) edeceksin.
Yer yüzünde durum kötüye gidiyor. Allah'ın bu konu hakkında bir şey yapması gerekmez mi?

Ra's Al Ghul

☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
Neysen neysin, müslüman değilsin ya ben ona bakarım. Kendinizi bile isteye attığınız kuyudan sizi çıkarmak için Allah beni gönderdi. Yaşadığınız sürece benim gibileri karşınıza çıkaracak. Jeton düşer mi, düşerse nerde düşer bilmem ama ben vazifemi yapmaya devam edeceğim.

Mete Turan

☆☆☆☆☆
Yönetici
Düşünce
Agnostik
Neysen neysin, müslüman değilsin ya ben ona bakarım. Kendinizi bile isteye attığınız kuyudan sizi çıkarmak için Allah beni gönderdi. Yaşadığınız sürece benim gibileri karşınıza çıkaracak. Jeton düşer mi, düşerse nerde düşer bilmem ama ben vazifemi yapmaya devam edeceğim.
Bizi düşündüğün için çok saolasın dostum. Allah razı olsun. :D

Heretik

☆☆☆☆☆
ÖDG Üyesi
Düşünce
Ateist
Yukarıda patates cipsleri var arkadaşlar. Bir de patates Tanrısı. Sizi hak din olan Patatisme çağırıyorum.

Cennette size ödül olarak, patates cipsi ve özel sos var yanında bira da var.
Tek yapmanız gereken Cenab-ı Patates'e inanmak.

Ra's Al Ghul

☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
Yukarıda patates cipsleri var arkadaşlar. Bir de patates Tanrısı. Sizi hak din olan Patatisme çağırıyorum.

Cennette size ödül olarak, patates cipsi ve özel sos var yanında bira da var.
Tek yapmanız gereken Cenab-ı Patates'e inanmak.
Anima siteden ayrılsan herkes mutlu olacak, kapat üyeliğini git

Heretik

☆☆☆☆☆
ÖDG Üyesi
Düşünce
Ateist
İnanmıyorsan saygı duy kafir kurtarıcı!
Cenab-ı Patates'e inanacaksınız hepinizi imana getirecem.
Doğru yol Patatism!

Ra's Al Ghul

☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
İnanmıyorsan saygı duy kafir kurtarıcı!
Cenab-ı Patates'e inanacaksınız hepinizi imana getirecem.
Doğru yol Patatism!
Tamam git patatese tap, neye taparsan tap, müslüman değilsen doğru yolda değilsin ve insanlığın en büyük düşmanısın.

Heretik

☆☆☆☆☆
ÖDG Üyesi
Düşünce
Ateist
Cenab-ı Patates senin kalbini mühürlemiş sen cehennemde patates kızartması olacak sürekli yanacaksın Kafiiir!

Ra's Al Ghul

☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
Cenab-ı Patates senin kalbini mühürlemiş sen cehennemde patates kızartması olacak sürekli yanacaksın Kafiiir!
İstersen seni tanıdığım bir pskiyatra götüreyim, iyi değilsin. Sana Allah'la fazla uğraşma çarpılırsın demiştim. Bak görüyor musun şizofren gibi sanrılar görmeye başladın.

Heretik

☆☆☆☆☆
ÖDG Üyesi
Düşünce
Ateist
Ha patates tanrısı ha Arap putu Allah.
Kendi kendini avladın, sana ayarlarız burada bir psikiyatr.

Heretik

☆☆☆☆☆
ÖDG Üyesi
Düşünce
Ateist
Ben hayali şeyler görmüyorum ya da inanmıyorum senin gibi. Ağır şizofreni vakası var sende.