Ateizmin gizli "veba" planı (Koronavirüs)

Ahlaksız

☆☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Ateist
Çin’de yayılan Koronavirüs salgınının ardından Vuhan’da bulunan Türk vatandaşları yaklaşık 32 saatlik tahliye harekatıyla Ankara’ya getirildi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yaptığı açıklamada, “Yolcularımızın hiçbirisinde hastalık belirtisi, herhangi bir şüphe yok” dedi.

Entropyy22

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Aşıyı büyük ihtimal yine ateist bilim adamları bulacak ulan o aşıyı kolunuza vurdursanız adam değilsiniz (:D

bilgelikyolunda

☆☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
Bir ateistin yaptığı gaddar bir plan yüzünden bütün ateistleri suçlamak mantıksız olduğu gibi aşı bulacak bilim adamlarının ateist olması durumunda bu aşının ateist olmayanlarca kullanılmaması gerektiğini iddia etmek de mantıksızdır.

Aksi takdirde bu tarz ateistlere Müslüman olan Battani'yi hatırlatmak gerekir. Battani, matematikte trigonometride günümüzde kullanılan formüller üretmiştir:
1584956553244.png

1584956541047.png

Adını el-Battani'den alan Ay'daki krater
Ay'daki Albategnius (el-Battani) krateri

Ayrıca sin x = a cos x eşitliğini buldu, formül:

1584956578164.png

Battani, El-Mervezi'nin tanjant fikrini, tanjant ve kotanjant hesaplamaları amacıyla denklemler geliştirmek için konu hakkındaki matematiksel tablolarını derleyerek kullanmıştır. Bundan başka sekant ve kosekantın işteş fonksiyonalrını keşfetmiş ve O'nun gölgelerin tablosu olarak adlandırdığı, kosekantlar hakkındaki ilk matematiksel tabloyu, 1'den 90'a kadar her bir dereceyi içerecek şekilde hazırlamıştır.

Dolayısıyla bu formüller olmadan günümüz teknolojisine ulaşmak mümkün olamayacağından ateistlere günümüzdeki teknolojilerden herhangi birini kullanırsanız adam değildiniz demek gerekir:)

Yazarı tarafından düzenlendi:

Entropyy22

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Konuyu açana söyledim birileri yine üstüne alınıp kıvranmaya başlamış (:D

bilgelikyolunda

☆☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
Kıvranan yok, siz cevap yazmak için kıvranıyorsunuz diye herkesi öyle sandınız herhalde:)

Konuyu açan kişi dahil yanlış yazan kişilerin yazdıklarının neresi neden yanlış gösterdim. Konuyu açan da ona cevap veren de mantıksız şeyler yazmış

Entropyy22

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Konuyu açan coronovirüsü ateistler üretmiş insanlığa salmış diyor. Bende o zaman aşıyı bulan ateist olursa güvenip koluna vurdurma dedim. Kim bilir aşı ne olacak başka virüsüde kolundan enjektede edebilir ateistler(:D

Ateistin zaten böyle bir derdi yokki müslüman trigonometri formulleri bulmuş biz bunu kullanmayalım diye ama konuyu açan arkadaşın böyle bir derdi var gibi...

Savunma için trigonometrinin ortaya atılması mantıksızlığın dibi(:D

bilgelikyolunda

☆☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
Ben karşıdakine hitap ederken çoğul kullanırım; çünkü üslubun kişinin namusu olduğunu, karşıdakine hitap ederken edep kurallarına riayet etmeyi kişinin kendi namusu ile doğru orantılı görürüm. Siz neden çoğul kullandınız?

kavak

☆☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Ateist
Konu sahibi, resmen sıçmış!
Sizin insanlığınıza tüküreyim, eeemi!

Burcuva

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Allahın olmadığının en açık kanıtı, muslimlerine bir mikrogram bari akıl vermeyişi. Allah diye bir şey olsa bu muslimlerde bir mikrogram bari akıl olurdu!

Burcuva

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Sen o baltayı bir kenara koy, yoksa bir yerini kesebilir...
Konu sahibi dibine kadar müslüman, hem en kişiliksiz olanından!
Çoluk çocuğun balta ile oynaması çok riskli! İkinci ve radikal bir sünnet geçirmesi bile çok olası! (:D

bilgelikyolunda

☆☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
Dedikoducu ve yalancı zerzevat!
Bana ayak yapma, çünkü bu forumda yazılan neredeyse tüm konulardan ve iletilerden haberin var!
Konu sahibinin diğer tüm yazılarına git tekrar bak!
Tekrar göz gezdirince Allah'a inanan Kurana da ateistler kadar olumsuz bakmayan biri görüyorum. Kendini Tengrici olarak tanımlayan biri de inandığı Tengrinin adının Allah olduğunu düşünebilir. Biri İncil ve Tevratla ilgili yanlış bir şey yazsa ben de itiraz ederim, bunun için Hristiyan veya Yahudi olmama gerek yok. Yine de Müslüman olup olmadığını bilmiyorum. Arkadaşa sormak lazım
Çoluk çocuğun balta ile oynaması çok riskli! İkinci ve radikal bir sünnet geçirmesi bile çok olası! (:D
Bence de o baltayı elinizden sakince yere bırakın :)

kavak

☆☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Ateist
Tekrar göz gezdirince bir Allah'a inanan Kurana da ateistler kadar olumsuz bakmayan biri görüyorum. Kendini Tengrici olarak tanımlayan biri de inandığı Tengrinin adının Allah olduğunu düşünebilir. Biri İncil ve Tevratla ilgili yanlış bir şey yazsa ben de itiraz ederim, bunun için Hristiyan veya Yahudi olmama gerek yok. Yine de Müslüman olup olmadığını bilmiyorum. Arkadaşa sormak lazım
Dedikoducu zerzevat!
Bana boş beleş gazel okuma ve iki yüzlülük yapma, çünkü sağ gösterip sol yapanlardan nefret ederim!
Mucize delisi diğer bir vatandaş da (sen hınzır gibi bilirsin kimi kastettiğimi) foruma dalar dalmaz, önceleri ben deistim ayaklarına yatmıştı ve aynı zamanda Arapların tanrısını ve kitabını güzellemekten başka birşey yapmıyordu. Sonra kafası dank etti de, deistlikten vaz geçti ve gerçek maskesini gösterdi.
Hasılı Tenriciyim diyen birinin, Arap tanrısı ve İslam ile işi olmaz!

bilgelikyolunda

☆☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
Dedikoducu zerzevat!
Bana boş beleş gazel okuma ve iki yüzlülük yapma, çünkü sağ gösterip sol yapanlardan nefret ederim!
Mucize delisi diğer bir vatandaş da (sen hınzır gibi bilirsin kimi kastettiğimi) foruma dalar dalmaz, önceleri ben deistim ayaklarına yatmıştı ve aynı zamanda Arapların tanrısını ve kitabını güzellemekten başka birşey yapmıyordu. Sonra kafası dank etti de, deistlikten vaz geçti ve gerçek maskesini gösterdi.
Hasılı Tenriciyim diyen birinin, Arap tanrısı ve İslam ile işi olmaz!
Hakaretlerinizi aynen iade ederim.

Kişiye sormak lazım diyen mi yoksa direk şöyledir diyen mi dedikoducu vs vs? :)

kavak

☆☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Ateist
Hakaretlerinizi aynen iade ederim.

Kişiye sormak lazım diyen mi yoksa direk şöyledir diyen mi dedikoducu vs vs? :)
Bana ayak yapma demiştim, değil mi dedikoducu zerzevat?
Onun yazdıklarının tümü, müslüman olduğunu gösteriyor!
Git sor; müslüman degilim diyorsa, ya kafası kıyak ya da ne yazdıklarından bi haber!
Bekliyorum seni!

Burcuva

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Balta girmemiş ormana balta girer aaah ah Burcuva dediydi olur! :D :kay: :D (:D