Ateizmin gizli "veba" planı (Koronavirüs)

bilgelikyolunda

☆☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
Bana ayak yapma demiştim, değil mi dedikoducu zerzevat?
Onun yazdıklarının tümü, müslüman olduğunu gösteriyor!
Git sor; müslüman degilim diyorsa, ya kafası kıyak ya da ne yazdıklarından bi haber!
Bekliyorum seni!
Hakaretlerinizi aynen iade ederim.

Kişiye sormak lazım diyen mi yoksa direk şöyledir diyen mi dedikoducu vs vs? :)

Beklemenize gerek yok, site sormuş Tengrici olduğunu söylenmiş. Doğudur yalandır orasını bilmem

kavak

☆☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Ateist
Hakaretlerinizi aynen iade ederim.
Kişiye sormak lazım diyen mi yoksa direk şöyledir diyen mi dedikoducu vs vs? :)
Beklemenize gerek yok, site sormuş Tengrici olduğunu söylenmiş. Doğudur yalandır orasını bilmem
Dinin imanın boş beleş lakırdı!
Gereken lüzum üzerine yeniden..
İyi oku!
Bana ayak yapma demiştim, değil mi dedikoducu zerzevat?
Onun yazdıklarının tümü, müslüman olduğunu gösteriyor!
Git sor; müslüman degilim diyorsa, ya kafası kıyak ya da ne yazdıklarından bi haber!

Bekliyorum seni!

Burcuva

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
"Yoh gorona filan uyduriler!"

"Camiler kapatılır mııııı, çok günaaah, allah taş yağdırır!"

"Allahın evini kapatan Suudiler kafir olmuştur!"

"Amariganın oyunu bu amariganın!

"Yaaa işte ateist olunca! Allah böyle vurur!"

"Homolar yüzünden oluyo bunlar homolar!"

"Ben goronaynan gonuştum, bize gelmez biiznillah!"

Şimdi allah var ve muslimlere akıl vermiş mi? Bu söylentilerin yaygınlık derecesine bakacaksın. Özellikle 4. söylem son derece yaygın! Bunu sıradan kişiler değil, mürekkep yalamış cahiller de yaygınlıkla söylüyor! Çin'i allah ateist olduğu ve Uygurlara zulmettiği için korona ile vurdu! Söylem bu ve çok yaygın! Diğerlerini tek tük cahillerin söylediklerini varsaymak ve çok yaygın kabul etmemek olası ama koronanın ateistlere ceza olduğunu yani neredeyse düşünmeyen muslim bayağı az gibi!

Yani tam dediğim gibi allah olaydı birer mikrogram bari olsun akıl dağıtırdı, yok!

bilgelikyolunda

☆☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
Üstelik ben allah olaydı muslimlere bir mikrogram bari olsun akıl bağışlardı dedim, konu sahibine bir mikrogram bari akıl verirdi demedim!!! :D (:D :D (:D
Konu sahibine demediğinize göre bu mesajın bu konuda yazılması anlamsız :)

Gerçi yazdığınız çoğu şey anlamsız olduğu için şaşırmamak lazım :)

Burcuva

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Ben demedim diye konu sahibine de allah olsa da bir mikrogram bari akıl verse iyi olmazdı diye bir şey yok! (:D Öyle bir akıl dağıtan allah başta en çok ihtiyacı olan muslimlere ve diğer dogma kölesi inanırlara iyi gelirdi, eğer olaydı. Ama yok işte.

Bazı iki durum arasında al birini vur ötekine ilişkisi, ya da topunu koy çuvala, salla salla vur duvara ilişkisi vardır! Her şeyi de ana sınıfı çocuğuna anlatır gibi eşşek kadar adamlara anlatmak sabır işi olduğundan ayrıntıya girip boşa yorulmak istemem! (:D

bilgelikyolunda

☆☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
Kainatın her yerinde matematik var, matematik hesap kitabı, hesap kitap tasarımı, tasarım da Yaratıcıyı gösterir. Yaratıcıyı inkar etmek için, kainatta matematik olduğunu gösteren bütün bilimleri inkar etmek gerekir.

Kuranın Allah kelamı olduğunu gösteren her delil Yaratıcının Allah olduğuna da delildir:

Kurandaki insan gücünü aşan mucizevi yönler de Kuranın Allah kelamı olduğuna delildir.

Kuranın belagatini aşmayı bırakın yetişebilen ikinci bir örnek yok
Bu şekilde binlerce tevafuk olan ikinci bir kitap örneği yok
Gelecekten NET TARİH VEREREK bildirilen haberlerin TAMAMI doğru çıkan ikinci bir örnek yok

kavak

☆☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Ateist
Kainatın her yerinde matematik var, matematik hesap kitabı, hesap kitap tasarımı, tasarım da Yaratıcıyı gösterir. Yaratıcıyı inkar etmek için, kainatta matematik olduğunu gösteren bütün bilimleri inkar etmek gerekir.
Kuranın Allah kelamı olduğunu gösteren her delil Yaratıcının Allah olduğuna da delildir:
Kurandaki insan gücünü aşan mucizevi yönler de Kuranın Allah kelamı olduğuna delildir.
Kuranın belagatini aşmayı bırakın yetişebilen ikinci bir örnek yok
Zırva!

Burcuva

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Tekrarlayıp durmanın, delinin pekmezi bellemesinden başka açıklaması olamayacağı için güya tekrara kılıf yaratmaya çırpınan zırvaları tekrar tekrar okumak da söz konusu değil. Deli ile deli olunmaz.

Ahlaksız

☆☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Ateist
Yakala:tgdçy:

Sokağa çıkmayın diye feryat edenler,özel bir cuma namazı eda etmişler;

bilgelikyolunda

☆☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
Yakala:tgdçy:

Sokağa çıkmayın diye feryat edenler,özel bir cuma namazı eda etmişler;
Kesinlikle yanlış bir uygulama. İnsanların şu anda namaz için bile bir araya gelmemesi gerekiyor.