BAE Şeyhi Londra’da seks partisinde öldü üç gün ulusal yas ilan edildi

Orhan Yolcu

☆☆☆☆
Yönetici
Düşünce
Agnostik
bae-seyhi-londra'da-seks-partisinde-oldu-uc-gun-ulusal-yas-ilan-edildi.jpg

BAE yönetiminde olan Şeyh Sultan bin Muhammed el Kasımi'nin oğlu, Halid bin Sultan el Kasımi Londra'daki evinde seks partisi yaparken öldü. Ülkede 3 gün boyunca ulusal yas ilan edildi bayraklar yarıya indi.

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) yönetiminde yer alan Şeyh Sultan bin Muhammed el Kasımi'nin oğlu Şeyh Halid bin Sultan el Kasımi'nin ölüm haberi geldi. Londra'da moda ile uğraşan Şeyh Halid evinde aşırı doz uyuşturucu alarak seks partisi yaparken öldü.

39 yaşında İngiltere'nin başkenti Londra'da hayatını kaybeden Kasimi, moda sektöründeki faaliyetleriyle tanınıyordu.

Ölüm nedeniyle BAE'deki bütün bayraklar yarıya indirildi ve üç gün yas ilan edildi.

1972 yılından bu yana Şarika kentini yöneten Şeyh Sultan bin Muhammed el Kasımi, ikinci kez bir oğlunu kaybediyor. 1999 yılında, en büyük oğlu aşırı doz eroin sebebiyle ölmüştü.

Aile, ölümü Instagram hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Binlerce kişi sosyal medya üzerinden Şeyh ve ailesine başsağlığı diliyor.

İngiliz The Sun gazetesinin haberine göre; ihbar üzerine Kasimi’nin Knightsbridge semtindeki evine giden acil servis ekipleri, çok sayıda uyuşturucu buldu.

Gazeteye konuşan kaynaklar, 39 yaşındaki erkek giyim markası sahibi Kasimi’nin ölü bulunduğu evde uyuşturucu kullanıldığını ve seks partisi yapıldığını söyledi.

Söz konusu kaynak, “Görünüşe bakılırsa, bazı konukların uyuşturucu aldığı ve cinsel ilişkiye girdiği bir parti yapılıyordu. Şeyh Halid’in uyuşturucu aldıktan sonra aniden ölmüş olabileceğinden şüpheleniliyor. Polis soruşturmasının yanı sıra acil bir iç soruşturma emri verildi ve personelin sessiz kalması yönünde talimat verildi” dedi.

Şeyh Halid’in ölü bulunduğu evin, 90 milyon pound’a satılan evlerin bulunduğu bir yerde yüksek kalitede bir apartman dairesi olduğu öğrenildi.

Dün akşam saatlerinde ölü bulunan Şeyh Halid için Kral Faysal Camii’nde bugün cenaze töreni gerçekleştirildi. El Kasimi bugün toprağa verildi. Cenaze görüntüleri babasının yaşadığı üzüntüyü gözler önüne serdi. Üç günlük ulusal yas ilan edilirken Krallık’ın her noktasında bayraklar yarıya indirildi.

Kaynak:
internethaber.com

NoTThingLosE

☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
Hala anlayamadınız dimi. Arabistan müslüman ülke diyosunuz bide. Onları müslümanlığa örnek olarak gösteriyorsunuz ya hayret ediyorum.

Orhan Yolcu

☆☆☆☆
Yönetici
Düşünce
Agnostik
Tabiki Müslüman. İslam dinini çıkaran onlar bir kere. Bu dini onlardan daha iyi bildiğini mi zannediyorsun? Bu dinin peygamberi de onlar gibi arap sonuçta. Arabın dinini araptan daha iyi bildiğini iddia ediyorsun, hayret!

NoTThingLosE

☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
Tabiki Müslüman. İslam dinini çıkaran onlar bir kere. Bu dini onlardan daha iyi bildiğini mi zannediyorsun? Bu dinin peygamberi de onlar gibi arap sonuçta. Arabın dinini araptan daha iyi bildiğini iddia ediyorsun, hayret!
İslam dinini çıkaran onlar mı? :D. "Bu dinin peygamberi de onlar gibi arap sonuçta." Ee o zaman sen bu mantıkla hareket ediyorsan sana diyicek birşey yok zaten.

Burcuva

☆☆
Üye
Düşünce
Ateist
Bir ölüm haberine kolaylıkla gülünmez ama bu habere güldüm. Bir de bayraklar yarıya ha! Çok komik.

Parası olmasa çöpçülük ve lağımcılıktan başka iş göstermeyecekleri adamları parası için el üstünde tutan yüzsüz İngilizler...

Suudiler başta olmak üzere diğer Arap tiranlıklarının tüm dünyadaki İslamcı hareketleri parasal olarak destekledikleri çok bilinen bir konudur. O nedenle tabii ki İslam dinini icat eden de, yayan da, koruyan da onlar.

Bence dünyada bunca nüfusa bu dini nasıl da yaymışız ve hâlâ yayıyoruz, ne zeki bir kavimiz biz diye övünüyorlar da. Utanç bence yani, şunların dayatmış oldukları dine inanıyorum demek bence utancın büyüğü. Şu kalitede adamlar dayatacak, sen de boyun eğip inandım diyeceksin! Buna aklım ermiyor. Bir insan nasıl buna boyun eğer? Buna insanlık onuru izin vermez.

Yuşa

Üye
Düşünce
Agnostik
İslam dinini çıkaran onlar mı? :D. "Bu dinin peygamberi de onlar gibi arap sonuçta." Ee o zaman sen bu mantıkla hareket ediyorsan sana diyicek birşey yok zaten.
Cat Stevens(Yusuf İslam)
Söz yazarı:):)
1062

"Ben Kur-an'ı okudum müslüman oldum, ilk önce müslümanları tanısaydım asla müslüman olmazdım"
1063

Senin Yerine Cevap Verim Dedim :):) O Kadar Yardımcı Oldun Bana Bende Sana Yardım Edim Dedim
BU arada Agnostiğim Yanlış Anlamayın

Bu Adamı Bir Araştırın Derim

Cat Stevens veya Yusuf İslam, İngiliz şarkı sözü yazarı ve müzisyen. Genellikle müzik kariyerinin başlangıcında aldığı sahne adı Cat Stevens ile bilinir. 1977 yılında Müslüman olmuş ve bundan iki yıl sonra da adını Yusuf İslam olarak değiştirmiştir

Burcuva

☆☆
Üye
Düşünce
Ateist
Bence bu adam Cat isminden sıkılmış ve depresyona girmiş. Önemli ve dikkat çeken bir adam olmak için müslim olmaya karar vermiş.

Kuran'ı okudum Müslüman oldum iddiası çok komik. Kuran'da ne bulmuş hayran olacak ki? Kuran'da hayran kalınacak hiç bir şey yok. Eğer bu adam bir bunalım sonucu müslim olmadıysa ben hiç bir şey bilmiyorum. İnsanlar bunalım sonucu intihar bile ediyorlar. Bunun bir bunalım sonucu fikren intihar ettiği kesin.

NoTThingLosE

☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
Bence bu adam Cat isminden sıkılmış ve depresyona girmiş. Önemli ve dikkat çeken bir adam olmak için müslim olmaya karar vermiş.

Kuran'ı okudum Müslüman oldum iddiası çok komik. Kuran'da ne bulmuş hayran olacak ki? Kuran'da hayran kalınacak hiç bir şey yok. Eğer bu adam bir bunalım sonucu müslim olmadıysa ben hiç bir şey bilmiyorum. İnsanlar bunalım sonucu intihar bile ediyorlar. Bunun bir bunalım sonucu fikren intihar ettiği kesin.
Ya ne alaka Allah aşkına. Bende Müslüman olarak doğdum, zamanla araştırdıkça ve Kuran okudukça iyice dine bağlandım. Bende mi bunalımdayım? Böyle Müslüman olan binlerce kişi var. Adam duyduğu Kuran sesinden etkilenip İslam dinini araştırmaya başlıyor. Neticesinde Müslüman oluyor. Darısı başına diyelim :D. Allah'ın hidayetine bağlı herşey.

Yuşa

Üye
Düşünce
Agnostik

Benim Çok Sevdiğim Bir Kitap Var Bana Deli Derlerdi Diye Çok Etkilenmiştim O Kitabtan Nicola Tesla Albert Einstein Ve Bunlar Gibi Bilim Adamlarını İçeriyordu Ama Ailemde Veya Okulda O Kitabı Okuması İçin Kimse Versem Bana Bu Nasıl Kitap Sen İşsiz Gibi Bunumu Okuyorsun Diyorlardı Ama Ben O Kitaptan Çok Etkilenmiştim Umarım Demek İstediğimi Anlamışsındır