Bana eniştemin numarasını verin.

Entropyy

lV ☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Polis bir kuryeyi maske takmadığı için durduruyor ceza yazacak kimlik istiyor. Kurye artistlik yapıp ceza kesemezsin kimlik vermiyorum deyince olanlar oluyor🙂

unacceptable

ll ☆
Yazar
Düşünce
Panteist
İnsanların bu kadar öküz olmalarına her seferinde şaşırıyorum. Bu ülkeye biyoloji ve ekoloji dersleri ta küçük yaşlardan itibaren verilmeli. Böyle öküzlükleri belki o zaman daha az görürüz.

iksaruman

ll ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Nihilist
"Ama motor kullanıyor"
Daha kötü. Motor açık bir araç, adamında ağzı açık.
Tüm şehre korona virüs yaymak için ideal bir taktik olabilir.

Efe

☆☆
Yazar
Düşünce
Kararsız
bu tür kişiler hem suçlu hem güçlü(sanırım eniştesi sağlam). bu ve bunu koruyanları toplumdan sürmek lazım.

Talha

☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Polis bir kuryeyi maske takmadığı için durduruyor ceza yazacak kimlik istiyor. Kurye artistlik yapıp ceza kesemezsin kimlik vermiyorum deyince olanlar oluyor🙂

Bu millet şaşırmış!!
Adam da haklı ama motorda yani kimseyle iletişim içerisinde değil(Am açık alan takmalı). Polisi söylemiyorum zaten 2 kelimeyle cümle oluşturamamiş, yandan çıkan kadın ayrı bir kafa, Şunu bana birisi açıklayabilir mi: inmezisen zor kullanırız? Bu ne demek ya nerede yaşıyoruz?

Yazarı tarafından düzenlendi:

minerva

☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Agnostik
Siz kimsiniz de bir erkeğe böyle bir şey yaparsınız!!!
Siz bir erkeğe nasıl güç kullanırsınız!!!
Siz bir erkeğe nasıl dokunursunuz pis tacizciler!!!
Erkeklere karşı bu şiddet ve tacizlerden bıktım artık!!!

#erkeğinyanındayız

Tiglath

ll ☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Sorun basit. Hiç fazla felsefe yapmaya gerek yok.
Balık baştan kokar.
Baştaki kişiler kuralları tanımazsa bu çomarlarda tanımaz.

unacceptable

ll ☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Siz kimsiniz de bir erkeğe böyle bir şey yaparsınız!!!
Siz bir erkeğe nasıl güç kullanırsınız!!!
Siz bir erkeğe nasıl dokunursunuz pis tacizciler!!!
Erkeklere karşı bu şiddet ve tacizlerden bıktım artık!!!

#erkeğinyanındayız
Yeminle böyle kadınlar var yaa. Salaklar resmen.

rhynkar

☆☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist

Vatandaşa nasıl dokunabilirler? Hemde 3-4 tane erkek birden? Ellerini omzuna koluna değdirip sağa sola çekiyorlar adamı?!!!

Yazarı tarafından düzenlendi:

unacceptable

ll ☆
Yazar
Düşünce
Panteist
https://antidogmatik.com/konular/polis.3324/
Benzer bir konu. Ama burada vatandaş sırf kadın olduğu için polisleri suçlayan arkadaşlar var. Ben öyle düşünmüyorum.
Hee evet biliyorum bu olayı. Kusura bakmasın kimse de hak edene hak ettiği gibi davranılması gerekir. Açıkçası ben bu konuda kadın erkek ayrımını saçma buluyorum. Uyarını yaparsın anlamıyorsa gereğini yaparsın ama ülke öyle bir hale geldi ki kadınlar da erkekler de çok tedirgin her konuda.

rhynkar

☆☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Ağır konusucam ama orada hiç kimse sırf kadın olduğu için kadını desteklemedi. Nerenizden okuyorsunuz ya.
İstediğin kadar ağır konuş. Birden fazla kişi yaptı bunu. Bunlara sen dahil değilsin ben seni kastetmemiştim. Çünkü senin orada ne dediğin bile belli değil! Konu da sana ait bir konu.
Ne olur olmaz tutuklanmak istemiyorum. Bu yüzden sadece video atacağım yorum yok.

Polis: kentte kamu düzenini, huzur ve güvenliği sağlamakla görevli örgüt.
Bence kadın suçlu
Kadınlara acıyorsun mu demek istedin?
Evet.
Evet hatalıyım çok araştırmadan bu konuyu açtığım için ama zaten blogların olayı bu... Eksik veya hatalı bilgileri tartışmak veya tam bilgileri(bence) .
Burada da kadının mağdur olduğunu söyleyen birine cevap veriyorsun.

Çok güzel konuşurdum da dua et korkuyorum. Tehdit olarak algılama fikrini değiştirirdim anlamında
Sonra tekrar fikrini değiştiriyorsun.

bu dediğin çok düşüncesizce çünkü fiziksel olarak kadın erkekten güçsüzdur burda tabikide kadını savunacağız
Yani kısacası rüzgardan nereden eserse ona göre konuşmuşsun. Ne dediğin belli değil sürekli fikir değiştiriyorsun. O yüzden seninle bu konuda konuşmayacağım. Bunda ciddiyim.

Talha

☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
İstediğin kadar ağır konuş. Birden fazla kişi yaptı bunu. Bunlara sen dahil değilsin ben seni kastetmemiştim. Çünkü senin orada ne dediğin bile belli değil! Konu da sana ait bir konu.

Yani kısacası rüzgardan nereden eserse ona göre konuşmuşsun. Ne dediğin belli değil sürekli fikir değiştiriyorsun. O yüzden seninle bu konuda konuşmayacağım. Bunda ciddiyim.
Offf senle mi ugrascam. Açık bir şekilde kadına kadın olduğu için

Efe gözünü seveyim kadınların fiziksel olarak erkeklerle aynı kefede olduğunu savunmuyorsan bu dediğin çok düşüncesizce çünkü fiziksel olarak kadın erkekten güçsüzdur burda tabikide kadını savunacağız çünkü güçsüz. Kadın olduğu icin degil güçsüz olduğu için aynı durumda zayıf bir erkek olsa yine aynı şeyi derdim sokakta 2 gencin kavgasında ayırmak için önce yapılı olanı tutarsın. Tabikide burda güçsüzü tutmak tarafım fakat zaten bir polisin böyle davranmamasi gerekiyor. Hiçbir şeyin çözümü şiddet değildir.
İşine gelen yeri almışsın aferin.

Hiç kimse orada kadın olduğu için savunmadı güçsüz birine öyle davranıldığı için öyle konuştu. Burdada 4 polis 1 adam olduğu için polis in dediğinin altını çizdim. İki yüzlü işine gelen yeri alan biri olduğunu bilmiyordum.

rhynkar

☆☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Offf senle mi ugrascam. Açık bir şekilde kadına kadın olduğu için

İşine gelen yeri almışsın aferin.

Hiç kimse orada kadın olduğu için savunmadı güçsüz birine öyle davranıldığı için öyle konuştu. Burdada 4 polis 1 adam olduğu için polis in dediğinin altını çizdim. İki yüzlü işine gelen yeri alan biri olduğunu bilmiyordum.
İki yüzlü sensin ne dediğin belli değil. Alıntı yaptığım yerler attığın bir mesajın anlamından farklı bir anlamda değil. Alıntı yaparken bunu söyleyeceğini bile anlamıştım. İlk mesajında polisler suçlu deyip konuyu açıyorsun. Sonrasında birisi çıkıp kadın suçlu der gibi bir mesaj atınca bence kadın suçlu diyorsun. Sonrasında kadın mağdur diyen biri çıkıyor sonra tekrar polis suçlu diyorsun. Ardından başka biri kadın suçlu deyince tekrar fikir değiştiriyorsun. En sonunda tekrar. Bu döngüyü 2 defa tamamlamışsın tebrikler! Buradaki konuya gelirsek tabi ki adam suçlu. Ama burada da bir kişiye karşı 4 polis güç kullanıyor. Yani 2 olay arasında fark yok denecek kadar az. Bir insanın fikri diğerinde ne ise bunda da aynı olmalıdır. Ben ikisi arasında farklı fikirler söyleyecekler için bu konuya ilk mesajımı atmıştım. Hangi tarafı haklı bulup bulmamalarından bağımsız olarak. Sen yada bir başkası polisi aşırı güç kullanıyor diyebilir bana göre öyle değil yapacak bir şey yok. Farklı fikirdeyiz demektir bunda bir sorun yok. Kısacası ben senin fikrine karşı değilim fikirsizliğine karşıyım.

Talha

☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
İki yüzlü sensin ne dediğin belli değil. Alıntı yaptığım yerler attığın bir mesajın anlamından farklı bir anlamda değil. Alıntı yaparken bunu söyleyeceğini bile anlamıştım. İlk mesajında polisler suçlu deyip konuyu açıyorsun. Sonrasında birisi çıkıp kadın suçlu der gibi bir mesaj atınca bence kadın suçlu diyorsun. Sonrasında kadın mağdur diyen biri çıkıyor sonra tekrar polis suçlu diyorsun. Ardından başka biri kadın suçlu deyince tekrar fikir değiştiriyorsun. En sonunda tekrar. Bu döngüyü 2 defa tamamlamışsın tebrikler! Buradaki konuya gelirsek tabi ki adam suçlu. Ama burada da bir kişiye karşı 4 polis güç kullanıyor. Yani 2 olay arasında fark yok denecek kadar az. Bir insanın fikri diğerinde ne ise bunda da aynı olmalıdır. Ben ikisi arasında farklı fikirler söyleyecekler için bu konuya ilk mesajımı atmıştım. Hangi tarafı haklı bulup bulmamalarından bağımsız olarak. Sen yada bir başkası polisi aşırı güç kullanıyor diyebilir bana göre öyle değil yapacak bir şey yok. Farklı fikirdeyiz demektir bunda bir sorun yok. Kısacası ben senin fikrine karşı değilim fikirsizliğine karşıyım.
Sürekli görüşümüm değiştiğini iddia ediyorsun. Yanlış mıyım? O konudaki görüşüm kadının maske takmamasi kadını suçlu yapar, polisin öyle davranması suçlu yapar. Kullandığın tartışma kazanma taktiği hiç etik değil. Konuyu değiştirme! Ve senin anlamamış olman beni alakadar etmez. Mesajlarıma bakarak 2 sonuç çıkarsa bilirsin 1.si görüşümü değiştirdiğim, 2.si benim dediğim.

Bla bla bla görüşün ne belli bile değilmiş mis mis. Zırva ya bak benden iyi biliyor.

rhynkar

☆☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
İşte yine geldik aynı yere! Forumda hala insanlar birilerine bir şey kanıtlama, birilerine bir şeyi kabul ettirme, birileride tartışma kazanma peşinde. Varsa şöyle başka bildiğiniz tartışma kazanma taktiği paylaşır mısınız benimle?
Ben seninle bir tartışmaya girmedim ki! Direk benim mesajımdan alıntı yapıp bana laf atan sensin!
Ağır konusucam ama orada hiç kimse sırf kadın olduğu için kadını desteklemedi. Nerenizden okuyorsunuz ya.
Konuşma tarzın hiç hoş değil. Karşındaki kişiyi direk hedef alan ve küçük gören bir konuşma tarzın var. Normal bir şekilde konuşamıyoruz bile.
Tadı kaçtı bu konunun ben kaçtım.

Talha

☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
İşte yine geldik aynı yere! Forumda hala insanlar birilerine bir şey kanıtlama, birilerine bir şeyi kabul ettirme, birileride tartışma kazanma peşinde. Varsa şöyle başka bildiğiniz tartışma kazanma taktiği paylaşır mısınız benimle?
Ben seninle bir tartışmaya girmedim ki! Direk benim mesajımdan alıntı yapıp bana laf atan sensin!

Konuşma tarzın hiç hoş değil. Karşındaki kişiyi direk hedef alan ve küçük gören bir konuşma tarzın var. Normal bir şekilde konuşamıyoruz bile.
Tadı kaçtı bu konunun ben kaçtım.
Çünkü haklıyım fakat nerede? Kendi üstüme alındım çünkü kadını savunmuştum (neden eğik yazıyor bilmiyorum) fakat kadını savunmamin sebebi kadın olması değil güçsüz olmasıydı. Sende kadın olduğu için savunduğumu iddia ettiğini düşündüğüm için öyle dedim. Ve benim mesajlarıma bakarak kadını kadın olduğu için savunduğumu düşünen birisi saygı beklemesin. Fakat dediğin gibi benimle bir alakası yokmuş mesajının.

Son konular