Bana eniştemin numarasını verin.

fameraft

☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Muvahhid
60. snyedki kadının kafasını istiyorum: Ceza almak istemiyoğğğ

Oldu anasını satayım, ceza almak istemeyen kimse vermesin kimliğini, elini kolunu sallayıp geçsin memleketten.

Böyle parazit, gerçek hayattan zerre anlamayan tipleri dolduracaksın bir adaya. Bakalım kendi başlarına ne kadar hayatta kalabiliyorlar. Bizim toplumumuzun parazitleri bunlar. Varlar, çünkü bizim gibi dış etkenlere direnç gösteren akrabaları(ırktaşları) ile bir arada yaşama şansına sahipler.

Efe

☆☆
Yazar
Düşünce
Kararsız
60. snyedki kadının kafasını istiyorum: Ceza almak istemiyoğğğ

Oldu anasını satayım, ceza almak istemeyen kimse vermesin kimliğini, elini kolunu sallayıp geçsin memleketten.

Böyle parazit, gerçek hayattan zerre anlamayan tipleri dolduracaksın bir adaya. Bakalım kendi başlarına ne kadar hayatta kalabiliyorlar. Bizim toplumumuzun parazitleri bunlar. Varlar, çünkü bizim gibi dış etkenlere direnç gösteren akrabaları(ırktaşları) ile bir arada yaşama şansına sahipler.
o kadının profili bence şu: twitter kullanan, feminizmi yanlış anlayan, profil fotoğrafında ist. söz. yaşatır bordürü olan, ben her haltı özgürlük adı altında yerim ama herkese de karışırım gibisinden
ve kendini aydın biri ve özgürlük savaşçısı gbi görüyordur

Yazarı tarafından düzenlendi:

Kanatsız Kuş

ll ☆
Yazar
Düşünce
Agnostik
Bu insanlar kafayı mı sıyırmış? Ne bu ego inmem, vermem polise yapılan davranış 😄. Nasıl bir şey bu? Kadının dediklerine girmeyeceğim. Umarım ceza yemiştir paşa paşa ama sanmıyorum eniştesi kıçını kurtarmış olabilir.

Kanatsız Kuş

ll ☆
Yazar
Düşünce
Agnostik
Bu millet şaşırmış!!
Adam da haklı ama motorda yani kimseyle iletişim içerisinde değil(Am açık alan takmalı). Polisi söylemiyorum zaten 2 kelimeyle cümle oluşturamamiş, yandan çıkan kadın ayrı bir kafa, Şunu bana birisi açıklayabilir mi: inmezisen zor kullanırız? Bu ne demek ya nerede yaşıyoruz?
Şimdi maske takmayana ceza var. Ceza için kimlik soruyor. Adam kimliği vermeyeceğini söylüyor. Polisin görevini yapmasını engelliyor. DOĞAL olarak zor kullanıyorlar. Adamın eniştesi varmış bu tavır o yüzden olabilir. Ceza yemek istemeyenlere tamam demiyor polis.

Yazarı tarafından düzenlendi:

Talha

☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Kank ben zaten adam haklı demiyorum. 1.si motorda adam ama bahane değil bu 2.si polisin tavrı doğru değil.
Şimdi maske takmayana ceza var. Ceza için kimlik soruyor. Adam kimliği vermeyeceğini söylüyor. Polisin görevini yapmasını engelliyor. DOĞAL olarak zor kullanıyorlar. Adamın eniştesi varmış bu tavır o yüzden olabilir. Ceza yemek istemeyenlere tamam demiyor polis.

Son konular

Son mesajlar