Beni Kureyza Katliamı

DemoKratos

Vlll ☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Sizin bu yaptığınız nedir o zaman?

Şu: Sizin bize dayatmaya çalıştığınız saçma sapan temelsiz, dayanaksız uydurma inançlarınıza ortak olmamak. Böyle bir inanç ortaklığına zorunlu tutulamayız. Siz ise ısrarla sizin inandıklarınıza inanmazsak sonsuz işkenceler çekeceğimizi iddia ederek bizi inanmaya zorlamaktan vaz geçmiyorsunuz. Yok Kuran gökten inmiş yok gerçekmiş diye dayatmak için kırk takla atıyorsunuz. İnanmıyoruz bilader, düşün yakamızdan! İnanmıyoruz! Zorla mı inanmak zorunda bırakılacağız? Gücünüz yetse bunu yapmaktan büyük zevk alacağınızdan eminiz. Buna gücünüzün yetmemesi hayatı yaşanabilir kılıyor.

Shienki

☆☆☆
Yazar
Düşünce
Satanist
Nasyonal Sosyalistmis...miş..
Atmasyon yapan sensin, çünkü onda sapına kadar faşistlik var.
Tıpkı senin gibi.
Onda Faşistlik yok, ırkçılık var. Aynı şekilde benim de ırkçılığım var.

"Irkçı olmak, başka milletleri ezmek anlamına gelmez. Irkçılık bütün milletleri kendi ülkelerinde güçlü kılmayı hedefler. Milliyetçi Sosyalist ve sağlıklı bir gençlik ile büyük aileler oluşmasını ister." -Léon Degrelle

Goebbels

☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Muvahhid

kemalist

Yazar Adayı
Düşünce
Deist
Muhammedin nerdeyse tüm hayatı tecavüzdür.kendi hakkında eleştiri vede şiir yazan.medineli bir kadın şairide gece evinde bebegiyle uyurken katlettirende muhammettir.tam beş çocuklu kadını esma bint.i.mervanı.muhammedin tüm sermayesi yalan vede şiddettir.
Müslümanlara sıfat takıp onlara nasıl iftiralar attığınızı bütün forum görüyor. Ama bozacının şahidi şıracıdır boşuna dememişler. Sizin bu yaptığınız nedir o zaman? İkiyüzlü ve üç kağıtçısın dede boşversene..
Kuranı 2 kez okudum zerre şüphem yok muhammed duyduklarını vede kendi zekasının kapasitesiyle mantığı elverdiği kadarıyla yazmış.geliniyle dahi evlenmiş ve peşindende noteri olan allahı mesaiye çagırmış.oda azhap.5.37.38.50.ve tahrim 45.de dahil olmak suretiyle imdada yetişerekten.mızragı çuvala sokmaya uğraşmışlar.lakin sanırım mızrak çuvala sığmamışki hala tartışılmakta.bence sonsuza dek sığmayacak lağım patladı sanırım

bilgelikyolunda

ll ☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Sünni
Kuranı 2 kez okudum zerre şüphem yok muhammed duyduklarını vede kendi zekasının kapasitesiyle mantığı elverdiği kadarıyla yazmış.geliniyle dahi evlenmiş ve peşindende noteri olan allahı mesaiye çagırmış.oda azhap.5.37.38.50.ve tahrim 45.de dahil olmak suretiyle imdada yetişerekten.mızragı çuvala sokmaya uğraşmışlar.lakin sanırım mızrak çuvala sığmamışki hala tartışılmakta.bence sonsuza dek sığmayacak lağım patladı sanırım
“Zerre şüphem yok” deyip yazmanız zaten sabit fikirli olduğunuzun ve iddialarınızı dogma haline getirmiş olduğunuzun itirafıdır

DemoKratos

Vlll ☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Irkları izole edip ayrıştırmak ve saf tutmaya çalışmak insanlığa yapılacak en büyük ihanet ve suikasttir. Bu gerçeğin bilimsel olarak anlaşılmasının üzerinden çok yıllar geçtiği halde bazı gerilerin Nazi Almanyasında takılıp kalmış olmaları insanlığın kara lekesi.

Çünkü gen havuzu ne kadar geniş olursa o kadar genetik kısır döngülere girilmesi önlenir. Neden, çünkü yararlı mutasyonlar daima baskın olur. Neden, çünkü nesillerin hayatta kalma şansını artırırlar. Zararlı mutasyonlar çekinik olur, neden, çünkü nesillerin hayatta kalma başarısını düşürürler.

Bu yüzden farklı genetiklerin harmanlanmasında daima yararlı genetik özellikler zararlı mutasyonları bastırır.

Sadece hayvan ırklarında ırk özellikleri korunmaya çalışılır. Çünkü hayvanlarda belli bir özelliğin var olması istenmekte, diğer olumsuzluklar gözardı edilmektedir. Örneğin bol süt veren bir inek ırkı elde edildiyse bu ırk karıştırılmaz, çünkü amaç bol süt. İnek kısa ömürlüymüş umursanmaz. Zaten sürekli üretiliyor ve sütten kesilince et oluyor.

Ankara kedisi örneğin. Süt gibi bembeyaz olsun diye ırkı saf tutulur. Ama bunun bedeli işitme kayıplı kedilerdir. Bu mutasyonu bastıracak gen olmadığı için Ankara kedileri iyi işitemez. Ama bir Ankara kedisi başka bir ırk ile birleşsin, derhal bu zararlı mutasyon baskılanır ve etkisiz kalır. Ama bembeyaz kedi olmaz, renkli olur.

Bu ırkı saf tutulan hayvanlar doğada yaşayamazlar. Bir ormana bırakılsalar hayatta kalamazlar. Bunlar özel üretim, belli özellikleri baskın ve bu özellik sadece insanların işine gelen, kendileri için yararı olmayan, zararı olan özellik taşıyan canlılardır.

Bu kadar açıkladım, insan yerine koyup bilgilendirdim, daha allah belanızı versin dememi istemeyin, kafanıza bir şey girsin geri ırkçılar!

Irk ayrımı da inanç ayrımı gibi gerilik, ayrımcılıktır.

Yazan tarafından düzenlendi:

6lack de Furor

lV ☆☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
Irkları izole edip ayrıştırmak ve saf tutmaya çalışmak insanlığa yapılacak en büyük ihanet ve suikasttir. Bu gerçeğin bilimsel olarak anlaşılmasının üzerinden çok yıllar geçtiği halde bazı gerilerin Nazi Almanyasında takılıp kalmış olmaları insanlığın kara lekesi.

Çünkü gen havuzu ne kadar geniş olursa o kadar genetik kısır döngülere girilmesi önlenir. Neden, çünkü yararlı mutasyonlar daima baskın olur. Neden, çünkü nesillerin hayatta kalma şansını artırırlar. Zararlı mutasyonlar çekinik olur, neden, çünkü nesillerin hayatta kalma başarısını düşürürler.

Bu yüzden farklı genetiklerin harmanlanmasında daima yararlı genetik özellikler zararlı mutasyonları bastırır.

Sadece hayvan ırklarında ırk özellikleri korunmaya çalışılır. Çünkü hayvanlarda belli bir özelliğin var olması istenmekte, diğer olumsuzluklar gözardı edilmektedir. Örneğin bol süt veren bir inek ırkı elde edildiyse bu ırk karıştırılmaz, çünkü amaç bol süt. İnek kısa ömürlüymüş umursanmaz. Zaten sürekli üretiliyor ve sütten kesilince et oluyor.

Ankara kedisi örneğin. Süt gibi bembeyaz olsun diye ırkı saf tutulur. Ama bunun bedeli işitme kayıplı kedilerdir. Bu mutasyonu bastıracak gen olmadığı için Ankara kedileri iyi işitemez. Ama bir Ankara kedisi başka bir ırk ile birleşsin, derhal bu zararlı mutasyon baskılanır ve etkisiz kalır. Ama bembeyaz kedi olmaz, renkli olur.

Bu ırkı saf tutulan hayvanlar doğada yaşayamazlar. Bir ormana bırakılsalar hayatta kalamazlar. Bunlar özel üretim, belli özellikleri baskın ve bu özellik sadece insanların işine gelen, kendileri için yararı olmayan, zararı olan özellik taşıyan canlılardır.

Bu kadar açıkladım, insan yerine koyup bilgilendirdim, daha allah belanızı versin dememi istemeyin, kafanıza bir şey girsin geri ırkçılar!

Irk ayrımı da inanç ayrımı gibi gerilik, ayrımcılıktır.
O yüzden mi farklı milletlerden doğan kız ya da erkekler bu kadar güzel / yakışıklı oluyor! :D

Son konular

Son mesajlar