@bilgelikyolunda yı engelledim

Volta

Yazar
Düşünce
Ateist
Engellemek çözüm değil. Senden alıntı yapmaya(tacize) devam edecek çünkü!
Çamurdan---kemik torbasına dönüşmeyi açıklamadan kabul edip.
Utanmadan bilim-evrim başlığı açabilen yüzsüz- arsız biri. Tek çözüm: kendisini islami forumlara sürgüne yollamak olmalıdır. Kendisinin(dogmacı- inkarcı) bu forumda işi nedir? Kendi fikirleri yok ki! Fikir düşünce paylaşıyor diyip göz yumulsun. Dogmatiklerin bu forumda işi yoktur. İşleri güçleri ajite, sabote,keferelik ve aşırı rahatsızlık vermektir. İnsanları çileden çıkarmaya, delirtmeye kimsenin hakkı yoktur.

Sayın yönetim gereğini yapmalıdır.

Yazan tarafından düzenlendi:

minerva

☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Apateist
Benim de engellememi istediğin için mi etiketledin?

unacceptable

ll ☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Eee? ::D Bunu neden bize haber verdin anlamadım ::D Neyse bende @Volta ya katılıyorum engellemek çözüm değil. Gerisini o söylemiş zaten.

unacceptable

ll ☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Bencede volta biraz haklı neden paylastigimi sorarsanız yönetim gerekeni yapsın diye
Yönetim hiçbir şey yapmıyor maalesef bu konuda. Yaparlarsa da olmaz çünkü kabul edelim ki dikenimiz bu siteyi ayakta tutan birkaç kişiden biri. Tek müslüman o sitedeki adamakıllı giren. Bak @fameraft bile kaç zamandır girmiyor.

Science

ll ☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Yönetim hiçbir şey yapmıyor maalesef bu konuda. Yaparlarsa da olmaz çünkü kabul edelim ki dikenimiz bu siteyi ayakta tutan birkaç kişiden biri. Tek müslüman o sitedeki adamakıllı giren. Bak @fameraft bile kaç zamandır girmiyor.
@fameraft ın uzun zamandır olmadığını yeni farkettim ve elbette bilgelik yolunda nın forumun gülü olduğu doğru ama aşırıya kaçmış adam bari bikac gün girmesi yasaklansın

Kanatsız Kuş

ll ☆☆
Yazar
Düşünce
Agnostik
Engellemek çözüm değil. Senden alıntı yapmaya(tacize) devam edecek çünkü!
Çamurdan---kemik torbasına dönüşmeyi açıklamadan kabul edip.
Utanmadan bilim-evrim başlığı açabilen yüzsüz- arsız biri. Tek çözüm: kendisini islami forumlara sürgüne yollamak olmalıdır. Kendisinin(dogmacı- inkarcı) bu forumda işi nedir? Kendi fikirleri yok ki! Fikir düşünce paylaşıyor diyip göz yumulsun. Dogmatiklerin bu forumda işi yoktur. İşleri güçleri ajite, sabote,keferelik ve aşırı rahatsızlık vermektir. İnsanları çileden çıkarmaya, delirtmeye kimsenin hakkı yoktur.

Sayın yönetim gereğini yapmalıdır.
Sonra @bilgelikyolunda nın yazılarına kimse cevap veremiyor diyorlar :) Kimin eli yeter ki zaten.

unacceptable

ll ☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
@fameraft ın uzun zamandır olmadığını yeni farkettim ve elbette bilgelik yolunda nın forumun gülü olduğu doğru ama aşırıya kaçmış adam bari bikac gün girmesi yasaklansın
Yapmazlaaaaaaarrrr...
Sonra @bilgelikyolunda nın yazılarına kimse cevap veremiyor diyorlar :) Kimin eli yeter ki zaten.
Cevap veriyoruz da herkesi kendisi gibi sanıyor. Sürekli aynı şeyleri yazalım istiyor. Mesela sölekant konusunda cevabını verdim tek tek hala sölekant konusunu açıp yenmeye çalışıyor. Artık pek bulaşmayacak sanırım o konuda bana sanırım.

Kanatsız Kuş

ll ☆☆
Yazar
Düşünce
Agnostik
Yapmazlaaaaaaarrrr...

Cevap veriyoruz da herkesi kendisi gibi sanıyor. Sürekli aynı şeyleri yazalım istiyor. Mesela sölekant konusunda cevabını verdim tek tek hala sölekant konusunu açıp yenmeye çalışıyor. Artık pek bulaşmayacak sanırım o konuda bana sanırım.
Mızıkçı çocuk gibi.

kavak

Vlll ☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Bu kaçıncı şikayet?!
Sizler böyle yaptıkça, o bir köşede sizlere hem kıskıs gülüyor hem de göbek atıyordur.
Onu hakettiğinden fazla popüler yapıyorsunuz.

Ahu akanyıldız

☆☆
Yazar
Düşünce
Agnostik
Bencede volta biraz haklı neden paylastigimi sorarsanız yönetim gerekeni yapsın diye
Bende engelledim yoksa döngüden çıkamayacaktım 😁 bana bir soru soruyor cevap veriyorum geri cevap vermiyor, birkaç gün sonra aynı soruyu tekrar soruyor üstelik c/p olarak, bu soruyu cevaplamıştım diyorum hani göster diyor gösteriyorum yine cevap yok ve bunlar tekrar tekrar yaşanıyor ve ben her defasında cevap verdiğimi kanıtlama çabasına girip bir sürü zamanımı ona verdiğim eski cevapları taramakla geçiriyorum resmen zamanımı çalmak için yazılmış bir yazılım gibi 😁

Volta

Yazar
Düşünce
Ateist
En kötü, engellediğiniz kullanıcının sizden alıntı yapamaması gerekir.
Böyle bir şikayette o kullanıcının üyeliği sonlandırılmalıdır.

Varmı başka önerisi olan? Kendi kendine konuşsun(copy paste zırvalasın) dursun. Kimseyi rahatsız etmesin yani!.

bilgelikyolunda

lll ☆
Yazar
Düşünce
Sünni
sölekant konusunda cevabını verdim tek tek hala sölekant konusunu açıp yenmeye çalışıyor. Artık pek bulaşmayacak sanırım o konuda bana sanırım.
Benim mesajlarımı ve iddia ettiğiniz cevapları buraya da yazın da herkes cevaplarınızın yetersiz olup olmadığını, doğru olup olmadığını görsün. Aksi halde işkembeden "tek tek cevap verdim" diye atmanız sadece kendinizi kandırmaktan ibaret olur. :)

Son konular