Bilimsel Mucize İddiaları Kuran'a Uygun mu?

Charles Dawkins

☆☆☆☆
Üye
Mesajlar
426
Tepki puanı
219
Düşünce
Ateist
Boş yapıyosun valla ya. Türk askeri Suriyeliler içinmi koruyor vatanını? O Yüzden mi Suriyedeki Müslümanları kurtarıyor he? Işid gibi pislik bir örgüt kimdir ki bize tehdit oluştursun da vatanımızı koruyalım.
Suriyede ana amaç o savaşlarda pyd dır. Ama konuyu saptırma amacın gerçekten ise yaradı bak konuyu değiştirdin aklınca. Laftan da anlamıyorsun bundan sonra sana cevap yok.
 

NoTThingLosE

☆☆☆☆
Üye
Mesajlar
1,120
Tepki puanı
277
Düşünce
Sünni
öyleyse zakir nail hocanın bir görüşlerine tekrar bak derim


Bu linke bak bakalım zakir naik dinden çıkanlar için neler diyor
Bence video yu senin baştan izlemen lazım. Çünkü yine kendi kafanca anlamışsın. Fitne çıkartan, fesat çıkartan, insanları saptıran kimseler için ölüm cezası uygulanır. Bak ne güzel dedi her ülkenin ceza hükümleri vardır diye.
 

NoTThingLosE

☆☆☆☆
Üye
Mesajlar
1,120
Tepki puanı
277
Düşünce
Sünni
Suriyede ana amaç o savaşlarda pyd dır. Ama konuyu saptırma amacın gerçekten ise yaradı bak konuyu değiştirdin aklınca . Laftan da anlamıyorsun bundan sonra sana cevap yok .
Hee ışid deyip din kardeşi deyince konu değişmiyor. Ben yiğitlere getirince konuyu değişiyor öyle mi? Cevap hiçbir zaman veremedin zaten bu saatten sonrada vermesen birşey değişmeyecek.
 

NoTThingLosE

☆☆☆☆
Üye
Mesajlar
1,120
Tepki puanı
277
Düşünce
Sünni
Sen kendine göre kafanda bir din uydurmuşsun kendin çalıp kendin oynuyon hocam. Tartışılacak bir şeyimiz yok artık anlamış olduk.
Pff... Ben din tüccarı ne der diye bakmam. Kuran'da yazana bakarım. Tartışılıcak birşeyin yoksa muhattap olmayı verirsin olur biter.
 
Üst