Bir Dinsizden Dinsizliği Bitirmeye Çalışanlara Tüyolar

Efe

☆☆☆☆
Deneyimli
Mesajlar
1,248
Tepki puanı
913
Düşünce
Agnostik
Madde 1: C/P Yapın
Her mesajınızda Kopyala-Yapıştır yapmanız insanları bıktıracak ve size cevap vermemelerine neden olacak. Böylelikle haklıysan cevap verirdin diyip üzerine gidebilir, haliyle tartışmayı kazanabilirsiniz.

Madde 2: Konuyu Değiştirin
Konuyu değiştirmeniz haksızlığınızı perdeleyecek ve size vakit kazandıracak. Yeni mesajınızda ana konudan hafifçe sapıp tartışmayı istediğiniz yere çekebilirsiniz. Böylelikle soruma cevap vermediniz kozuna sahip olacaksınız ve üstünlük size geçecek.

Madde 3: Psikolojik Baskı
Tartıştığınız kişiye "sen saygısızsın, ben saygılıyım" demek güzel bir vuruştur. Ya da onu sürekli darlayın ve tartışma isteği kırın.

Madde 4: Kelime Bükme
İstediğin kelimeyi sayısız kez bükebilirsiniz. Bir kelimeyi zıttına çevirseniz bile o kelime arapçada o anlama da gelir.

Madde 5: Ayet Bükme
Ayetleri de kolay bir şekilde bükebilirsiniz. Her ayet farklı anlama getirilebilir. "orada öyle demek istememiş" kalıbını sıkça kullanacaksınız.

Madde 6: Son Çare
Eğer verdiğim taktikler işe yaramadıysa bunlar sizin son çareniz:
- " ya varsa"
- "cehennemde yanacaksın"

Tebrikler. Artık önünüze Celal Şengör bile gelse onu müslüman yapabilirsiniz.

(!)
 

Retrospective

lll ☆
Geliştirici
Mesajlar
4,153
Tepki puanı
3,232
Düşünce
Ateist
Madde 7: Bilinçaltı Bükücülüğe Soyunun
Sözünüz meclisten dışarı, saldım kobrayı çayıra yapacağınız mazlum Ateyiz'in bilinçaltına pis ve iğrenç demek suretiyle laf atarak, kişinin hastalıklı bir kişi olduğu algısı yaratın.
 

Hype

Genel Kurul Üyesi
Mesajlar
356
Tepki puanı
485
Düşünce
Agnostik
8)Fake hesap açıp Işid militanı taktiği ile cehennem vb. diyerek göz korkutun sonra asıl hesaba geçip şöyle barış dini filan zırvalayın.
 

amca.

Çaylak
Mesajlar
258
Tepki puanı
190
Düşünce
Tengrici
(9)İslamın güzellik dini olduğunu,insan ve bilim demek olduğunu söyleyip bir kaç tane islamın güzelliklerinden sallayın.
 
  • Beğen
Tepkiler: Efe

Son konular

Son mesajlar

Üst