Biraz gülümseyelim...

kavak

Vll ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
İspiyon

SSCB dağılmadan çook evvel Amerikalı bir ispiyon, Rus mahkemesine hesap vermek zorunda kalır, ispiyonculuktan yargılanır ve suçlu bulunur. Bizim ispiyonun son bir sorusu vardır.
İspiyon: "Sayın hakim, benim Amerikalı bir ispiyon olduğumu nasıl anladınız? Halbuki ben ana dilim gibi akıcı Rusça konuşurum, tüm şiveleri ve yerel gelenekleri çok iyi bilirim."
Hakim: "Evet, bu doğru ancak bizde siyahi Rus yoktur."

Yazan tarafından düzenlendi:

kavak

Vll ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Yusuf ve eşi Meryem, Bethlehem´de bir hana varırlar ve hancıdan uygun bir yer tahsis etmesini rica ederler.
Hancı: "Üzgünüm, boş odamız yok."
Yusuf: "Eşimin hamile olduğunu görmüyor musunuz?"
Hancı: "Onun öyle olması benim elimde değil ki!"
Yusuf: "Sanki benim elimde?!"

kavak

Vll ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Hepimiz kardeşiz?!

Barmen: "Neden her defasında üç bira birden istiyorsunuz?
Müşteri: "İki kardeşim var, ondan. Birisi Amerika´da diğeri ise Avusturalya´da. Her birayı hep beraber içeceğimize dair yeminimiz var!"
Bir hafta sonra aynı müşteri bu sefer sadece iki bira ister.
Barmen: "Hayırdır? N´oldu? Hangi kardeşiniz öldü, Amerika´daki mi yoksa Avusturalya´daki mi?"
Müşteri: "Hiç birisi ancak artık alkol içmememi tavsiye etti doktorum."

kavak

Vll ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
1588926566986.png

kavak

Vll ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Humor demek, herşeye rağmen gülümseyebilmektir...
...şu şirin karikatür, espri yeteneği ve anlayışı olanlara gelsin efendim.
1590258633773.jpeg

DemoKratos

Vlll ☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Hey gidi Kaaaaaaraaaadeeeniiiizzzz....

Yetkim olsa Rize il sınırları içini komple Milli Park yapar ve insandan arındırırdım. Tek beton attırmaz, tek çivi çaktırmaz, tek ağaç kestirmezdim. Yok böyle başka yer. Son cennet elden gitti gidiyor.

Mevcut durumda ise dereleri beton kanal içine aldılar!!! Dünyada böyle ahmaklık görülmedi! Bir zamanlar dünyanın en kıvrak gümüşi alabalıklarının "suda balık yan gider" türküsünü haklı çıkardığı bu güzelim şirin dereler şimdi beton kanallar içinde ve içlerinde tek bir alabalık kalmadı!

Bu korkunç bir cinayet. Bu akıl almaz bir katliam. Bu insanlığın, aklın yok oluşu.

kavak

Vll ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Hey gidi Kaaaaaaraaaadeeeniiiizzzz....
Yetkim olsa Rize il sınırları içini komple Milli Park yapar ve insandan arındırırdım. Tek beton attırmaz, tek çivi çaktırmaz, tek ağaç kestirmezdim. Yok böyle başka yer. Son cennet elden gitti gidiyor.
Mevcut durumda ise dereleri beton kanal içine aldılar!!! Dünyada böyle ahmaklık görülmedi! Bir zamanlar dünyanın en kıvrak gümüşi alabalıklarının "suda balık yan gider" türküsünü haklı çıkardığı bu güzelim şirin dereler şimdi beton kanallar içinde ve içlerinde tek bir alabalık kalmadı!
Bu korkunç bir cinayet. Bu akıl almaz bir katliam. Bu insanlığın, aklın yok oluşu.
Muhterem
Bunun neresine güleceğiz, olsa olsa ağlanır!

Son konular