Biraz gülümseyelim...

bilgelikyolunda

ll ☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Sünni

kavak

Vll ☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
@bilgelikyolunda
Bre, zındık!
İslam´daki bazı(!) kadın hakları hakkında bu konu başlığı altında nasıl güleceeez?😎

kavak

Vll ☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Forumun mălum gülü, bugünlerde beni yine nankör olmakla suçluyor. Efendim, neden miş?
Kendisinin taptığı tanrıyı teget geçtiğim için miş. Benim bu duruşum, onun bir yerine oturmuş olmalı.😁

Ben de ne kadar efendi ve şirin birisi olduğumu göstermek için, bu sabah işe giderken tüm komşulara "Günaydın!" demek için, hepisinin ziline bastım. Ancak tek birisi bile buna sevinmedi, iyi mi?!
Nankör komşular!😎

Yazarı tarafından düzenlendi:

iksaruman

ll ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Nihilist
96a58c51075b78af5a8298301e3e831d67ef3691234400b8bbbad1a583078869.jpg

kavak

Vll ☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Kendi Evi

Bizim Temel´in köyü olan Temelköyün Temelzade Camii´nin minaresine yıldırım çaprar. Minare paramparca olur ve kullanılamaz hale gelir. Caminin çalışkan imamı Ahmet Mehmet Veli Efendi, minarenin onarımı için para toplamaya karar verir ancak camiye pek uğrayan olmadığından dolayı, kapı kapı dolaşıp cemaatten bağış yapılması gerektiğini anlatır ve bir hayli para toplamayı da başarır.
Nihayet Temel´in evine varır ve mevzuyu ona da izah eder. Ancak Temel hiç oralı değildir ve der ki: "İmam Efendi, İmam Efendi, kendi evini yakan birine tek kuruş vermem!"

kavak

Vll ☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Kara köpek

Hayvan meraklısı birisi bir havanat dükkanına girer ve köşede duran kara köpeği satın almaya karar verir.
Şuradaki kara köpek kaç para diye sorar.
Satıcı: - 100 YTL
Müşteri: - Yarısı olmaz mı?
Satıcı: - Üzgünüm, sadece tüm köpek satıyoruz.

unacceptable

ll ☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Kara köpek

Hayvan meraklısı birisi bir havanat dükkanına girer ve köşede duran kara köpeği satın almaya karar verir.
Şuradaki kara köpek kaç para diye sorar.
Satıcı: - 100 YTL
Müşteri: - Yarısı olmaz mı?
Satıcı: - Üzgünüm, sadece tüm köpek satıyoruz.
Komik değildi.

kavak

Vll ☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Kara mizah dedik ya, bir tane daha gelsin...

Hani derler ya: - Para, her kötülüğün kökeni.
İşte bu nedenle Afrikaya ve Afrikalılara para yardımı yapmıyorum, çünkü onların yeterince problemleri var.

6lack de Furor

lll ☆☆☆☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
Kara mizah dedik ya, bir tane daha gelsin...

Hani derler ya: - Para, her kötülüğün kökeni.
İşte bu nedenle Afrikaya ve Afrikalılara para yardımı yapmıyorum, çünkü onların yeterince problemleri var.
Bu kara mizah değil olsa olsa soğuk espridir. :D

kavak

Vll ☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Bu hafta kara mizah haftası olsun...

100 metre koşu finaline kalan Siam ikizlerinin yarışı muhteşemdi.
Son metreye kadar kafa kafaya bir mücadele oldu.

kavak

Vll ☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Aşk nasıl bir şey?

Genç kız bir gün heyecanla annesine sorar:
– Anne aşk nasıl bir şey?
– Aşk mı? Şey… aşk söyle bir şeydir kızım, hani mesela çok zengin ve yakışıklı bir adama rastlarsın, seni Venedik’e götürür, mehtapta gondolla gezersiniz, sonra San Marco meydanında güzel bir restoranda harika bir yemek yersiniz, nazik falan, ve arkasından en lüks bir otelde sana şahane bir gece yaşatır. Sonra da, ne bileyim işte, sana güzel bir araba alır, bir daire alır, ya da deniz kıyısında sana bir villa satın alır, elmas gerdanlıklar, altın yüzükler hediye eder, mutluluktan uçarsın adeta, iste aşk böyle bir şeydir kızım..

– Ama anne, peki o heyecanlar, güzel duygular, kalbin küt küt çarpması, ilk buluşma, ilk öpücük, birlikte bişeyleri başarma, paylaşım… Bunlar yok mu ?

– Ha onlar mı ? Kızım onlar bedava hatun götürsünler diye komünistlerin uydurmaları, yok öyle bir şey.

unacceptable

ll ☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Aşk nasıl bir şey?

Genç kız bir gün heyecanla annesine sorar:
– Anne aşk nasıl bir şey?
– Aşk mı? Şey… aşk söyle bir şeydir kızım, hani mesela çok zengin ve yakışıklı bir adama rastlarsın, seni Venedik’e götürür, mehtapta gondolla gezersiniz, sonra San Marco meydanında güzel bir restoranda harika bir yemek yersiniz, nazik falan, ve arkasından en lüks bir otelde sana şahane bir gece yaşatır. Sonra da, ne bileyim işte, sana güzel bir araba alır, bir daire alır, ya da deniz kıyısında sana bir villa satın alır, elmas gerdanlıklar, altın yüzükler hediye eder, mutluluktan uçarsın adeta, iste aşk böyle bir şeydir kızım..

– Ama anne, peki o heyecanlar, güzel duygular, kalbin küt küt çarpması, ilk buluşma, ilk öpücük, birlikte bişeyleri başarma, paylaşım… Bunlar yok mu ?

– Ha onlar mı ? Kızım onlar bedava hatun götürsünler diye komünistlerin uydurmaları, yok öyle bir şey.
Biz olamasak -pisicik ve ben- sen yazı yazamayacaksın buraya he ::D

kavak

Vll ☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist

unacceptable

ll ☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Niye her çorbada bir tuzum var anlamış değilim...
Çünkü sen bir pisiciksin ::D
Siz olmadan da burada yazıyordum ancak o vakitler bu kadar eğlenceli değildi galiba.

Ne bileyim ben, h´nmefendi ara sıra kendi kendine gelin güveyi olmayı seviyor galiba.
Forumun Gülü 2.0 olmaya niyeti olmasın?!🤭
Hadi pisicik neyse beni de eğlenceli görmene sevindim. Halbuki çok sıkıcıyımdır ben yav :)

Son konular

Son mesajlar