Bu Site Neden İslam ile Uğraşıp Duruyor?

Kemal

☆☆☆☆
Disiplin Kurulu Başkanı
Düşünce
Agnostik
Ayrıca bir şey daha sormak istiyorum bu sitede bayan arkadaşlarımız neden çok az, üzücü bir durum nasıl arttırabiliriz acaba?
Sitede bayanların artması özellikle iyi olur. Zannedersem bayanlar din ve siyaset gibi konularla fazla ilgilenmiyorlar. Sitedeki bayan azlığını buna bağlıyorum.

yeniçeri

☆☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Ateist
Agnostiğim diyen sayın arkadaş, lütfen girsin memurlar.net in din forumuna ve Agnostik görüşlerini orada da yazsın bakalım. :)

Moderatör tarafından düzenlendi:

RedOneTheDiver

☆☆☆
Üye
Düşünce
Agnostik

RedOneTheDiver

☆☆☆
Üye
Düşünce
Agnostik
Yaratan imtihan ediyor. İşte anlamadığın nokta.
Neden? Ne için? Ben ne için önemliyim? Tanrının böyle bir ihtiyacı mı var?

Mete Turan

☆☆☆☆☆
Divan Kurulu Başkanı
Düşünce
Agnostik
Evet üzülmüyor adil olduğundan değil sadist narsist psikopatolojik sorunları olduğundan dolayı üzülmüyor. Merhametli ise hiç değil!
http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/927015/9_yasindaki_Halil_in_annesini_kahreden_feryadi__Anne_artik_olmek_istiyorum.html?platform=hootsuite
Evet, böyle bir Allah'a lanet olsun. Eğer Allah adil ve merhametli olsaydı bu durum yaşanmazdı. Allah bu insanlara zulüm ediyor ve bu zulmün hesabını nasıl verecek. Müslümanlar açıklayın bakalım. Açıklarken de vicdanınızın kabul edebileceği cümleler kurarak açıklayın, laf olsun torba dolsun şeklinde değil.

hayatkoçu

Üye
Düşünce
Muvahhid
Size lanet olsun kafirler güruhu, sizin çevreniz, teknolojileriniz, dengeyi alt üst etmeniz, çernobiliniz, bitmek bilmez hırslarınız bu çocuğu bu hale getirdi. Bu arada benim hesabı da silin.

Mete Turan

☆☆☆☆☆
Divan Kurulu Başkanı
Düşünce
Agnostik
Size lanet olsun kafirler güruhu, sizin çevreniz, teknolojileriniz, dengeyi alt üst etmeniz, çernobiliniz, bitmek bilmez hırslarınız bu çocuğu bu hale getirdi. Bu arada benim hesabı da silin.
İşte siz böylesiniz. Adam akıllı tartışmayı beceremiyorsunuz. En fazla üç gün dayanabildin.

Ayrıca demagoji yapıyorsun. Yukarıda Allah'ın adaletsizliğinden ve merhametsizliğinden bahsettik. Bir kelime ile cevap veremedin. Konuyu çarpıtıp "size lanet olsun" diyorsun. Oysa konu bu değil, konuyu unutturdun. Konu Allah'ın adaletsizliği ve merhametsizliği. Bu konuda verebilecek bir cevabın yok mu?

Mete Turan

☆☆☆☆☆
Divan Kurulu Başkanı
Düşünce
Agnostik
O çocuğun bu hale gelmesini bize bağladın ya, çok güzel mantık kurmuşsun tebrik ederim. Bu çocukları biz mi yaratıyoruz Allah mı?

Halbuki gerçek senin anlattığının tam tersi. Allah özürlü, hastalıklı yaratıyor ve yarattığı kula sahip çıkamıyor. Ama ateistlerin ürettiği bilim o insanları iyileştiriyor.

15894441_347816092264393_2554243219754436911_n.jpg

Sessiz

Yasaklı Üye
Düşünce
Agnostik
İşte siz böylesiniz. Adam akıllı tartışmayı beceremiyorsunuz. En fazla üç gün dayanabildin.
Beyfendinin üstüne gelmişsiniz, inandığı Allah'a lanet okuyunca ayrılır tabi ki adam akıllı dediğin tartışma bu mu, bir sürü adaletsizlikler var evet aklımız ermiyor işte ona da evet bu şekilde insanları küstürmeye gerek yok arkadaşım

RedOneTheDiver

☆☆☆
Üye
Düşünce
Agnostik
Adam akıllı tartışma kavramınız çok değişikmiş, bir de arkadaşa adam akıllı tartışamıyorsun dediniz
Bütün sözlerimi geri alabilirim. Ama ne için? Beyefendi/hanımefendi nin hülyaları için mi? Bi açıklama yapmayın, sadece benim dediğim doğru demek için hala çocuk olmanız lazım. Saygılarımla.