Soru Bu yeni not defterinde bir alıntı parçalara nasıl bölünür?

kavak

Vl ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Soru basit; var mı bir uzman?

kavak

Vl ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Örnek şu olsun...

Elbette bir ben bir de forumun gülü ::D Şakası bir yana üstte açıkladım durumu :)
Oradaki cümlede kavak gibi ateist demedim yalnız :D Sende benim ateist olmamı istiyorsun ya diye sana takıldım sadece :D Benim inancımla bir derdin olmadığını biliyorum takılma kelimesine dikkatinizi çekerim efenim :D

İçindeki gülücükleri yok say...
Şimdi bu yukardaki senin dandik yanıtını alıntı yaparak 3 parçaya böl ve herbirine ayrı yanıt yaz.

Dipnot: @Mete Turan , sen ne diyorsun bu işe?

unacceptable

ll ☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Elbette bir ben bir de forumun gülü. Şakası bir yana üstte açıkladım durumu.

Oradaki cümlede kavak gibi ateist demedim yalnız. Sende benim ateist olmamı istiyorsun ya diye sana takıldım sadece.

Benim inancımla bir derdin olmadığını biliyorum takılma kelimesine dikkatinizi çekerim efenim.

Buyur :)
Örnek şu olsun...

Elbette bir ben bir de forumun gülü ::D Şakası bir yana üstte açıkladım durumu :)
Oradaki cümlede kavak gibi ateist demedim yalnız :D Sende benim ateist olmamı istiyorsun ya diye sana takıldım sadece :D Benim inancımla bir derdin olmadığını biliyorum takılma kelimesine dikkatinizi çekerim efenim :D

İçindeki gülücükleri yok say...
Şimdi bu yukardaki senin dandik yanıtını alıntı yaparak 3 parçaya böl ve herbirine ayrı yanıt yaz.

Dipnot: @Mete Turan , sen ne diyorsun bu işe?

kavak

Vl ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Senin anlaman kıt mı?
Orijinal..

1.
Azize...
2.
Oradaki cümlede kavak gibi ateist demedim yalnız :D Sende benim ateist olmamı istiyorsun ya diye sana takıldım
Ne haber?
3.
sadece :D Benim inancımla bir derdin olmadığını biliyorum takılma kelimesine dikkatinizi çekerim efenim :D
Şimdi anladın mı?

Bu şekilde nasıl yapılır, eskiden çok kolaydı, şimdi ise çok zor ve zahmetli.
Kapiş?😎

unacceptable

ll ☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Senin anlaman kıt mı?
Orijinal..

1.

Azize...
2.

Ne haber?
3.

Şimdi anladın mı?

Bu şekilde nasıl yapılır, eskiden çok kolaydı, şimdi ise çok zor ve zahmetli.
Kapiş?😎
Şöyle yapacaksın bak. Kutucukta ayırmak istediğin cümlenin sonuna gel ve entera bas, o zaman ayrılıyor.

1
Elbette bir ben bir de forumun gülü. Şakası bir yana üstte açıkladım durumu.
2.
Oradaki cümlede kavak gibi ateist demedim yalnız. Sende benim ateist olmamı istiyorsun ya diye sana takıldım sadece.
3.
Benim inancımla bir derdin olmadığını biliyorum takılma kelimesine dikkatinizi çekerim efenim.
Beğendiniz mi efenim? ::D

Çözüm

kavak

Vl ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Şöyle yapacaksın bak. Kutucukta ayırmak istediğin cümlenin sonuna gel ve entera bas, o zaman ayrılıyor.

1
Hay
bin
yaşa!
Beğendiniz mi efenim? ::D
Evet.
10 sene düşünsem aklıma gelmezdi.
Bizim forumunun padişahı namı-ı diğer @Mete Turan ´dan hălă bir kıpırdama yok. Muhtemelen kendisi de bilmiyordu, bunun böyle olduğunu. 🤭

Yazarı tarafından düzenlendi:

6lack de Furor

lll ☆☆☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
Dedeye lafım yok ancak editör neyin nesi?
Türkçe, Arapça, İngilizce, Japonca, Çince...?
Bence not defteri gayet uygun.

Metin Düzenleyici​

Basit metin çalışmaları için metin editörleri, karmaşık metin ve grafik işleri için kelime işlemciler kullanılmaktadır. Windows'un içinde gelen WordPad, Microsoft Notepad ve Notepad++ metin editörleridir, ama WordPad küçük ve hızlı bir kelime işlemci sayılabilir.

kavak

Vl ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist

Metin Düzenleyici​

Basit metin çalışmaları için metin editörleri, karmaşık metin ve grafik işleri için kelime işlemciler kullanılmaktadır. Windows'un içinde gelen WordPad, Microsoft Notepad ve Notepad++ metin editörleridir, ama WordPad küçük ve hızlı bir kelime işlemci sayılabilir.
Kaynak? 🤭

kavak

Vl ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Karar verin metin editörü mü, yoksa metin düzenleyici mi?
İkisine de ısınamadım, bence not defteri gayet güzel ve şirin. Zaten fazla bir fonksiyonu da yok, yani not almak için yanınızda bulundurduğunuz kağıttan not defterinden pek bir farkı yok.
Notepad --> Notizblock --> not defteri

Edit: Şimdiki gençlerde kağıttan not nefteri tabii yok.

Son konular

Son mesajlar