Bütün İnsanları Hak Dine Davet Ediyorum!

Mete Turan

☆☆☆☆☆
Divan Kurulu Üyesi
ÖDG Üyesi
Düşünce
Agnostik
Tüm insanlığa sesleniyorum!
Dün gece uykumun ortasında saat 03:31 de bana yurtiçi kargoyla bir vahiy geldi. Bana bir din gönderildi. Dinimizin adı Mamo Dini, tanrımız da Mamodur. Tanrımız Mamo insanlara hak dini öğretmek ve insanları dalaletten kurtarmak için beni görevlendirmiş bulunuyor. Ben Mete Turan. Bundan böyle yeni peygamberiniz benim.

Mamonun her şeye gücü yeter ve her şeyi o yarattı. İbadet olarak günde üç vakit amuda kalkıyoruz. Ayrıca dinimiz çok insancıl ve merhametli bir dindir. Yaşadığımız şehirdeki bütün fakirlere yardım ediyoruz. Yoksul ve ihtiyaç sahibi olanlara yardım etmek her Mamo Dini mensubunun görevidir.

Şehirdeki kötü insanları da Mamo rızası için öldürüyoruz. Karılarını ve mallarını da ganimet olarak bana getiriyorsunuz. :D Kötü insanları yok edip insanların daha huzurlu ve mutlu oldukları bir ortam yaratmayı amaçlıyor tanrımız.

Kötü insanları öldürmek Mamo Dinine inananların görevidir. Ayrıca kimin kötü olduğunu da ben belirliyorum. :D Eğer tanrımız istese bu kötü insanları kendide yok edebilir fakat kötü insanları öldürmek sizin için gönderdiği bir imtihandır. Mamo görünmüyor olabilir. Görünmediği onun olmadığı anlamına gelmez. Olaylara doğrudan müdahale edip kötü insanları kendisinin öldürmüyor olması da onun gücünün olmadığı anlamına gelmez. Çünkü görünse veya gücünü gösterse herkes inanır dolayısıyla imtihan sırrı bozulur. Bu sebeple hem görünmemesi hemde gücünü göstererek dünyaya müdahale etmemesi gerekiyor.

Ayrıca peygamber olduğumu kanıtlamak için size bazı mucizeler gösterip gelecekteki bazı olayları bu günden size haber vereceğim. Evet şimdilik beş tane mucize söylüyorum. Mamonun bana bildirmesiyle tabi. O bildirmese hiç birimiz hiç bir şeyi bilemeyiz.

1 - 2017 yaz mevsiminde 3. dünya savaşı başlayacak ve atom bombası kullanılacak.
2 - 2031 yılında dünyanın tamamı denizler altında kalacak. Sadece Mamonun dinine inanan küçük bir insan grubu ilerde gelecek olan Muh peygamberin gemisine bindiği için kurtulacak.
3 - 2152 yılında güneş sistemindeki gezegen sayısı 27 ye çıkacak.
4 - 2867 yılında Türkiye bütün dünyayı ele geçirecek. Çünkü herkes uzaya gitmiş olacak.
5 - 4359 yılında insanlar dünyadaki bütün teknolojileri yok edip tekrar ilkel yaşama dönecek.

Bu mucizeler tanrımız Mamo tarafından bana iletildi. Yani bu mucizeler bana değil Mamo'ya aittir. Eğer bu tarihlerini verdiğim mucizeler yanlış çıkarsa bu sizin Mamoyu anlamadaki acizliğinizdendir. Doğru çıkanlarda Mamo'nun gerçek tanrı ve Mamo dininin hak din olduğunun bilimsel kanıtlarıdır. Eğer Mamoya inanmazsanız cehennemde yanarsınız, inanılmaz işkenceler çekersiniz. İnanırsanız Mamo diğer tarafta size para, saray ve koca koca memeli kadınlar verecek.

Gelin Mamo'ya iman edin. Eğer iman ederseniz, Mamo gerçekten tanrı değilse bile kaybedecek hiçbir şeyiniz yok. Ama Mamo tarı ise ve siz Mamoya inanmamış olarak ahirete giderseniz cehenneme gideceksiniz, zebanilerin topuzlarını kafanıza kafanıza yiyeceksiniz. Bu sebeple bütün insanları hak din olan Mamo Dinini kabul etmeye ve Mamoya iman etmeye çağırıyorum!

Yazarı tarafından düzenlendi:

Mete Turan

☆☆☆☆☆
Divan Kurulu Üyesi
ÖDG Üyesi
Düşünce
Agnostik
İman ettim baba. Cennetde karı kesin mi? :D
Karılar kesin baba kesin. Dün miraca gittim bana gösterdiler. Gözümle gördüm. Memeleri kafamdan bile büyüktü. Orasını merak etmeyin siz yaa. :D:D:D

Yazarı tarafından düzenlendi:

Kemal

☆☆☆
Disiplin Kurulu Üyesi
ÖDG Üyesi
Düşünce
Agnostik
Ya bu ne güzel dinmiş. Bende karı istiyorum. Neler yapmam lazım karıyı kazanmak için. :)

Kemal

☆☆☆
Disiplin Kurulu Üyesi
ÖDG Üyesi
Düşünce
Agnostik
Evde canım sıkılınca arada bir okuyorum bunu, çok hoşuma gidiyor. :D

Üst Alt