Bütün İnsanları Hak Dine Davet Ediyorum!

Düşünce
Ateist
Bütün tanrıları, yaratıcıları da al, mümkünse bu dünyadan o saçma dinlerinizi ve o sözde kutsal kitaplarınızı da alıp gidin, insanlık biraz huzur bulsun. İnsanlığa gölge etmeyin yeter.

NoTThingLosE

☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
Bana mantıklı geldi. Ben iman ediyorum. Cennette bana vereceğiniz kadınların memeleri çok büyük olsun ama. :D
İman ettim baba. Cennetde karı kesin mi? :D
Ya bu ne güzel dinmiş. Bende karı istiyorum. Neler yapmam lazım karıyı kazanmak için. :)
Beyler emin olun cennet'te ki karılar için Allah'a inanmıyoruz. Çok şükür sizler gibi kafa hep bel altında değil. İslam ile dalga geçip sonra Müslümanlar hoşgörüsüz diyorsunuz. :D Valla komiksiniz beyler, helal olsun ne diyim.

Şarlo

☆☆☆
ÖDG Üyesi
Düşünce
Agnostik
1 - 2017 yaz mevsiminde 3. dünya savaşı başlayacak ve atom bombası kullanılacak. Mamoda yalancı çıktı :p

Orhan Yolcu

☆☆☆☆
Yönetim Kur. Üyesi
ÖDG Üyesi
Düşünce
Agnostik
İslam ile dalga geçip sonra Müslümanlar hoşgörüsüz diyorsunuz. :D Valla komiksiniz beyler, helal olsun ne diyim.
İnsanları la ilahe illallah demediği için katleden bir dinin mensubusun ve dinle dalga geçilmesine hayıflanıyorsun. Bu ne utanmazlıktır. Sen insanları katlet, baskı kur, sindir. Neymiş benle dalga geçiyorlar. Bırak da o kadar da olsun.

NoTThingLosE

☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
İnsanları la ilahe illallah demediği için katleden bir dinin mensubusun ve dinle dalga geçilmesine hayıflanıyorsun. Bu ne utanmazlıktır. Sen insanları katlet, baskı kur, sindir. Neymiş benle dalga geçiyorlar. Bırak da o kadar da olsun.
Cidden bunu yazıyormusun. Kim kimi katlediyor dostum? Senin yaptığın utanmazlık. İnsanları kim katletmiş? Atıp atıp tutmaktan vazgeç artık.
@NoTThingLosE hak din olan Mamo dinine davet ediliyorsun. Ne dersin?
''Boş işler müdürüsün'' derim. :)

Mete Turan

☆☆☆☆☆
Divan Kurulu Üyesi
ÖDG Üyesi
Düşünce
Agnostik
Cidden bunu yazıyormusun. Kim kimi katlediyor dostum? Senin yaptığın utanmazlık. İnsanları kim katletmiş? Atıp atıp tutmaktan vazgeç artık.
Bugün İslamcıların kestiği kafaların sayısını biliyor musun sen?
''Boş işler müdürüsün'' derim. :)
Sen İslama davet edince boş olmuyorda, ben Mamo dinine davet edince mi boş iş oluyor? İslam ile Mamo dininin farkı ne ki?

NoTThingLosE

☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni

Orhan Yolcu

☆☆☆☆
Yönetim Kur. Üyesi
ÖDG Üyesi
Düşünce
Agnostik

NoTThingLosE

☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
Muhammed döneminde de kelle kesme oldu, şimdi de Işid vs. yapıyor bu işleri.

Adam doğru söylüyor. Neden Mamo dinine inanmıyorsun. Adam bana vahiy geldi diyor. Bak sonsuz bir ahireti kaybedersin sonra.
Ya bana utanmadan Işid'imi getiriyorsun. "Kim de bir mümini bile kasten öldürürse cezası, içinde devamlı kalmak üzere cehennemdir. Allah ona gazap etmiş, onu lânetlemiş ve onun için büyük bir azap hazırlamıştır." Nisa 93 Işid gibi bir örgütün İslam'ı desteklediğine mi inanıyorsun.

Muhammed kimlerin kafasını kesmiş anlat bakalım bana.

Orhan Yolcu

☆☆☆☆
Yönetim Kur. Üyesi
ÖDG Üyesi
Düşünce
Agnostik
Ya bana utanmadan Işid'imi getiriyorsun. "Kim de bir mümini bile kasten öldürürse cezası, içinde devamlı kalmak üzere cehennemdir. Allah ona gazap etmiş, onu lânetlemiş ve onun için büyük bir azap hazırlamıştır." Nisa 93 Işid gibi bir örgütün İslam'ı desteklediğine mi inanıyorsun.
Işidi getirmeyecem de neyi getirecem. Işid İslamın ürünüdür. Yukarıdaki ayet bişey ifade etmiyor. Neden? Çünkü adamlar haksız yere kelle kestiğini düşünmüyor ki. Cihat yapıyor! Cihat ve savaş ayetlerini okuman yeterlidir.
Muhammed kimlerin kafasını kesmiş anlat bakalım bana.
Beni Kureyza

NoTThingLosE

☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
Işidi getirmeyecem de neyi getirecem. Işid İslamın ürünüdür. Yukarıdaki ayet bişey ifade etmiyor. Neden? Çünkü adamlar haksız yere kelle kestiğini düşünmüyor ki. Cihat yapıyor! Cihat ve savaş ayetlerini okuman yeterlidir.

Beni Kureyza
Işid İslam'ın ürünüdür öylemi? O Yüzden Işid'e Müslüman ülkeler dışında bütün ülkeler yardım etti değil mi? O yüzden bütün Müslümanlar olarak onları lanetledik. Valla aferin ne diyim sana. At bakalım o cihat ve savaş ayetlerini.

Beni Kureyza'yı biyerde açıklamıştım bulursam atıcam.

Orhan Yolcu

☆☆☆☆
Yönetim Kur. Üyesi
ÖDG Üyesi
Düşünce
Agnostik
Işid İslam'ın ürünüdür öylemi? O Yüzden Işid'e Müslüman ülkeler dışında bütün ülkeler yardım etti değil mi? O yüzden bütün Müslümanlar olarak onları lanetledik. Valla aferin ne diyim sana. At bakalım o cihat ve savaş ayetlerini.
Ülkeler yardım etmedi demiyorum ben. Işid zihniyeti Kurandan besleniyor. Bunu diyorum.

Üst Alt