Burası kapitalist kafalı bir forum sitesidir

Turdur

Üye
Düşünce
Ateist
Konu Sahibi
Bu üye forumun en çok mesaj atan kişisi, kendisinden sonra ki 4 kişinin mesaj sayısına çok yakın. Burası kapitalist kafalı bir forum, bu üyenin zırvalıkları ve verilen cevapların toplamı en az 15.000 mesaj eder. Bu adamı tutup admine şikayet ediyorsunuz. Bu adamın belki de yarım milyon sayfa görüntülemeye faydası var, ama kötü bir reklam maalesef.

Bu siteye giren kişilerin % 50'den fazlasının ilk algısı bu sitenin İslami bir site olduğu yönünde olabilir. Admin reklam tıklatacak, fazladan sayfa görüntületecek diye gerçek kitleyi kaçırmış, yani buraya gelip üye olmadan çıkıp giden kitleyi. Bunu ben tahmin ediyorum ama kendisi admin panelinde ki istatistiklerden görebilir. Ben üye olalı 4 ayı geçmiş. Bu 4 ayı geçkin sürede yeni üye olanların sayısı 69. Bunlardan daimi katılımcı kısa süreli bile olsa hemen hemen hiç yok gibi.

Midyata' pirince giderken elde ki bulgurdan olmak sözü nasıl hayat bulur. Foruma bakın. Şikayet konusunu dahi din eksenli tartışmaya çekmeyi başarmış birisiyle, en çok sayfa görüntületen, yeri geldiğinde bir mesajın altına ardı ardına 26-24-20 mesaj atabilen, forum sayfalarını copy/pasteye boğmuş, ve sizi dolu-boş fark etmez mesaj atmaya itebilen bir kapasitede ki adamla siz nasıl baş edebilirsiniz? Üye Seküler Düşünce kategorisinde ki bütün forumları zatturap altına almış, o olmasa kaç mesaj atacaktınız o kategoriye?
Admin bu adamı neden yasaklasın, bu kadar reklam çerçevesi yayındayken, ben olsam bu kişiye forum madalyası takardım.
Bu üye burada olmasa
Burcuva sen 4,107 mesaj ile forum ikincisi
Kavak sen 2,270 mesaj ile forum üçüncüsü olabilecek miydiniz?

Yazarı tarafından düzenlendi:

fameraft

☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Muvahhid
Bu üye forumun en çok mesaj atan kişisi, kendisinden sonra ki 4 kişinin mesaj sayısına çok yakın. Burası kapitalist kafalı bir forum, bu üyenin zırvalıkları ve verilen cevapların toplamı en az 15.000 mesaj eder. Bu adamı tutup admine şikayet ediyorsunuz. Bu adamın belki de yarım milyon sayfa görüntülemeye faydası var, ama kötü bir reklam maalesef.

Bu siteye giren kişilerin % 50'den fazlasının ilk algısı bu sitenin İslami bir site olduğu yönünde olabilir. Admin reklam tıklatacak, fazladan sayfa görüntületecek diye gerçek kitleyi kaçırmış, yani buraya gelip üye olmadan çıkıp giden kitleyi. Bunu ben tahmin ediyorum ama kendisi admin panelinde ki istatistiklerden görebilir. Ben üye olalı 4 ayı geçmiş. Bu 4 ayı geçkin sürede yeni üye olanların sayısı 69. Bunlardan daimi katılımcı kısa süreli bile olsa hemen hemen hiç yok gibi.

Midyata' pirince giderken elde ki bulgurdan olmak sözü nasıl hayat bulur. Foruma bakın. Şikayet konusunu dahi din eksenli tartışmaya çekmeyi başarmış birisiyle, en çok sayfa görüntületen, yeri geldiğinde bir mesajın altına ardı ardına 26-24-20 mesaj atabilen, forum sayfalarını copy/pasteye boğmuş, ve sizi dolu-boş fark etmez mesaj atmaya itebilen bir kapasitede ki adamla siz nasıl baş edebilirsiniz? Üye Seküler Düşünce kategorisinde ki bütün forumları zatturap altına almış, o olmasa kaç mesaj atacaktınız o kategoriye?
Admin bu adamı neden yasaklasın, bu kadar reklam çerçevesi yayındayken, ben olsam bu kişiye forum madalyası takardım.
Bu üye burada olmasa
10/10 luk iktisadi inceleme.

Turdur

Üye
Düşünce
Ateist
Konu Sahibi
Yazdığım mesajlardan bir tanesinin bile neresi neden zırva gösterebilir misiniz, yoksa sırf sizin gibi düşünmüyor diye insanların yazdıklarını zırva diye yaftalıyor musunuz?
Düşünmek mi? Sizinkisi düşünce değil ki iman. İşte bakın bu cümleniz bir zırvalık örneğidir.

bilgelikyolunda

☆☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
Düşünmek mi? Sizinkisi düşünce değil ki iman. İşte bakın bu cümleniz bir zırvalık örneğidir.
Hayır sizin cahil olduğunuz konularda yorum yaptığınızın örneğidir.

İman kuru inanç değildir. İslamda taklidi değil tahkiki iman esastır. Aklınız, kalbiniz önce ikna olacak sonra diliniz ikrar edecek.

Savunduğum istisnasız her şeyin akli ve bilimsel delillerini yazıyorum. Yazdıklarımın neresi neden yanlış gösteremeyip zırva deyip geçenler düşünce sahibi ama ben kuru inanç sahibi oluyorum öyle mi? :)

Turdur

Üye
Düşünce
Ateist
Konu Sahibi
Hayır sizin cahil olduğunuz konularda yorum yaptığınızın örneğidir.

İman kuru inanç değildir. İslamda taklidi değil tahkiki iman esastır. Aklınız, kalbiniz önce ikna olacak sonra diliniz ikrar edecek.

Savunduğum istisnasız her şeyin akli ve bilimsel delillerini yazıyorum. Yazdıklarımın neresi neden yanlış gösteremeyip zırva deyip geçenler düşünce sahibi ama ben kuru inanç sahibi oluyorum öyle mi? :)
Sen geç bunları geç beni düşüremezsin tufaya, konuyu saptırmana beni alet edemezsin. Ben senin gibilerin gazıyla çalışmam, konuya da daha mesajım olmayacak.

bilgelikyolunda

☆☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
Sen geç bunları geç beni düşüremezsin tufaya, konuyu saptırmana beni alet edemezsin. Ben senin gibilerin gazıyla çalışmam, konuya da daha mesajım olmayacak.
Zırvaladığım iddiasına verdiğiniz tek örnek de fos çıktı. Aksini iddia ediyorsanız yazdıklarımın neresi neden zırva gösterebilmeniz gerekir, tercih sizin. :)

Mete Turan

☆☆☆☆☆
Senato Başkanı
Düşünce
Agnostik

Bu üye burada olmasa
Bu cevabı yazmak farz oldu.

Dostum güzel bir inceleme yazısı yazmışsın. Ama bu site özelinde konuşacak olursak bazı yanlışların var. Muhtemelen sitenin para kazandığını sanıp kıskanma duygusuyla yazdın bunları. Bizim milletin hastalığıdır birisi başarılı olduğu zaman destek olacağına köstek olurlar. Sebebi de kıskançlıktır. Bu bizde o kadar yaygındır ki zamanla bunun hakkında atasözü bile oluşmuş. "Burası Türkiye hiçbir başarı cezasız kalmaz." Korkma para falan kazanmıyoruz, hatta fazlasıyla cebimizden veriyoruz. Buna emin olabilirsin.

Kapitalist site diyorsun ama kapitalist olmak için para kazanmak lazım. Bu güne kadar elime geçen para -Türk Lirası ile- 0 TL, beş ayda biriken reklam bakiyesi 221 TL (henüz alamadım), cebimden harcadığım para 5000 TL nin üzerinde. Belki daha da fazla. Bu nasıl bir kapitalistliktir? :) Bu öyle bir kapitalistlik ki 4 sene siteye reklam koymadan masrafları cebimden karşıladım. Halende cebimden karşılamaya devam ediyorum. Keşke dediğin gibi kazansak, çok iyi olurdu. Sitenin bütün masrafları çıkardı.

Siteyi kuralı 4 sene oldu. Son beş aydır falan reklam koyduk. Sitenin masraflarını çıkarmak için. Şimdilik sitenin masraflarını karşılamıyor umarım ileride karşılar. Reklam koymaktan bende memnun değilim ama yıllık masrafları karşılamak için koyduk. Siteye reklam yerine bağış koy diyenler oldu fakat bağışı hiç düşünmedim. Çünkü senin gibilerin ve özellikle de İslamcıların bu sitenin para kazanmak amaçlı kurulduğunu söyleyip duracaklarını tahmin ettiğim için bağış koymak istemedim ve koymadık.

Paraya ihtiyacı olan birisi değilim. Çok çok zengin değilim ama ortalama üstü bir gelirim var. Yani siteden gelecek üç beş kuruş benim için bişey ifade etmiyor. Maddi olarak tek düşüncem site kendi masraflarını karşılasın yeter.

İlk kurulduğu zamanlar sitenin yıllık masrafları nispeten düşüktü. Reklam geliri olmadan masrafları cebimden karşılasam da benim için önemli bir miktar değildi. Ama özellikle son yıl domain, host, SSL fiyatlarını baya bi arttırdılar (bir de xenforo yıllık ücreti var ama o dolar üzerinden sabit). Site popülerleştikçe firmalar bu fiyatları arttırıyorlar. Bu nedenle reklam gelirine ihtiyaç duyduk.

Bu arada para kazanmak için site kurmak ayıp değil. İnsanlar para kazanmak için site kurabilirler. Site kurma düşüncesi olanlar bizi yanlış anlamasınlar bu konuda. Ama bu site para kazanmak için kurulan bir site değil. Bunu her zaman söyledik. Bizim reklam koyma amacımız sitenin kendi masraflarını karşılaması içindir.

Gelelim bazı üyelere ayrıcalık tanınması konusuna. Mesaj sayısı, aktifliği vs. ne kadar çok olursa olsun hiçbir üye ayrıcalıklı değildir. Sitenin daha da popüler hale gelmesini elbette isteriz ama bunun için hiçbir üyeye torpil sağlanmadı bu güne kadar. Bu sitenin müslümanlara söz hakkı sağlaması müslümanları siteye çekiyor ama çok sayıda seküler insanın ayrılmasına da neden oldu. Bu sebeple siteden ayrılan çok insan var. Yani demek istediğim bazı üyeleri memnun etmek için hiçbir çabamız yok. Gelen de var giden de. İnsanların tercihidir. Yapabileceğimiz bişey yok.

Bu site sadece seküler insanlara hitap eden bir site değil. Her düşünden insana hitap eden bir site. Başından beri öyleydi. Herkese tam özgürlük verdiğimiz için senin gibi eleştirenler oldu. Hatta çok daha ağır eleştirenler oldu. Ama sitenin tam özgürlük politikasını en başından beri değiştirmedik. Bundan sonra da değişmeyecek.

Bir de şunu söyleyim. Bir ideal uğruna bu site için cebimden 5000 TL nin üzerinde harcama yaptım. Para kazanmak istesem web sitesi mı kurardım sence? Bir site kurup denemeni tavsiye ederim. İlk bir iki sene masrafların nispeten daha düşük olacaktır ama site popülerleştikçe masraflar da katlanıyor. Site kurup bu durumu görmeni ve ondan sonra benle bu konuyu tekrardan konuşmanı çok isterim. Son olarak eleştirmek kolay ama bir ideal uğruna benim gibi site kurup cebinden 5 - 6 bin TL harcayabilir misin?

Mete Turan

☆☆☆☆☆
Senato Başkanı
Düşünce
Agnostik

Bu üye burada olmasa
Dostum bir de bilgelikyolunda @bilgelikyolunda ya bi sor bakalım bu sitede kendisine ne kadar ayrıcalık tanınıyormuş? Bu güne kadar yönetime rapor ile şikayet ettiği mesajların bir kısmı kabul edildi fakat çoğunluğu kabul edilmedi. Kendisinin yazdığı ne kadar mesaj yönetim tarafından silinmiş bi sor bakalım. Onu memnun etmek için mi uğraşıyormuşuz kendisine bi sor bakalım. Diğer üyelere nasıl davranıyorsak ona da aynı şekilde davranıyoruz.

Hiçbir üye ayrıcalıklı değildir. İnançlı veya inançsız fark etmez. Sitede hak eden herkes yasaklanabilir bundan şüphen olmasın ama onu bunu yasaklayıp diktatörlük yapmak gibi bir amacımız yok. Bu sitede belli kurallar çerçevesinde herkes istediğini yazabilir.

Bu siteyi ilk kurma düşüncesi nasıl oluşmuştu biliyor musun? Facebook gruplarında ve bazı islami sitelerde tartışma yapıyorduk ve adamlar biraz sıkışınca bizi yasaklıyordu. Düşüncelerimizi aktaramıyorduk. Bu yasakları aşıp düşüncemizi özgürce paylaşabileceğimiz bir ortam oluşturmak için bu siteyi kurduk.

Master3840

Üye
Düşünce
Sünni
Ben insanların inançsızlık hikayelerini de okuyorum bilgelikyolunda'nın konularını da baktığımız zaman inanan kimselerin konuları da inançsız olanların konuları da okunup tartışılıyor ancak bu forum şahsi fikrimce herkese hitap ediyor sadece belli bir kesime değil öyle bir platform arayanlar ateistforumu tercih edebilir reklam için değil bir örnek olarak verdim sadece işin özü herkes fikrini özgürce hakaret etmeden saygı sevgi çerçevesinde ifade ettiği müddetce bundan neden rahatsiz olunmus anlam veremedim yanlışım varsa düzeltin lütfen

Pic@rd

☆☆
Üye
Düşünce
Agnostik
Ben insanların inançsızlık hikayelerini de okuyorum bilgelikyolunda'nın konularını da baktığımız zaman inanan kimselerin konuları da inançsız olanların konuları da okunup tartışılıyor ancak bu forum şahsi fikrimce herkese hitap ediyor sadece belli bir kesime değil öyle bir platform arayanlar ateistforumu tercih edebilir reklam için değil bir örnek olarak verdim sadece işin özü herkes fikrini özgürce hakaret etmeden saygı sevgi çerçevesinde ifade ettiği müddetce bundan neden rahatsiz olunmus anlam veremedim yanlışım varsa düzeltin lütfen

sizi şuraya alıp görüşlerinizi alalım.

kavak

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist

Bu üye burada olmasa
Muhterem

Forum işletmek, tahmin edebileceğiniz gibi öyle çocuk oyuncağı falan değil, hele ki beleşe hiç değil. Hem maddi götürüsü vardır hem de zaman götürüsü var. Emek ister, para ister, zaman ister. Benim bugüne kadar edindiğim şahsi kanaatime göre, forum sahiplerinin maddi getiri peşinde olmadıkları yönünde. Ha tersi olsa bile onları kınamam, ki haddime değil, çünkü sebeplerini yukarıda yazdım.
Hasılı ben forum yönetiminden hoşnutum.

Bu üye burada olmasa
Bu noktada haklısın, çünkü muhtemelen yorumlarımın üçte birini, belki de yarısını yazmazdım, daha doğru yazmak zorunda kalmazdım.
Tüm yazdıklarım ve açtığım konular ortada.
Gidin bakın, açtğım konular nasıl konular ve kimler bazılarına anında boş beleşe maydanoz olmuş?!:ggsy:
Ha yazdıklarımdan herhangi birine sansür uygulanmasını istediğim anlaşılmasın.

Bana mesela demedikleri kalmadı; Gevşek, kütük, iğrenç, saçma düşünen, basit, düşünmeyen, araştırmayan, fikri olmayan, çocuk...hatta terörist ve onlara sempati kuran falan filan.:ggsy:
Ne yapayım, görmezden mi geleyim?!

Sevgiler

Turdur

Üye
Düşünce
Ateist
Konu Sahibi
Mete Turan; Hayır ben böyle bir site açıp uğraşmam. Bunu bir çok insan yapsaydı zaten bir anlamı kalmazdı.

Bu sitede bir başarı söz konusu değil, bu siteyi kim neden kıskanabilir, sen misyonunu fazla abartmışsın, yakında Alman siteleri bizi kıskanıyor deme sakın.

Aslında şu an yazmam gereken çok şey var ama değer mi değmez mi diye düşünüyorum, değeceği kanaatinde değilim ama yinede elimden geldiğince kısa geçeceğim ve tamamen forumun artı yöne gitmesi için, buna uygun eleştiri yazacağım.

Bir şahıs ortalığı adeta taciz ediyor, özgün içeriğe darbe vuruyor, copy/paste ve flood tekniği uyguluyor ve siz bu kişiye karşı yazılmış şikayetleri ısrarla ve inatla Müslümanlık algısı içine sıkıştırıp sanki bu kişiden rahatsız olanların Müslümanları forumda istemediği algısı üzerine gidiyorsunuz.
Forumda neden özgün içerik neden çok çok az? Neden flood koruması yok, neden SEKÜLER DÜŞÜNCE grubuna bu kişi girebiliyor?

Kendiniz yazmışsınız, seküler insanlar çıkıp gidiyorlar demişsiniz, ben buraya konu açsam bu adam konuya dadansa 10 dakika sürmüyor konuyu darmaduman etmesi. Ben neden konu açıp kendi kafamı ütületiyim?

En çok mesaj atan ilk üç üyenin toplam mesaj sayısı forumun toplam mesaj sayısının üçte birinden daha fazla. Sayfa görüntülemeleri bu konular ve mesajlar etrafında dolanıyor. Bu forum bunlardan ibaret, o konularda ki boş-gereksiz mesaj sayısı elle tutulur mesaj sayısını katlıyor çünkü kendi aralarında ki kişisel çatışmaya dönüşmüş. O ona çocuk tecavüzcüsü savunucusu diyor diğeri de ona zırva! yazıyor. Bu forumda ki ilk mesajlarımdan birinde bu şahıs bana çocuk tecavüzcüsü müsün tercih senin diye bir mesaj atıp bunu ilerleyen günlerde de tekrar etmişti. Bu saçmalıkla karşılaşan kaç kişi bu forumdan gitti? Ben ki 4 aylık üyeyim daha.

Bu kadar zaman+emek+para harcadığın forumun özeti bu istatistik.

Özgürlük adı altında ki hak gasplarını da ben iyi bilirim. Sonuçta onca yıldır gördüğümüz, zaman ayırdığımız tek site burası değil. Bunun gibi taaa onlarcası-yüzlercesi. Tematik bir forum açıyorsunuz ama ona göre davranmıyorsunuz. Şimdi ben bu foruma neden zaman harcayıp konu açayım, floodmatik gelip ardı ardına 26 mesaj atıp konuyu tecavüz etsin diye mi? Bu gibi şikayetlere çözümünüz kıskanıyorlar-özgürlük kalıplarına sığınmak mı?
Neden X Müslüman hakkında şikayet konuları açılmamış? Bu sorun Müslümanların sitede olması sorunu mu yoksa bir şahsın forumu sabote etme sorunu mu?

Turdur

Üye
Düşünce
Ateist
Konu Sahibi
Mete Turan;

Ve maalesef bir şikayet konusuna yazdığım mesajı konudan ve bağlamından koparıp sanki ben böyle bir başlık atmışım ve bir konu açmışım gibi lanse ederek bu sayfada şahsi şovunuzu yapmışsınız, bunun üzerinde de şikayet konusu edilen kişiye ne kadar değer verip sadakat beslediğinizi de açığa çıkarmış oldunuz.

Değerli arkadaşlar;

Dün bir şikayet konusuna bu konuda ki mesajı yollamıştım, bugün bu mesajım sanki direk böyle bir konu açıp böyle bir başlık atmışım gibi bir başka kategoriye başlı başına bir KONU olarak admin tarafından taşınmış.

Ben bu başlık adı altında >>> "Burası kapitalist kafalı bir forum sitesidir" diye bir konu açmadım, söz konusu mesajımın ait olduğu esas konu bu konudur >>> Bilgelikyolunda hakkında ve 70 küsürüncü mesaj olarak yazılmıştır. Benim bu konuda okuduğunuz ilk mesajımdan önce esas konuya 70 küsür mesaj atılmıştır.

Yazdığım mesajımın içinde ki bir cümle adminin şahsi şovu adına vereceği cevap minvaline göre cımbızlanarak sanki ben böyle bir başlıkla böyle bir konu açmışım gibi bugün lanse edilmiş.

Bilginize.

Mete Turan

☆☆☆☆☆
Senato Başkanı
Düşünce
Agnostik
Mete Turan;

Ve maalesef bir şikayet konusuna yazdığım mesajı konudan ve bağlamından koparıp sanki ben böyle bir başlık atmışım ve bir konu açmışım gibi lanse ederek bu sayfada şahsi şovunuzu yapmışsınız, bunun üzerinde de şikayet konusu edilen kişiye ne kadar değer verip sadakat beslediğinizi de açığa çıkarmış oldunuz.

Değerli arkadaşlar;

Dün bir şikayet konusuna bu konuda ki mesajı yollamıştım, bugün bu mesajım sanki direk böyle bir konu açıp böyle bir başlık atmışım gibi bir başka kategoriye başlı başına bir KONU olarak admin tarafından taşınmış.

Ben bu başlık adı altında >>> "Burası kapitalist kafalı bir forum sitesidir" diye bir konu açmadım, söz konusu mesajımın ait olduğu esas konu bu konudur >>> Bilgelikyolunda hakkında ve 70 küsürüncü mesaj olarak yazılmıştır. Benim bu konuda okuduğunuz ilk mesajımdan önce esas konuya 70 küsür mesaj atılmıştır.

Yazdığım mesajımın içinde ki bir cümle adminin şahsi şovu adına vereceği cevap minvaline göre cımbızlanarak sanki ben böyle bir başlıkla böyle bir konu açmışım gibi bugün lanse edilmiş.

Bilginize.
"Bilgelikyolunda hakkında" konusu içinde sitenin eleştirisinin işi ne? O mesajın buraya taşındığını inkar eden yok ki zaten. Site eleştirisi yapmak istiyorsan ayrı bir konu açıp yapman gerekirdi. Bu nedenle senin mesajını buraya taşıdık. Yani senin yapman gereken bir işin yanlışını düzelttik. Zaten mesajını olduğu gibi buraya taşıdık. Bu sözler sana ait sonuçta. Diğer yazdıklarına da yukarıdaki mesajlarımda ayrıntılı cevaplar var. Tekrar okursan cevabı alırsın. Tekrar yazmayım.

Turdur

Üye
Düşünce
Ateist
Konu Sahibi
"Bilgelikyolunda hakkında" konusu içinde sitenin eleştirisinin işi ne? Site eleştirisi yapmak istiyorsan ayrı bir konu açıp yapman gerekirdi. Bu nedenle senin mesajını buraya taşıdık. Yani senin yapman gereken bir işin yanlışını düzelttik. Zaten mesajını olduğu gibi buraya taşıdık. Bu sözler sana ait sonuçta. Diğer yazdıklarına da yukarıdaki mesajlarımda ayrıntılı cevap var. Tekrar okursan cevabı alırsın. Tekrar yazmayım.
Çok özür diliyorum gerçekten de o konuda neden böyle bir mesaj yazdığımı bende bilemedim, sanırım sizin BAŞARINIZ ve benim hem size hemde forumun en katkı sağlayan üyesine olan KISKANÇLIK duygularım sonucu bu oldu. Aslında o mesajı "Ayasofya Cami mi oluyor?" başlıklı konuda yazmalıydım ama dün hava o kadar sıcaktı ki bir an kontrolden çıkmış olmalıyım, sonuçta hatalı olan illa ki o şahsa karşın ben olmalıyım.

Lütfen ara sıra bir konu altında yazdığım mesajlarımın içindeki bir cümleyi çekerek başlık olarak atın ve bir konu açmışım gibi lanse ederek cevaplayın. Ben bu forum sitelerinde yeni ve heyecanlıyım affedin beni admin padişahım. Sonuçta bu bütünlükten ve bağlamından koparmak olmaz, magazinde olmaz admin padişahım.

Böyle ikinci el ve fake olmayan, kabartma tozu gibi floodmatik üyelerle şişirilmemiş, özgün içeriği başka sitelerden ikinci el olarak eklenmemiş kaç tane site kaldı ki bu devirde değil mi, bu forum için elimden geleni yapacağım.

fameraft

☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Muvahhid
T @Turdur
Sanıyorsun ki biz elemanın yazılarının görmek için göbek atıyoruz, bende rahatsız oluyorum ama her rahatsız olunana kışt dense ülkede adam kalmaz.

6lack de Furor

☆☆
Senato Üyesi
Düşünce
Ateist
Yazdığım mesajlardan bir tanesinin bile neresi neden zırva gösterebilir misiniz, yoksa sırf sizin gibi düşünmüyor diye insanların yazdıklarını zırva diye yaftalıyor musunuz?
Ya bir ağlamadan da duramıyorsun, o kadar övülmüşsün, teşekkür et de bir sus be!

Turdur

Üye
Düşünce
Ateist
Konu Sahibi
T @Turdur
Sanıyorsun ki biz elemanın yazılarının görmek için göbek atıyoruz, bende rahatsız oluyorum ama her rahatsız olunana kışt dense ülkede adam kalmaz.
Ne ülkesi kardeşim burası tematik bir site, avcılar derneği, kanarya sevenler derneği benzeri bir oluşum, burası Nuh'un Gemisi değil. Bu site ben ve benim gibiler için açılmış. Harcanan bütün emek+zaman ve para ben ve benim gibilerin burada olması, rahat edebilmesi üzerine sarf edilmiş. Yazacak bir kaç şey daha var ama admin anlamıyor ve teknik olarak çok yetersiz. 4 yıldır bu site var diyor ama flood nedir bilmiyor. Ben kaçtığım toplum yargılarından ve sosyal ağlarından kalabalık boğuntusundan burada misliyle karşılaşıyorsam adminin çıkış noktasıyla vardığı nokta arasında bir uyuşmazlık var demektir. Fikri veya teknik konularda bazı şeyler anlayamıyorsa bir şey yapamayız ki, kendisi bildiği gibi yapacak tecrübe edinecek. Üst üste eleştiri-şikayet getirmekte çok sıkıcı oluyor. Bir şahıs adına gelen şikayetleri "Müslümanlar burada var olacak" diye özetleye biliyorsa bunda da sıkıntı var demektir, bu da zamanla aşılır her halde. Bence gelinen noktada bu böyle olmamalıydı ama her şey "bence" olmuyor.