Canlı Bomba Empatisi

Boyla Kutlug

Üye
Mesajlar
78
Tepki puanı
113
Düşünce
Ateist
Konu Sahibi
İstanbul Atatürk Havalimanı saldırısında güvenlik kapısından içeri dalıp silahlarla ve üstlerindeki bombalarla saldırı gerçekleştiren müminler, 44 yurttaşı öldürdüler. Bunun birçok nedeni olabilir; o sırada mecliste oylanan danıştayı tayyibin emrine verme yasasını gizlemek, toplumu islama alıştırmak ve sindirmek, Rusya ve İsrail ile yenilenen ticari ilişkiler VS.

- İslam sefalet ve cehaletten beslenir. Sefil durumdaki çomar takımının allah diye dolanması rastlantı değildir.
- IŞId ve benzeri it sürüsü, sefil durumdaki çomarları önce para, sonra cennette çocuk düzme sözleri ile kendi taraflarına çekerler.
- Türkiye'nni geliri turizme göbekten bağlıdır, tatil yörelerindeki çomarların ağlaması, yakında hepimize yansıyacak.
- Ülkede işsizlik artacak ve IŞİD ve benzeri gruplar için doğal bir amele pazarı doğacak.
- Ülkenin her yerinde pıtrak gibi müslüman gruplar palazlanmaya başlayacak.
- İslam pisliğini kitabından okumayan 70 milyon, canlı olarak izleyerek öğrenecek.

Amerikaya yapılan saldırılar ancak üzüntü yaratır, çünkü amerika bu saldırıların hesabını sorabilecek güçtedir. Türkiye'ye yapılan saldırılar ise, hele ki turistin girdiği kapıya kadar gelmişse, turistin ayağını keser; turizm kesin olarak biter; çünkü Türkiye bu it sürüsünün yönetiminde aşağıların aşağısına inmiştir. Bu da milyonları bir gecede işsiz bırakır. IŞİD akpden ve yağmalarından kaldırdığı parayı bu işsizleri eğitip donatmaya harcar. İslam pisliği bu toprakları uzun bir süre temizlenmeyecek şekilde kirletir.
 
Moderatör tarafından düzenlendi:

Boyla Kutlug

Üye
Mesajlar
78
Tepki puanı
113
Düşünce
Ateist
Konu Sahibi
Müminleri canlı bomba olmaya iten motivasyon, islamın ölüm sonrası cennet vaadi ve hurileridir. Dünyadaki tek seferlik yaşamı fark edip umursayarak yaşayan birisi, asla canlı bombalık yapamaz. İslamda allah dünyanın yuvarlak olduğunu bilmez, güneşin kara balçıkta battığını sanır. Dünya güneşin karşısında kendi ekseni etrafında dönerken gece gündüz oluşur onu da bilmez. Müminler gene de ümitlerindeki hurileri düzmek için canlı bomba olarak patlarlar ve hiç olurlar. Yaşarken de hiçtiler; arkalarında, yitirmek istemedikleri kayda değer birşey olsaydı, empati yetenekleri gelişmiş olurdu.

canli-bomba-empatisi.jpg
 
Moderatör tarafından düzenlendi:

Mete Turan

☆☆☆☆☆
Senato Başkanı
Mesajlar
1,948
Tepki puanı
1,280
Düşünce
Agnostik
Doğru. Canlı bomba tarzı yanlış işler İslamın değil Müslümanların hatası deniyor. Alakası yok. Müslümanları bu duruma getiren İslamın kendisidir, Kurandır. Müslümanlar bunun böyle olduğunu anlamak istiyorlarsa Kuranı okusunlar. Kitabınızı okuyun ki bunu anlayın. Biz Müslümanlar gibi onu okumayın bunu okumayın falan demiyoruz. İslamın insanlara nasıl zarar verdiğini görmek için kitabını oku diyoruz.
 

İskender

Üye
Mesajlar
59
Tepki puanı
34
Düşünce
Agnostik
Işid müslüman değil diyorlar. O zaman işid ne abi? Budist mi Hindu mu? Yemeyin bizi. Işid bal gibi müslüman hemde gerçek müslüman. Bazıları gibi tatlı su müslümanı değil. Adamlar Kuranda ne yazıyorsa aynen uyguluyor daha ne konuşuyorsunuz.
 

Boyla Kutlug

Üye
Mesajlar
78
Tepki puanı
113
Düşünce
Ateist
Konu Sahibi
islamın cehennemindeki naar ateşiyle arası iyi olanın, yani cehennem ateşinden tırsmayıp, irkilmeyip, naar ateşinde yanmaya melankolik sevgi besleyen insanların ibadet yapmalarına gerek yoktur. Işid sanırım bu kapsama giriyor. Melankolik seviyede acı sevicilerden oluşmuşlar hepsi.
 
Moderatör tarafından düzenlendi:
Üst