Celal Şengör'ün skandal aşk tanımı

Agnostik Tanrı

☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Agnostik
Doğru demiş neresi yanlış ki? Bu gerçekleri milletin yüzüne vurunca da sapık damgası yapıştırıyorlar bir de. Aynen kardeşim romantiklik ayakları çiçekler falan.
İçinde %85 cinsellik içeriyor ve çokta gerekli değil. Ama kalan %15 te var bundan ibaret demek yanlış onuda geçtim alıştıra alıştıra söyleseymiş bu ne. nsjdjwjskajs

Bathory

Deneyimli
Düşünce
Ateist
Doğru demiş neresi yanlış ki? Bu gerçekleri milletin yüzüne vurunca da sapık damgası yapıştırıyorlar bir de. Aynen kardeşim romantiklik ayakları çiçekler falan.
Hayatında aşık olmamışsın gelip burada boş boş sallama.

Bathory

Deneyimli
Düşünce
Ateist
İçinde %85 cinsellik içeriyor ve çokta gerekli değil. Ama kalan %15 te var bundan ibaret demek yanlış onuda geçtim alıştıra alıştıra söyleseymiş bu ne. nsjdjwjskajs
Yok kanka ne 85’i o biraz sallama bir istatistik olmuş, doğru oran yüzde 78,2548.
Yalan bilgi verme lütfen.

Roity

Çaylak
Düşünce
Agnostik
Türkiye'deki çoğu aşık cinsellik yaşamıyor bence. Veya ben dünyadan habersizim.
Aseksüeller hariç iki taraf da derinden bir sevişme ihtiyacı duyar ergenlikten itibaren. Zaten Maslov Hiyerarşisi'nde bile temel fiziki ihtiyaçlarda yer alır cinsellik.

Şu Dünya'da iki tık fazla zekası olan hayvanlarız. İçgüdülerimizin sesini, duygularımızı, nasıl fanteziler kurduğumuzu biliyoruz kafalarda.

Zıbam zıbam cinsellik var ülkede 85 milyon nüfus var hala da artışta. Liseli gençler *m *m diye dolaşıyor.

Altigin

Çaylak
Düşünce
Ateist
Aşkın cinsellikle bir ilgisi yok, aşk duyguyla harekete geçen bir şey. Celal Şengör'den iyi bildiğimi tabiki ima etmiyorum ama bu konuda benim kanaatimce yanıldığını söylüyorum, belki de konuşma esnasında dalgaya vurmuştur. Cinsellikte duyguyla harekete geçiyor ama ikisi aynı şey değil. Ben mesela aşık olacağım kızı; o güzel pembe dudaklarını öpmeyi, ona sarılmayı, birlikte vakit geçirmeyi çok istiyorum. Aslında aşk diye bir şey yokta bu sadece bizim tanımladığımız bir şey, aslında duyguyla hareket eder. Cinsel ilişki de aşkın bir yapbozu fakat tek parçası bu değil.

Yazan tarafından düzenlendi:

bilgivehis

Çaylak
Düşünce
Ateist
Celal Şengör bu düşüncesiyle aynı dincilere benziyor, onların da bütün akılları uçkuruna çalışır.
Ben de aşık oldum ama bir an olsun aklıma cinsellik gelmedi. Onunla mutlu ve mesut yaşayacağım hayalleri vardı. Aşkın içinde elbette cinsellik var ama o son planda gelir. Evlenmeyi düşündüğün insanı sadece sekse endekslemek yobazlıktır, ilkelliktir ve hatta bana göre namussuzluktur. Namus sahibi bir insan onunla hayat arkadaşlığı, yaşamı paylaşmayı düşünür, seks sonra gelir.
Şengör'ün kafasına göre eşin hastalanırsa, seks yapamayacak durumdaysa o halde onun katli vaciptir ya da sokağa atılması gereken bir et yığınıdır.
Bunlar nasıl aydın, nasıl prof, böylesi bir ülkede yaşamak cidden dinlerin cehenneminde yanmaktan kötüdür.

DemoKratos

Vll ☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Ses kaydı kuşkulu. Celal Şengör bunu nerde demiş kime demiş kuşkulanmamak için aptal olmak lazım. Bazı amatörlerin bile çok başarılı ses taklidi yaptıklarını defalarca gözümle gördüm.

Bathory

Deneyimli
Düşünce
Ateist
Ses kaydı kuşkulu. Celal Şengör bunu nerde demiş kime demiş kuşkulanmamak için aptal olmak lazım. Bazı amatörlerin bile çok başarılı ses taklidi yaptıklarını defalarca gözümle gördüm.
Bu podcast'de söylüyor;

Meriç

Çaylak
Düşünce
Agnostik
Bu podcast'de söylüyor;
Bu podcasti dinledim ve gerçekten öğrencileriyle fazlasıyla küfürlü konuştuğunu fark ettim.
Onun dışında insanın evrimleştiği gibi aşk da evrimleşti hocam 1 milyon yıl geriye gitmiş .
İnsanın gelişmiş cinsel seçilim yeteneği aşktır.
Bunun atası sekstir , Allah sevgisi ve diğer sevgi türleri seks temellidir.

Bathory

Deneyimli
Düşünce
Ateist
Bu podcasti dinledim ve gerçekten öğrencileriyle fazlasıyla küfürlü konuştuğunu fark ettim.
Onun dışında insanın evrimleştiği gibi aşk da evrimleşti hocam 1 milyon yıl geriye gitmiş .
İnsanın gelişmiş cinsel seçilim yeteneği aşktır.
Bunun atası sekstir , Allah sevgisi ve diğer sevgi türleri seks temellidir.
Haklısın ben de katılmıyorum hocaya bu konuda.

FSociety

Deneyimli
Düşünce
Agnostik
Bune lan. Hadi bok yedin neyse ama bu ne bileyim artık yani. (Ciddi anlamda bok yedi ben demiyorum kendisi dedi.)

FSociety

Deneyimli
Düşünce
Agnostik
Bir Rick Sanchez sözü der ki; “İnsanların aşk dediği hayvanların çiftleşmeye zorlayan kimyasal bir reaksiyondur. Sert başlar Morty, yavaşça kaybolur, seni başarısız bir evliliğe mahkum eder. Döngüyü boz, Morty. Kendini göster. Bilime odaklan.”
Bir Morty sözü der ki;
az9DQMV.png

Meriç

Çaylak
Düşünce
Agnostik
Bune lan. Hadi bok yedin neyse ama bu ne bileyim artık yani. (Ciddi anlamda bok yedi ben demiyorum kendisi dedi.)
Yesin n'olcak ben bok yemesine veya küfür etmesine bir tepki göstermiyorum zaten kendisi Türkiye için çok üst seviye bir insan , gündeme bok yemesiyle veya kadının bacaklarıyla değil her konu hakkındaki ileri seviye bilgi birikimiyle gelmesi lazım .

Son konular