Che Guevara

Entropyy

V ☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Bugün CHE Guevara'nın ölüm yıldönümü saygı ile anıyorum kendisini...

"Satranç oynayacak zekâya sahip olanlara cennetten arsa satamazsınız."

Che Guevara.

1602259818351.png

Science

ll ☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Bugün CHE Guevara'nın ölüm yıldönümü saygı ile anıyorum kendisini...

"Satranç oynayacak zekâya sahip olanlara cennetten arsa satamazsınız."

Che Guevara.

4839 ekini görüntüle
Zulüm gören bir halkta bir tükürük hakkım olsaydı zulmedenlerin değil zulme sessiz kalanın alnının ortasına tükürürdüm _ Ernesto Che Guevera

Shienki

☆☆☆
Yazar
Düşünce
Satanist
1603873467312.png

Siyahilerden nefret et, müziği yasakla, kitapları yak, eşcinselleri öldür

Özgürlüğün ve umudun sembolü haline gel!

Entropyy

V ☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
5222 ekini görüntüle
Siyahilerden nefret et, müziği yasakla, kitapları yak, eşcinselleri öldür

Özgürlüğün ve umudun sembolü haline gel!
Her insanın hataları olur ama bunlar dedikodu, ilk defa sende söylemiyorsun elinde belge varsa koy, bakalım doğruluğuna.

Ayrıca Che Guevara ile ilgili bu dedikoduları uyduranlarında geneli CIA ve onun güdümüde olan kapitalist yayın organları olduğunu biliyoruz

Afrika'da siyahilerin özgürlüğü için nasıl mücadele verdiğinide biliyoruz nasıl siyahilerden nefret edermiş anlamadım.

Bak bakalım siyahilerden nefret eden bir adam görüyor musun aşağıda..

Birde bunu yahudi düşmanı senin bir mahluk söylüyor insan biraz utanır.

1603874251461.png

1603874258838.png

Yazan tarafından düzenlendi:

Shienki

☆☆☆
Yazar
Düşünce
Satanist
Bak bakalım siyahilerden nefret eden bir adam görüyor musun aşağıda..
“Siyahî, uyuşuk ve hayalcidir, yetersiz ücretini eğlence ve içkiye harcar; Avrupalı, onu Amerika’nın bu köşesine kadar takip eden ve kendini geliştirmeye iten ve hatta kendi bireysel arzularından bağımsız olan bir çalışma ve tasarruf geleneğine sahiptir.” 1952 Günlüğü
Birde bunu yahudi düşmanı senin bir mahluk söylüyor insan biraz utanır.
Yahudiler de bizden (Centiller (Yahudi olmayanlar)) nefret ediyor ona bakılırsa:

Talmud: "Yalnız Yahudiler insandır. Goyim (gayri yahudiler, diğer milletler) hayvandır." Baba Batra 114b, Jebamot 61a, Keribot 6b ve 7a.

Talmud: "Goyimin en iyisi bile öldürülmelidir." Avodak Zara 26b, Tosefoth.

Talmud: "Yehova (Allah), bir gayri yahudiye malını iade edeni kesinlikle affetmez" Sanhedrin 76 b-76a.

Talmud: "Bir kuti (gayri yahudi) bir yahudiyi öldürürse cezaya çarptırılır. Fakat bir Yahudi bir kutiyi öldürürse cezaya çaptırılmaz." Sanhedrin 57a

Entropyy

V ☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
“Siyahî, uyuşuk ve hayalcidir, yetersiz ücretini eğlence ve içkiye harcar; Avrupalı, onu Amerika’nın bu köşesine kadar takip eden ve kendini geliştirmeye iten ve hatta kendi bireysel arzularından bağımsız olan bir çalışma ve tasarruf geleneğine sahiptir.” 1952 Günlüğü
Yukarıdaki fotoğraflar senin uyduruk yazını yalanlıyor. Hem nefret edecek hemde onları özgürlüğü için canını ortaya koyacak öyle mi ?

Yahudiler de bizden (Centiller (Yahudi olmayanlar)) nefret ediyor ona bakılırsa:

Talmud: "Yalnız Yahudiler insandır. Goyim (gayri yahudiler, diğer milletler) hayvandır." Baba Batra 114b, Jebamot 61a, Keribot 6b ve 7a.

Talmud: "Goyimin en iyisi bile öldürülmelidir." Avodak Zara 26b, Tosefoth.

Talmud: "Yehova (Allah), bir gayri yahudiye malını iade edeni kesinlikle affetmez" Sanhedrin 76 b-76a.

Talmud: "Bir kuti (gayri yahudi) bir yahudiyi öldürürse cezaya çarptırılır. Fakat bir Yahudi bir kutiyi öldürürse cezaya çaptırılmaz." Sanhedrin 57a

2000 önce yazılmış uyduruk hikayelere göremi hareket ediyorsun sen salak mısın?

Shienki

☆☆☆
Yazar
Düşünce
Satanist

Shienki

☆☆☆
Yazar
Düşünce
Satanist

Entropyy

V ☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Yersen savaşmıştır.
Sana yedirmiş görmüyor musun :)

Aga anlamıyorum yazdığını.
Şimdi sen dedin ki Yahudi düşmanısın, ben de Yahudilerin bana düşman olduğu ayetleri attım sonra bunu diyorsun. Daha detaylı anlatır mısın?
Yav arkadaş kim yazmış bunları 2000 sene önceki saçma sapan şeyler onlar bunlara inanıp sana düşman olursa olsun bu onların aptallığı.

Bu senin onlara düşman olmanı gerektirmiyor yani seninde aptal olmanı gerektirmiyor.

Shienki

☆☆☆
Yazar
Düşünce
Satanist
Sana yedirmiş görmüyor musun :)
Aga ciddi ciddi yazdığını söyleme şunları ya. ASDASJKDASKDŞASLDAŞOLKWODKIWQPO
Yav arkadaş kim yazmış bunları 2000 sene önceki saçma sapan şeyler onlar bunlara inanıp sana düşman olursa olsun bu onların aptallığı.

Bu senin onlara düşman olmanı gerektirmiyor yani seninde aptal olmanı gerektirmiyor.
Zaten bunlara göre eğitiliyorlar diyorum, bunlara inansın inanmasın; bunlara göre eğitiliyorlar ve uyum sağlıyorlar.

Son konular