Çıkan Reklam

Efe

☆☆
Yazar
Düşünce
Kararsız
Screenshot_20200803-223422_Chrome.jpg

AntiDogmatik gibi bir forumda çıkan reklam

DemoKratos

Vll ☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Sahi bu kızı güzel buluyor musunuz? İkide bir çıkıyor, sanırsın Meryem ananın genç kızlığı gerçekten haaa! Masumum ben masumum diyor sanki! Seksapel yok, ama güzel mi dersen güzel dememek için bir neden bulamıyorum?

Yani güzel olup seksapel olmamasının tipik örneği kız yahu! Çok iyi bulmuşlar, tam Meryem ananın genç kızlığı gerçekten!

Bunun öbür vardiyası saçları yüzüne dolanan kız güzel şimdi, God'u var! Ama buna insan ne dese bilemiyor! Güzel değil desen haksızlık olacak! Güzel deseeeen... Bilemiyorum. Hiç seksapel yok! Yani tam bakire Meryem ha! Filme koy Meryem rolünü oynat! O derece!

Yazarı tarafından düzenlendi:

kavak

Vl ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Sahi bu kızı güzel buluyor musunuz? İkide bir çıkıyor, sanırsın Meryem ananın genç kızlığı gerçekten haaa! Masumum ben masumum diyor sanki! Seksapel yok, ama güzel mi dersen güzel dememek için bir neden bulamıyorum?

Yani güzel olup seksapel olmamasının tipik örneği kız yahu! Çok iyi bulmuşlar, tam Meryem ananın genç kızlığı gerçekten!
Evet. O resimin oraya tesadüfen iliştirilmediği kesin. Hatta biraz Photoshop ile rötuş yapılmış gibi.:ggsy:

• Hahaha
Tepkiler: Efe

Kanatsız Kuş

☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Agnostik
Bilgisayarda reklam engelleyici kullanıyorum. Telefonda iken ekranı kaplayan ve kapatmak zorunda kaldığım reklamlar çok kötü.

• Beğen

DemoKratos

Vll ☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Nerde görmüştüm unuttum şimdi. Site müdavimi bir muslim utanmıyor musunuz çıplak karı resimleri koymaya günah günah her açtığımda çıplak karılarla karşılaşıyorum diye dert yanınca biri hemen yapıştırıyor: "Oğlum tıklar bakarsan sürekli o reklam çıkar!" :kay:

Kanatsız Kuş

☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Agnostik
Nerde görmüştüm unuttum şimdi. Site müdavimi bir muslim utanmıyor musunuz çıplak karı resimleri koymaya günah günah her açtığımda çıplak karılarla karşılaşıyorum diye dert yanınca biri hemen yapıştırıyor: "Oğlum tıklar bakarsan sürekli o reklam çıkar!" :kay:
Kişileştirilmiş reklamlar :buy:.

DemoKratos

Vll ☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Yani faraza hibrit ne demek diye merak ettin arama motoruna mı yazdın!

Şaaak! Toyota CHR reklamı! Üç gün devam ettiği oluyor!!! Hayır CHR alacak param olduğunu nerden çıkarıyorlar anlamadım ki?

• Beğen

Son konular

Son mesajlar