Cinler ne olabilir diye düşünürken?

Fzpğcüwqkrlub

ll ☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Bağımsız
Cinler bence gaz katmanında yaşayan plazmadan veya hava moleküllerinden oluşan yaratıklar olabilir.
Su katmanında nasıl canlılar yaşıyorsa, toprak katmanında nasıl canlılar yaşıyorsa, gaz katmanında da yaşamlar olabilir.

Tespit edilememesinin sebebi hafif olmasından veya hayvanların algısının bu varlıkları algılamak için gelişmemesinden kaynaklanıyor olabilir. Değişik formları / türleri var olabilir.

Çok kafama takacağım bir konu değil, aklıma geldi, paylaşmak istedim.

Yazan tarafından düzenlendi:

Efe

☆☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Agnostik
ilgimi çekti dmfm
bugün yine uyku yok bana anlaşılan :|

Charles Dawkins

☆☆
Deneyimli
Düşünce
Ateist
Birde şu konuyu felsee başlığına açmayın. Bunun felsefe ve düşünce ile alakası ne? Havadan sudan sohbetlere acın söyle bir başlığı. Adamin aklına bir şey geliyor felsefeye başlık acıyor. Dediği şeyde ya öcüler varsa.

Fzpğcüwqkrlub

ll ☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Bağımsız
Birde şu konuyu felsee başlığına açmayın. Bunun felsefe ve düşünce ile alakası ne? Havadan sudan sohbetlere acın söyle bir başlığı. Adamin aklına bir şey geliyor felsefeye başlık acıyor. Dediği şeyde ya öcüler varsa.
Felsefe'nin yanında ki düşünce ve fikir yazısını da bir zahmet gör.
Düşüncemi belirtmek için bu foruma açtım bu konuyu, cinler bu tür varlıklar olmasa bile, gaz katmanında yaşayan algılayamadığımız canlılar olabilir, var demiyorum, olabilir diyorum.
Bende bilmiyorum, sende bilmiyorsun. Gereksiz tartışmaya gerek yok.

boron

Süresiz Yasaklı
Düşünce
Ateist

Bu gibi acil durumlarda arayınız.

Düşünce
Ateist
Rüzgar direkt cindir. Evinizin içinde hava akımı varsa eğer bilin ki cinler akın yapmaya geldiler. Bu da onların atalarının Türkler olduğunun kanıtıdır. Barbarlar bunlar duş da almıyordur şimdi su kutsal diye... Yoksa hava nereden bilsin evin içine girip kapıyı kapatmayı? Atomlar düşünemez ki. 😼

Science

☆☆☆☆
Ayrıldı
Düşünce
Ateist
Rüzgar direkt cindir. Evinizin içinde hava akımı varsa eğer bilin ki cinler akın yapmaya geldiler. Bu da onların atalarının Türkler olduğunun kanıtıdır. Barbarlar bunlar duş da almıyordur şimdi su kutsal diye... Yoksa hava nereden bilsin evin içine girip kapıyı kapatmayı? Atomlar düşünemez ki. 😼
Cin kaçmaz demi 😲 (!)

Charles Dawkins

☆☆
Deneyimli
Düşünce
Ateist

Son konular

Son mesajlar