Cinlere kayıp eşya buldurma

Markus

Çaylak
Düşünce
Ateist
Dostlar merhaba. Çok dindar bir tanıdığım bana sohbet sırasında cinler ile ilgili bir bilgi verdi. Dediğini sizlere aktarıyorum.

"Cinler ile irtibata geçen insanlar cinler geçmişi bilebileceği için kaybettiğiniz bir eşyanın yerini size söyleyebilir."

Böyle bir şey gerçekten olabilir mi? Ben şahsen inanmadım gitsem oraya sende bir imansızlık var o yüzden bulunmuyor derler gibi geliyor. Hiç böyle bir şey duydunuz mu yakınlarınızdan fikriniz nedir?

Entropyy

lV ☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Dostlar merhaba. Çok dindar bir tanıdığım bana sohbet sırasında cinler ile ilgili bir bilgi verdi. Dediğini sizlere aktarıyorum.

"Cinler ile irtibata geçen insanlar cinler geçmişi bilebileceği için kaybettiğiniz bir eşyanın yerini size söyleyebilir."

Böyle bir şey gerçekten olabilir mi? Ben şahsen inanmadım gitsem oraya sende bir imansızlık var o yüzden bulunmuyor derler gibi geliyor. Hiç böyle bir şey duydunuz mu yakınlarınızdan fikriniz nedir?
Kardeşim sen ateist misin?

Cahil1

Çaylak
Düşünce
Sünni
Bir ateist cin var mı yok mu diye soru soruyor. Önce Allah'ın varlığına inan, cin sonraki iş.

Düşünce
Bağımsız

Cin versiyonu kullanılan bir durum.

Bunun farklı bir versiyonu Parapsikoloji'de var. Kayıp eşya bulma, kayıp kişiyi bulma. Epifiz bezini aktive ederek çok uzaktaki bir levhayı okumak gibi.

Entitiler ile konuşmak diye dünya geneli bir sınıf var Access Cousciussnes sisteminde. Global'de durum cin harici tüm ruhsal varlıkları kapsıyor. Yardım edenleri de var bulaşıp gitmeyenleri de. İlginç bir konu.

FSociety

Deneyimli
Düşünce
Agnostik
Spiritüel Satanizmde de bu olay var. Metafiziksel bir şey ve çok büyük ihtimal yalandır.

leonlucas

Deneyimli
Düşünce
Ateist

İşte ergen ateizmi böyle oluyor galiba?? Bu çocuk yarın "ateistler cennete gitmiyormuş, doğru mu arkadaşlar?" diye sormazsa ben de bir şey bilmiyorum!

Markus

Çaylak
Düşünce
Ateist
İşte ergen ateizmi böyle oluyor galiba?? Bu çocuk yarın "ateistler cennete gitmiyormuş, doğru mu arkadaşlar?" diye sormazsa ben de bir şey bilmiyorum!
Anlatamadığım yer şura galiba adam bunu ben yaptırdım işe yaradı diyor adama sen de sahtekarsın demek dışında mantıklı bir açıklama sunamıyorum.

leonlucas

Deneyimli
Düşünce
Ateist
Anlatamadığım yer şura galiba adam bunu ben yaptırdım işe yaradı diyor adama sen de sahtekarsın demek dışında mantıklı bir açıklama sunamıyorum.

Sahtekarsın demek kadar mantıklı bir açıklama mı olur. Sen ona de ki; "Forumda bir adam var, adamın 10 tane cinden oluşan haremi varmış bunlardan hangisi ile cima ederse etsin, her cimada adam iddaadan 1000 tl tutturuyormuş" de. Bakalım ne diyecek; sana ne derse, sen de onun söylediğine karşılık aynı cevabı ver. Böylelikle birbirinizin normal zekalı olmadığınızı anlamış olursunuz.

Entropyy

lV ☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Olayı iman etmek için sormadım. Son mesajda yazdığım gibi adama sahtekarsın demekten başka açıklama yapamıyorum. Sizden açıklama rica etmiştim.
Bu forumda cin vardır çünkü etkileri gözlemleniyor diyen bir sunni müslümana teklifte bulundum.
Yanına geleyim şu cinin etkilerini birde benim üzerimde göster müslüman olacağım dedim.
Gösteremezsen de sen bu dini terk edeceksin dedim.
Benim öyle bir yeteneğim yok zart zurt dedi kıvırdı.
Sen neden cevap vereceksin ki ispatlamak zorunda olan o bu kadar basit.
Sakla bir parayı cininin alsın gelsin bakalım bulabiliyor mu. :)
Vereceğin en güzel cevap bu olacak.

Son konular