Covid-19

Master3840

Yazar
Düşünce
Kararsız
Covid-19 hastalığını geçiren , geçirmiş olanlar var mı ? Deneyimlerinizi ve tedavi sürecinizi paylasabilir misiniz şayet varsa ? Şuan çok belirgin Tat ve koku kaybım var çok olmasa da böyle günümü zindan etmese de belimden bacaklara yayılan hafif bir ağrı var onun dışında ateş öksürük vesaire yok hastaneye gitsen test yaparlar mı ?

minerva

☆☆☆
Yazar
Düşünce
Kararsız
Burnuna ve ağzına çubuk sokuyorlar. tecrübe etmedim ama virüs test videolarında çok acı çektikleri gözüküyor.

Entropyy

lV ☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Covid-19 hastalığını geçiren , geçirmiş olanlar var mı ? Deneyimlerinizi ve tedavi sürecinizi paylasabilir misiniz şayet varsa ? Şuan çok belirgin Tat ve koku kaybım var çok olmasa da böyle günümü zindan etmese de belimden bacaklara yayılan hafif bir ağrı var onun dışında ateş öksürük vesaire yok hastaneye gitsen test yaparlar mı ?
Ben geçirmedim ama doktor arkadaşlarım var. Tat koku kaybı ve kas ağrıları ciddi belirtiler, bence hastaneye gidin. Devlet hastanesi test yapmaz ise özel bir hastanenin enfeksiyon hastalıklarına kayıt açtırıp doktora şikayetlerinizi anlatın ve test yapılmasını rica edin benim bir arkadaşım bu şekilde test yaptırdı. Geçmiş olsun.

Yazarı tarafından düzenlendi:

kavak

Vl ☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Daha evvel burada yazmıştım bu mevzuda...eşime ve baldızlarıma bulaşmıştı!
Ateşiniz varsa veya tat kaybı veya koku kaybı var ise...
...büyük bir ihtimalle size de bulaşmış.
En sağlıklısı elbette test yaptırmak ancak herhangi bir sebepten dolayı bu mümkün değilse, kendi kendinizi karantinaya alın lütfen!
Yani hiç kimseye 2 metreden fazla yaklaşmak yok, fisiksel da temas yok, ev hapsi --> yani karantina!
10 gün boyunca.

Yazarı tarafından düzenlendi:

Talha

☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Yaş var mı? :D

Son konular

Son mesajlar