Cübbeli Ahmet Hoca Atatürk hakkında ne söylemişti ? Şimdi ne söylüyor?

Volta

Yazar
Düşünce
Ateist

Dolayısı ile, "Hem laik, hem müslim olunmaz."

Yazarı tarafından düzenlendi:

kavak

Vll ☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
@Volta
Forumlarda videolara bakmaktan nefret ederim ve bence her videonun yanında kısa bir özeti bulunmalı.
Cübbeli önceleri ne demiş, şimdi ne diyor?
Kısa bir özetini geçer misin?

Volta

Yazar
Düşünce
Ateist
@Volta
Forumlarda videolara bakmaktan nefret ederim ve bence her videonun yanında kısa bir özeti bulunmalı.
Cübbeli önceleri ne demiş, şimdi ne diyor?
Kısa bir özetini geçer misin?
2 dakikalık videoyu izlemeye üşeniyorsun. Ama benden üşenmeden yazmamı bekliyorsun demek? O da iyiymiş kardeş .)

"Kafir zındık" diyor. Şimdi aleyhine konuşmak caiz değil diyor.
Dün "Fetoş demeyin, hocaefendi" diyin diyordu. Şimdi Fetö teröristtir diyor.

Değişik bişey yok yani...

Hülasa, "Tarikatların, T.Erdoğanların, A.Güllerin kökünü kurutacağız, iktidarını yıkacağız" diyen. Doğu Perinçek gibi onunda beyni sulanmış.

Ahlaksız

lll ☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
İslam peygamberi evlenemeyen gençlerin oruç tutmasını söylerken,kendisi 10'un üzerinde eşi olduğu halde,şöyle diyor;Cebrail'e cinsi münasabetteki zaafiyetimden bahsettim,o da bana keşkek yememi söyledi''(Buhari hadisi)
Peygamber bu durumdayken,ümmetten sağlam durmasını beklemeyin..!
Siyasetçileri ortada,cemaat liderleri ortada,Cübbeli gibiler ortada..

Volta

Yazar
Düşünce
Ateist
İlk video açılmıyor.

Başka buyrun: İçeriği,

"Gökten indiği sanılan kitaplar bizi idare edemez sanıyorlar. Kim zannediyormuş gökten indiğini? Biz kesinen inanıyoruz. İman etmişiz gökten indiğine. Yedi kat semanın fevkinden indirildi. Gökten indiği sanılan kitaplar bizi idare edemez. Türkiye için en büyük tehlike şeriattır dediler. Bunu diyenlerin kimisi geberdiler. Kimisi yaşıyorlar. Darısı onların başına, onlarda yakında geberecek inşalah... Bu lafları diyenler en büyük müşriklerdir.En büyük zındık ve kafirlerdir. Stalinden de beter. Firavundan da beter. Heee. En büyük gavurlardan beter. Ebu cehillerden beter kafirlerdir. Bunları sevenlerde müşriklerdir. Bunları tutanlarda müşriklerdir. Bunları tercih edenlerde müşriklerdir. Adam karşıma çıkacak benim dinime hakaret edecek! Şeriat tehlikedir diyecek. Alahın kuranında ismi geçen kanunu inkar edecek(maide-44). Bende ona müsliman diye tabi olacam. Bu büyük rezalet ve felakettir. Bilmemek mazeret değildir..." Cüppeli

DemoKratos

Vll ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Cuppalı herhangi bir önemi olan biri değil ki. Sayıkladığı hezeyanların bir önemi olsun? Bunun konu edilmesine bile şaşıyorum. Bahsi bile geçecek biri değil.

Son konular

Son mesajlar