Cübbeli Ahmet: İbn-i Sina ve Farabi Kâfirdir

yeniçeri

☆☆☆☆☆
Kıdemli Üye
Düşünce
Ateist
İnsanları nasılda koyunlaştırmaya çalışıyor! Ama işlerine geldi mi onları İslam alimi diye överler, ikiyüzlü yobiler!

Mete Turan

☆☆☆☆☆
Yönetici
Düşünce
Agnostik
İnsanları nasılda koyunlaştırmaya çalışıyor! Ama işlerine geldi mi onları İslam alimi diye överler, ikiyüzlü yobiler!
Kesinlikle, işlerine geldi mi buluş yapan Müslüman bilim adamları derler bunlara. İşlerine gelmedi mi de kafir ilan ederler.

KejooN

☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Agnostik
Aslında bu benim samimi olduğum insanlarla kurduğum iletişimde kullandığım random gülme. Seviyesiz mi kaçtı

Coolumsu

Üye
Düşünce
Muvahhid
Adam haklı, cidden bu değerli iki bilim adamı, aynı zaman da felsefeci ve din ile de ilgilenmiş iki yüz akı isim, Cübbeli'nin yazmaz kefen, peygamberi gösteren terlik, tarzı hurafelerini ve şirklerini yaşasalar inkar edecekleri kesin olduğu için, Cübbeli'nin zihniyetinin kafiridir..

Samimi bir açıklama bence.. :)
Alkışlar cübbeliye! Doğru olduğu için değil ama sadece, samimi olduğu için.. :p

Mete Turan

☆☆☆☆☆
Yönetici
Düşünce
Agnostik
Klasik müslüman ahlakı... İşine gelmezse yasakla, yasaklat. Videoyu yeniden yükledim ama o videonun aynısını bulamadım, benzerini koydum.

yeniçeri

☆☆☆☆☆
Kıdemli Üye
Düşünce
Ateist
Kafir hakikati örten yalancıdır! Bu durumda kim gerçek kafir olan, İbni Sina mı? Farabi mi? Cübbeli mi?

Kaybeden Şair

☆☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Ateist
Adam haklı, cidden bu değerli iki bilim adamı, aynı zaman da felsefeci ve din ile de ilgilenmiş iki yüz akı isim, Cübbeli'nin yazmaz kefen, peygamberi gösteren terlik, tarzı hurafelerini ve şirklerini yaşasalar inkar edecekleri kesin olduğu için, Cübbeli'nin zihniyetinin kafiridir..

Samimi bir açıklama bence.. :)
Alkışlar cübbeliye! Doğru olduğu için değil ama sadece, samimi olduğu için.. :p
Aynen öyle.

Üst Alt