Soru Deepfake yapabilen var mı

pantheon

Deneyimli
Düşünce
Agnostik
Celal Şengör Hocaya bir montaj videosu yapmak istiyorum ama anlayan biri var mı? :D

TENTEN

ll ☆☆
Ayrıldı
Düşünce
Apateist
Celal Şengör Hocaya bir montaj videosu yapmak istiyorum ama anlayan biri var mı? :D
Çok büyük emek ister. 🙂
Ses montajı yapacaksan Audacity programı ile Celal Şengör hocanın eski konuşmalarından ağzından çıkan her heceyi kesip alacaksın.
Ağız hareketi ile uyumlu yapma ile montaj birleştirmelerinde atlama seslerini ortadan kaldırma kısmını bir türlü öğrenemedim.🙂

pantheon

Deneyimli
Düşünce
Agnostik
Çok büyük emek ister. 🙂
Ses montajı yapacaksan Audacity programı ile Celal Şengör hocanın eski konuşmalarından ağzından çıkan her heceyi kesip alacaksın.
Ağız hareketi ile uyumlu yapma ile montaj birleştirmelerinde atlama seslerini ortadan kaldırma kısmını bir türlü öğrenemedim.🙂
Hayır ben montajını demiyorum. Bak bu videoda Elon Musk' a şarkı söylettirmişler.

TENTEN

ll ☆☆
Ayrıldı
Düşünce
Apateist
Hayır ben montajını demiyorum. Bak bu videoda Elon Musk' a şarkı söylettirmişler.
Yapay zeka ile yapılanı hiç bilmiyorum.
Ama yapay zeka ile yapsanda işlem uzun sürer.
Bu gibi videolarda sen konuşuyorsun.
Sesinin frekansını yapay zeka değiştiriyor.

Birde her resmi tek tek işleyip celal şengör hocanın yüzünden küçük kareler alıp senin resmin üzerine yapıştırması gerekiyor.
3d çizim programlarındaki render gibi.
Videolarda saniyede 25-30 adet resim oluyor.

pantheon

Deneyimli
Düşünce
Agnostik
Yapay zeka ile yapılanı hiç bilmiyorum.
Ama yapay zeka ile yapsanda işlem uzun sürer.
Bu gibi videolarda sen konuşuyorsun.
Sesinin frekansını yapay zeka değiştiriyor.

Birde her resmi tek tek işleyip celal şengör hocanın yüzünden küçük kareler alıp senin resmin üzerine yapıştırması gerekiyor.
3d çizim programlarındaki render gibi.
Videolarda saniyede 25-30 adet resim oluyor.
Yok o kadar zor değil, hazır kodlar var girhub üzerinde, bunları colab üzerinden yapılıyordu ama ben yapamamıştım.

Son konular