Din Bu-1 (Tanrı ve Kuran)

kavak

☆☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Ateist
Hiç aklımdan geçmeyen şeyler:)

Ne demişler:

Alemi nasıl bilirsin?

Kendin gibi
Sap gibi kaldın ortada!
Bu meselede sana son lafı bırakacağımı zannediyorsan yanılıyorsun, çünkü suçüstü yakalandın!
Git bir aynaya bak!

Olay bitmedi!
Zırvalamışsın dün gün boyu.
3 dakika içinde 3 ayrı konuya yapıştırmışın aynı iletiyi!
Bu normal değil, bilakis hastalıklı bir tutum!

kavak

☆☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Ateist
Suç üstü mü? :)
3 ayrı konu başlığı altında, her konudaki en az 1 mesajla ilgili olan aynı iletiyi paylaşmak. :)
Suçumu itiraf ediyorum, beni idam edebilirsiniz :)
Sap gibi kaldın ortada!
Bu meselede sana son lafı bırakacağımı zannediyorsan yanılıyorsun, çünkü suçüstü yakalandın!
İyi oku: 3 dakikada 3 ayrı konuya aynı ileti!
Doktora git!

Burcuva

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Sap gibi kaldın ortada!
İyi oku: 3 dakikada 3 ayrı konuya aynı ileti!
Doktora git!
Bir iletiye hemen on kopya metin yapıştırma şeklinde taciz amaçlı güya aklı sıra başlığı sabote etme çabası da var ama umursamıyorum. Sahte kanıtlarla açılıp yürütülen düzmece bir davayı ve inanç bazlı toplu katliamı savunan bir sapkın fikirliyi muhatap almam. İstediğini yapabilir. Delidir ne yapsa yeridir hesabı. Muhatap almayınca sorun olmaz.

Ne zaman sahte kanıtlar üretip masum insanlara iftira atarak çok büyük hata yaptık ve insanlık suçu işledik, insanlar inançları yüzünden ihanet etmelerinden korktuk gerekçesiyle (bu gerekçe Kuran'da yazar) ve savaşa tahrik etmek için hurmalıklarını tahrip ettikleri halde savaşmamış olmalarına (bu da Kuran'da yazar) rağmen yine de elleri arkadan bağlanıp ölüm çukurunun başına götürülüp kafaları kesilerek çukura doldurulamazlar, bunu yazan İslam tarihini lanetliyorum derse insanlık kulübüne hoş geldin derim. Yoksa yok.

bilgelikyolunda

☆☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
Bir iletiye hemen on kopya metin yapıştırma şeklinde taciz amaçlı güya aklı sıra başlığı sabote etme çabası da var ama umursamıyorum. Sahte kanıtlarla açılıp yürütülen düzmece bir davayı ve inanç bazlı toplu katliamı savunan bir sapkın fikirliyi muhatap almam. İstediğini yapabilir. Delidir ne yapsa yeridir hesabı. Muhatap almayınca sorun olmaz.

Ne zaman sahte kanıtlar üretip masum insanlara iftira atarak çok büyük hata yaptık ve insanlık suçu işledik, insanlar inançları yüzünden ihanet etmelerinden korktuk gerekçesiyle (bu gerekçe Kuran'da yazar) ve savaşa tahrik etmek için hurmalıklarını tahrip ettikleri halde savaşmamış olmalarına (bu da Kuran'da yazar) rağmen yine de elleri arkadan bağlanıp ölüm çukurunun başına götürülüp kafaları kesilerek çukura doldurulamazlar, bunu yazan İslam tarihini lanetliyorum derse insanlık kulübüne hoş geldin derim. Yoksa yok.
Kendi uydurmalarınız siz Kuranda yazar deyince Kuranda yazmış olmuyor

kavak

☆☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Ateist
[

Sen de bilirsin ve elbette görmüşsündür...:ggsy:
Bu namı diğer safkan müslüman sevdalısı, alışmış hep son lafı gevelemeye!
Ama bundan sonra o saçmaladıkça, gözüne gözüne sokmanın zamanı çoktan geldi ve geçiyor bile.

KuranMumini2698

☆☆
Üye
Düşünce
Muvahhid
Herkesin okuması gereken eser. "Müslüman" olan insanlar İlhan Arsel-Turan Dursun kitaplarını okuması gerekir.