Din hocası

Ateist Uzaylı

Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Daha önce hiç din hocanız tarafından dine zorlandığınız ya da bir soru sorduğunuzda size kızdığı oldu mu?

Moderatör tarafından düzenlendi:

PastayıSeven

Çaylak
Düşünce
Bağımsız
Daha önce hiç din hocanız tarafından dine zorlandığınız yada bir soru sorduğunuzda size kızdığı oldu mu?
2 tane soru sordum ve ikisine de cevap verdi. Öyle bir şey yaşamadım. Ben aslında din derslerini ve din hocasını seviyorum. Dersin yarıdan fazlasını konuşarak, eğlenerek geçiriyoruz. :D

Ateist Uzaylı

Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
2 tane soru sordum ve ikisine de cevap verdi. Öyle bir şey yaşamadım. Ben aslında Din derslerini ve din hocasını seviyorum. Dersin yarıdan fazlasını konuşarak, eğlenerek geçiriyoruz :D
Bizim din hocası kızmıyor. Ama cevaplamıyor da. Soru sorunca bir şey yapmıyor. Ama din eleştirisi yapınca o başka maalesef.

Plütoncu

Çaylak
Düşünce
Ateist
Daha önce hiç din hocanız tarafından dine zorlandığınız ya da bir soru sorduğunuzda size kızdığı oldu mu?
Lisede din hocam Kemalist bir adamdı ve İlahiyat okumasına rağmen müslüman değildi. Yani müslümandı ama değildi(konuşsanız inançlı demezsiniz. :) ). Çok güzel sohbetlerimiz oldu, çok saygılı bir adamdı. Bu konuda bana çok desteği olmuştur. İslam konusunda çoğu şeyi bana öğretti sağ olsun ben de farkına vardım her şeyin. :D

Yoh Asakura18

☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Agnostik
Ben ilahi sevmediğimi bir arkadaş din öğretmenine şöyleyince, din öğretmenin bana karşı davranışları değişti. Ve bana kızmadı ama beni aşağılıyordu. Bende o yüzden korkudan ortaokuldayken çocukken soramadım. Lise de adeta dinden çıktığımı ailem ve okulda saklıyordum. Gerçi lise 1'de ailem dinden çıktığımı öğrendi, biraz sorun yaşamıştım. Ve sonra tekrar müslüman numarası yapmak zorunda kaldım. Ve o yüzden lisedeyken de okuldaki arkadaşlarıma müslümanmış gibi numara yaptım, ve o yüzden lisedeki din hocalarından hiç sorun yaşamadım. Fakat ortaokuldaki din hocası bana kızabilir diye korkudan soru sormuyordum. Ama din derslerim lisedeyken de iyiydi. Lisedeki din hocalarını ben çok sevdim.

Son konular

Son mesajlar