• AntiDogmatik
    Sorgulamaktan korkmayanlar için özgür düşünce platformu.
  • Din toplumun afyonudur.
    Karl Marx
  • Din; sıradan insanlar için gerçek, aydınlar için yalan, iktidarlar içinse kullanışlıdır.
    Lucius Annaeus Seneca
  • Din, sıradan insanları pasif ve sessiz tutmak için bulunmaz bir kaynaktır.
    Napoléon Bonaparte
  • Sorgulamayan insan cahildir, sorgulatmayansa zalim!
    Mustafa Kemal Atatürk
  • Olağanüstü iddialar, olağanüstü kanıt gerektirir.
    Carl Sagan
  • Aptal bir şeyi 50 milyon kişi de söylese, o hala aptal bir şeydir.
    Anatole France
  • Aydınlanma; kişinin kendi aklını kullanmaya cüret etmesidir.
    Immanuel Kant
  • Dünyada iki çeşit insan var: Aklı olan ve dini olmayanlar, dini olan ve aklı olmayanlar.
    Ebu Ala el Maarri
  • İnsanı yaratmak mı tanrının büyük hatası, tanrıyı yaratmak mı insanın büyük hatası?
    Friedrich Nietzsche
  • İmana sarılmak, aklı terk etmektir.
    George Smith
  • İnsanlar gerçek olmasını diledikleri şeylere inanırlar.
    Julius Caesar
  • En tehlikeli insan tipi az anlayan, çok inanandır.
    Anton Chekhov

Dinlediğimiz Şarkıları, Türküleri Burda Paylaşalım

Burcuva

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Benim müzik tanrıçam Sia... Bu kadına tapıyorum. Onu dinlerken tapınma aşkıyla transa geçerim. Bütün şarkılarını seviyorum. Ne söylerse dinlerim. Başka şarkıcıların sevdiğim bir, iki, bilemedin üç şarkısı vardır. Sia ne söylerse dinlediğim için tanrıçam o...

Rihanna örneğin... Diamonds'u Sia'dan bile güzel okur. Bunu mükemmel okuyor yani, müthiş. Ama başka şarkıları bu düzeyde değil. Man down şimdi yani Diamonds ayarında olamaz.

İnna örneğin Yalla habibi'yi tabii ki mükemmel okuyor. Gimme gimme de öyle. Ya da Coca Cola da harika bir şarkı. Ama yani İnna ne söylerse dinlerim diyemiyorum. Çünkü İnna seksapeli sürekli öne çıkaran bir şarkıcı. Bizim Hadise gibi.

Yani diyeceğim Sia bambaşka. O bir tanrıça... Onun her şarkısında derin anlamlar bulunur. O bir tane...

Entropyy22

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Benim müzik tanrıçam Sia... Bu kadına tapıyorum. Onu dinlerken tapınma aşkıyla transa geçerim. Bütün şarkılarını seviyorum. Ne söylerse dinlerim. Başka şarkıcıların sevdiğim bir, iki, bilemedin üç şarkısı vardır. Sia ne söylerse dinlediğim için tanrıçam o...

Rihanna örneğin... Diamonds'u Sia'dan bile güzel okur. Bunu mükemmel okuyor yani, müthiş. Ama başka şarkıları bu düzeyde değil. Man down şimdi yani Diamonds ayarında olamaz.

İnna örneğin Yalla habibi'yi tabii ki mükemmel okuyor. Gimme gimme de öyle. Ya da Coca Cola da harika bir şarkı. Ama yani İnna ne söylerse dinlerim diyemiyorum. Çünkü İnna seksapeli sürekli öne çıkaran bir şarkıcı. Bizim Hadise gibi.

Yani diyeceğim Sia bambaşka. O bir tanrıça... Onun her şarkısında derin anlamlar bulunur. O bir tane...
Hocam buda iyi beee :)

GökTanrıcılık18

☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Agnostik
Ben bu oyunu PS4 konsolumda biraz oynamıştım,oyun en iyi PS4 exclusive oyunlarından biridir.Ve bu oyunun hikayesi,sanki macera film gibi çok kalitelidir.

Yazarı tarafından düzenlendi:

NoTThingLosE

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Muvahhid
Bak buda çok eskilerdendir. Tee ps2 de oynardım bu oyunu. Nostalji olsun diye bilgisayarda da bitirmişimdir :D.