Dinlediğimiz Şarkıları, Türküleri Burda Paylaşalım

GökTanrıcılık18

☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Mesajlar
576
Tepki puanı
227
Düşünce
Ateist
Playstation en kaliteli exclusive oyunlarından biri de budur.Ve bu serinin hem müzikleri kaliteli,hem de serinin tüm oyunları kalitelidir.
 

Burcuva

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Mesajlar
3,073
Tepki puanı
1,379
Düşünce
Ateist
Rihanna örneğin... Diamonds'u Sia'dan bile güzel okur.
Ama Diamonds Sia'nın parçasıdır. Kadın bunu güzel okuyacağını bilmiş al sen oku diye Rihanna'ya vermiş. Kıskanmamış esirgememiş! Kadın o yüzden bir tanrıça işte! Rihanna da hakkını vermiş döktürmüş yani, çok ama çok güzel okuyor. Rihanna Diamonds... Ne zaman dinlesem mest olurum. Daha o "shine bright a like diamond" diye başlarken bir efsanenin başlamakta olduğunu anlıyorsunuz. Veriyor da veriyor coşkuyu. Gittikçe dozu artırıyor ve "wooooo yeah shine bright a like diamond!" çığlıkları atınca coşku doruğa ulaşıyor. Klipte atın yerden kalkması ve şahlanmasıyla sözler perçinleniyor. O at şaha kalktığı zaman coşku da doruk yapmış oluyor. Ben ömrümde böyle parça dinlemedim. Mükemmel.

Bunu da Rihanna'ya tanrıçam Sia verdi. Sana şükürler olsun eyyy yüce tanrıça Siaaaaa... :p
 

Burcuva

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Mesajlar
3,073
Tepki puanı
1,379
Düşünce
Ateist
Örneğin tarihte hiç kimse California Dreamin şarkısını Sia gibi mükemmel okumadı. Bu çok eski bir şarkıdır. Çok şarkıcı bunu okumuş yorumlamıştır. Ama hiç kimse Sia gibi okuyamadı. Kadın bir efsane, bir tanrıça... Nasıl okuyor öyle yaaa!

Daha "All the leaves are brown and the sky is gray" diye başlarken mest ediyor yani, nasıl bir ses bu, nasıl bir yorum, inanılmaz! Şu yüz bir tanrıça yüzü değil mi? Tamam biraz babaanne gibi duruyor ama kimse ölümsüz değil. Tanrıçalar bile!

th[10].jpg
 
Üst