Dizi önerileri

antiyalan

Çaylak
Düşünce
Agnostik

Westworld tarzı bilimkurgu severlere...

Ha bir de Altered Carbon da izlenebilir.

Yazan tarafından düzenlendi:

Fzpğcüwqkrlub

ll ☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Bağımsız
Beğendiğim 2 diziyi önereyim.

The Twilight Zone - Alacakaranlık kuşağı [2019]

5033237.jpg

Into the Dark - Karanlığa Doğru [2018]

h-HO00002015.jpg

Black Aries

Çaylak
Düşünce
Satanist
The Boys
Gangs Of London
House Of Cards
The X Files
The Mandalorian
Peaky Blinders
SEE
Spartacus
Motherland: Fort Salem
Power
MindHunter
Fargo
The Haunting Of Hill House
Carnival Row

shepard

☆☆
Deneyimli
Düşünce
Ateist
Çok dizi izleyenlere izlediği dizide kaçıncı bölümde kaldığını hatırlamayanlara çok kullanışlı yaklaşık 10 yıldır kullandığım siteyi önereyim bari.

unacceptable

ll ☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist

unacceptable

ll ☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Hannibal
Grace and Frankie
Good Omens
The Last Kingdom
The IT Crowd
Unsere Mütter Unsere Väter
Chernobyl
Cosmos A Spacetime Odyssey

Volta

Süresiz Yasaklı
Düşünce
Ateist

Yapay Zeka konulu bir dizi...

İran da geçiyor. Merak uyandırıyor...

shepard

☆☆
Deneyimli
Düşünce
Ateist
Bana şu dizileri kısaca tanıtabilir misin;
Sense 8
Frienge
Originals
The Expanse
BattleStar Galactica
Chuck
Castle
Her birinden çok kısa bahsedeceğim.
Sense8 birbirinden farklı kültürlerde hayat süren 8 insanın başlarına gelen doğaüstü olaylarla hayatlarının kesişmesi... Çok kafa açan bir dizidir.
Fringe FBI ajanının açıklanamayan olayların bulunduğu davaları çözmek için akıl hastanesine yatırılan eski çılgın bilim adamı Walter Bishop'a danışarak yaşadıkları olaylar silsilesi. Walter'ın yüksek IQ değerine sahip oğlu da işin içinde. İzlediğim en iyi bilim kurgu dizilerindendir.
The Originals bu tamamen benim kişisel zevkim. The Vampire Diaries diye bir vampir-kurt adam vs. doğa üstü bir dizi var orada bulunan Klaus Mikelson adlı karakterin başından geçen olayları anlatıyor. Öyle ahım şahım bir dizi değil ama ben seviyorum.
The Expanse açıkçası bu diziyi 2.sezondan sonra izlemedim. Bu beğenmediğimden değil tamamen tekrar başlayamamaktan. Çok hatırlamıyorum diziyi aklımda kalan ağır bilim kurgu olduğu ve çok beğendiğim.
BattleStar Galactica. Tanıtma gereği duymuyorum ölmeden izle lütfen. :D
Chuck defalarca izlediğim dizi. Ben komedi dizi sevmem çünkü bir süre sonra sıkar beni bir olayı yok. Bu dizi hem komedi dizisi hem hafif bilim kurgu. Ee birde nerd-geek olunca ana karakter tadından yenmez. Ayrıca Yvonne Strahovski var dizide!!! :)
Castle bir cinayeti çözmeye çalışan detektifin cinayet metodunun bir kitaptaki ile aynı olmasını fark etmesi üzerine yazara danışır. Yazarı da bu arada Nathan Filliion (Firefly) canlandırıyor. Her bölüm farklı bir cinayeti çözmeye çalıştıkları ama bir yandan da genel bir hikayesi olan suç dizisi. Biraz komedi biraz dram. Tavsiye ederim.

Fzpğcüwqkrlub

ll ☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Bağımsız
The Expanse açıkçası bu diziyi 2.sezondan sonra izlemedim. Bu beğenmediğimden değil tamamen tekrar başlayamamaktan. Çok hatırlamıyorum diziyi aklımda kalan ağır bilim kurgu olduğu ve çok beğendiğim.
Aldım listeme.
Sense8 birbirinden farklı kültürlerde hayat süren 8 insanın başlarına gelen doğaüstü olaylarla hayatlarının kesişmesi... Çok kafa açan bir dizidir.
Aldım.
Fringe FBI ajanının açıklanamayan olayların bulunduğu davaları çözmek için akıl hastanesine yatırılan eski çılgın bilim adamı Walter Bishop'a danışarak yaşadıkları olaylar silsilesi. Walter'ın yüksek IQ değerine sahip oğlu da işin içinde. İzlediğim en iyi bilim kurgu dizilerindendir.
Aldım.
BattleStar Galactica. Tanıtma gereği duymuyorum ölmeden izle lütfen.
Aldım.
Chuck defalarca izlediğim dizi. Ben komedi dizi sevmem çünkü bir süre sonra sıkar beni bir olayı yok. Bu dizi hem komedi dizisi hem hafif bilim kurgu. Ee birde nerd-geek olunca ana karakter tadından yenmez. Ayrıca Yvonne Strahovski var dizide!!
Aldım.
Castle bir cinayeti çözmeye çalışan detektifin cinayet metodunun bir kitaptaki ile aynı olmasını fark etmesi üzerine yazara danışır. Yazarı da bu arada Nathan Filliion (Firefly) canlandırıyor. Her bölüm farklı bir cinayeti çözmeye çalıştıkları ama bir yandan da genel bir hikayesi olan suç dizisi. Biraz komedi biraz dram.
Aldım listeme.

Son konular