Doğu Türkistan!

Burcuva

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Doğu Türkistan yalnız terörist üretim merkezi olarak çalışıyor. Dünyanın en kanlı teröristlerinin bir kısmı da burada üretiliyor.

Bu uluslar arası teröristler nerde bir devleti yıkma görevi var koştur koştur oraya gidip orayı kana bulamakla görevlendiriliyorlar. Çin devleti önlem almakta haklı. Kim olsa böyle bir terörist kuluçka makinesine karşı önlem almak zorunda.

Çin devlet başkanı teröristlerle mücadelede merhamet diye bir şey olmayacak, kesinlikle acımayın dedi ve haklı. Bu emir yerine getiriliyor. Terörle başka türlü mücadele edilmez. Acıması olmayana acınmaz. Kural budur.

NoTThingLosE

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Muvahhid
Doğu Türkistan yalnız terörist üretim merkezi olarak çalışıyor. Dünyanın en kanlı teröristlerinin bir kısmı da burada üretiliyor.

Bu uluslar arası teröristler nerde bir devleti yıkma görevi var koştur koştur oraya gidip orayı kana bulamakla görevlendiriliyorlar. Çin devleti önlem almakta haklı. Kim olsa böyle bir terörist kuluçka makinesine karşı önlem almak zorunda.

Çin devlet başkanı teröristlerle mücadelede merhamet diye bir şey olmayacak, kesinlikle acımayın dedi ve haklı. Bu emir yerine getiriliyor. Terörle başka türlü mücadele edilmez. Acıması olmayana acınmaz. Kural budur.
Sen ne saçmalıyorsun ya?

Burcuva

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
TÜM: Terörist Üretim Merkezi. Adres: ÇİN / Doğu Türkistan. Garantili terörist üretilir sipariş üzerine teslim edilir. Mallarımız acımasızca insan öldürme garantilidir. Kafirleri gördükleri yerde öldürmeye programlanmış olarak üretilirler.

GökTanrıcılık18

☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Agnostik
Evet çin doğu Türkistan'daki Türk kardeşlerimize soykırım yapıyor. Ve asıl terörist çindir. Bende doğu Türkistan'daki Türk kardeşlerimize üzülüyorum.

NoTThingLosE

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Muvahhid
Uygur Türklerine terörist diyor ya adama bak. Yemin ediyorum oturduğum yerde delirdim. Aynı vatanın evladıyız bide o koyuyor.

GökTanrıcılık18

☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Agnostik
Üzülme. Sen ne kadar teröristlere karşı önlem almakta haklıysan Çin de o kadar haklı.
Sen uygur Türk kardeşlerimize büyük iftira atıyorsun. Sende vatan,bayrak sevgisi yokmudur. Bu yorumlarınla gözümden düştün. Asıl terörist çindir. Çin uygur Türk kardeşlerimizi katlediyor,işkence ediyor.

Burcuva

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Sen de mi Brütüs?!! :D Sen kafayı yemedin ola? Bunlar hakaret biliyorsun. Bir bölgenin terörist üretmesi orada yaşayan herkesin terörist olması anlamına gelmez. Önlemler de teröristlere karşı alınır. Sen de ülkende terör üreten bölgelerde teröristlere karşı önlem alıyorsun.

Sen çok yalpalamaya başladın, bir Hristiyan oldum dedin filan. Senin duygusal durumunu sağlıklı görmüyorum. Çok çalkantı yaşıyorsun. Bir doktora git, ayıp değil, herkes gidiyor. Bir antidepresan alırsın.

Burcuva

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Çİn'den ben de pek hoşlanmam ama haklıya haklı. Bir bölgeden çok terörist çıkıyorsa bir şeyler yapılması gerekiyor.

GökTanrıcılık18

☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Agnostik
Sen de mi Brütüs?!! :D Sen kafayı yemedin ola? Bunlar hakaret biliyorsun. Bir bölgenin terörist üretmesi orada yaşayan herkesin terörist olması anlamına gelmez. Önlemler de teröristlere karşı alınır. Sen de ülkende terör üreten bölgelerde teröristlere karşı önlem alıyorsun.

Sen çok yalpalamaya başladın, bir Hristiyan oldum dedin filan. Senin duygusal durumunu sağlıklı görmüyorum. Çok çalkantı yaşıyorsun. Bir doktora git, ayıp değil, herkes gidiyor. Bir antidepresan alırsın.
Sen utanmadan sıkılmadan uygur Türk kardeşlerimize terörist diyerek büyük iftira atıyorsun. Lan uygur Türkleri kardeşimiz. Sen Türk değil misin,çünkü uygur Türklerine büyük iftira atıyorsun.

Burcuva

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Çinlilerin bazı geleneklerinden hiç hoşlanmıyorum. Geleneksel olarak acımasız insanlar. Hepsini bununla suçlayamam ama bazı çok rahatsız edici gelenekleri var.

Ama bu haklıya haklı dememi engellemez.

Burcuva

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Çinlilerin öyle bazı gelenekleri var ki inanılmaz. Pearl S. Buck'ın Sarı Esirler kitabı Çin'i tanımak için iyi bir rehberdir. Çok acımasız gelenekleri var, insan bazen tiksiniyor. Bu kadarı da olmaz dedirtecek gelenekleri var.

Ama teröre karşı önlem almayacak bir devletin olmayacağı da kesin.

GökTanrıcılık18

☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Agnostik
Çinlilerin öyle bazı gelenekleri var ki inanılmaz. Pearl S. Buck'ın Sarı Esirler kitabı Çin'i tanımak için iyi bir rehberdir. Çok acımasız gelenekleri var, insan bazen tiksiniyor. Bu kadarı da olmaz dedirtecek gelenekleri var.

Ama teröre karşı önlem almayacak bir devletin olmayacağı da kesin.
Lan hala iftira atıyorsun. Çin doğu Türkistan'daki kardeşlerimize soykırım uyguluyor. Senin kanı bozuk biri olduğunu sanmıyordum. Ama bu yorumlarınla kanı bozuk olduğunu gösterdin.

Burcuva

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Şimdi örneğin Rusya da Çeçenistan'da inanılmaz büyük baskılar uyguladı. Başkent Grozni'yi o kadar bombaladı ki en son, yaşanamaz harabe bir kent haline soktu. Bu son ağır önlem Çeçenistan direnişini kırdı. Ama yani Grozni'de taş üstünde taş kalmadı, çok büyük facia oldu.

Ama bu, Çeçenistan'ın tüm dünyaya terörist ihraç ettiği, bu teröristlerin her yerde kanlı eylemler yaptıkları gerçeğini değiştirmiyor.