Düz dünya teorisi

NoTThingLosE

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Mesajlar
2,132
Tepki puanı
445
Düşünce
Muvahhid
Hadi dünya düz dedik. Bunun bir altı olması lazım. Köşeleri olması lazım. Altı neresidir? Köşeleri neresidir? Yav saçmalık cidden. Hala düz diyebilmek için aklının g*tüne kaçması lazım.
 

iksaruman

☆☆
Üye
Mesajlar
393
Tepki puanı
71
Düşünce
Deist
Bu fotoğraflar yalan dolan değil. Uçağa bindiysen bilmen lazım.
Kamera veya cam yüzünden yamuk gözüküyor .
Muhtemelen kameradan çünkü camıda yamuklaştırmış . Kameraya balık gözü lensi takıyorsun , ilizyon başlıyor canım kardeşim .
 

iksaruman

☆☆
Üye
Mesajlar
393
Tepki puanı
71
Düşünce
Deist
Hadi dünya düz dedik. Bunun bir altı olması lazım. Köşeleri olması lazım. Altı neresidir? Köşeleri neresidir? Yav saçmalık cidden. Hala düz diyebilmek için aklının g*tüne kaçması lazım
Pis küfürbaz . "Düşündüğü yer ile oturduğu yeri karıştıran " diyen terbiyesiz barış özcandan fazla bir farkın yok . Yalan/Sahte bilimi çok seversiniz siz . Uzay bilimine bayılırsınız
 

kavak

☆☆☆☆☆
Üye
Mesajlar
1,969
Tepki puanı
676
Düşünce
Ateist
Şimdi bu düz dünya sevdalılarına somut bir önerim var.
Akşam olunca kuzey yarım küreden ay dedemizin fotografını çeksinler ve bir kenara koysunlar.
Sonra...
Sonra bir bilet alıp Güney Afrika´ya uçsunlar ve orada da akşam üstü ay dedemizin fotoğrafını çeksinler.
Ve...
Buraya gelip ikisini de iliştirsinler.
Hep beraber tüm forum ahalisi olarak iki resme bir bakalım.
Bakalım kim yaman.:ggsy:

Hepinize sevgiler.
 
Yazarı tarafından düzenlendi:

Burcuva

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Mesajlar
3,952
Tepki puanı
1,579
Düşünce
Ateist
Eğitim bitti eğitim... Okullar artık milyonlarca mantar beyinliyi ortalığa saçmaktan başka hiç bir bot yemiyor. Eğitim olayı tamamen bitti. Bu işin sonu bu lüzumsuzları yok etmekten başka çare kalmaması raddesine gelinceye kadar böyle sürecek. Çaresi de yok. Bu mantar beyinli neslin yok olmasından başka.

Hani demiş ya "büyüyünce ne olacan?" Yanıt: "İşsiz olacam. Üç tane de işsiz çocuk yapacam!" Olay bu. Olay çıkmaza sürükleniyor.
 

Burcuva

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Mesajlar
3,952
Tepki puanı
1,579
Düşünce
Ateist
Bu mantar beyinlilerin elindeki bilgiye erişim olanağı geçmişte hiç bir nesilde olmadı. Bilgi ceplerinde. Ama doğru bilgiye ulaşacak beyin yok! Beyin mantar! Sürekli ve düzenli olarak yalan yanlış bilgilere ulaşıyor! Doğru bilgiye ulaşma becerisi tamamen dumur, sıfır, yok!

Uzay araçlarımızın güneş sisteminin sınırlarını aştığı bir çağda yaşanan bu utanç yüz kızartıcı! Biz bu hale nasıl geldik! Nasıl bu kadar yalaka, padişahım çok yaşacı, ülkenin içine çok iyi ediyorsun, bravo, aynen böyle devam et şakşakçısı olduk? Bir nesli heba etti, bitirdi, mantar beyinliler ordusuna çevirdiler. Her yer mantar beyinli kaynıyor.

Güya bunlar eğitimi bot ederek ateist olmaktan kurtarılacak, kafalarına dogmatik şartlanmalar sokulup dindar köleler olacaklardı. O da olmadı! Bunlar hiç bir şey değil! Bunlar ne ateist, ne dindar, ne bir şey, bunlar sadece mantar beyinli!
 

fameraft

☆☆
Üye
Mesajlar
334
Tepki puanı
54
Düşünce
Muvahhid
Bir gün küre dünyaya inanan insanlar öyle bir raddeye gelecek ki inandıkları küre dünya modelinin hiç bir kanıtı olmadığını görecekler .
Bak güzel kardeşim bir geminin ufukta önce alt kısmının en son da üst kısmının, direklerinin kaybolması yani aşağıdan yukarıya doğru ufakta yok olması düz dünya diye bir şey olmadığının ispatıdır. Şimdi bana siste çekilmiş video mu atacaksın ne diyeceksin çok merak ediyorum.
 

kavak

☆☆☆☆☆
Üye
Mesajlar
1,969
Tepki puanı
676
Düşünce
Ateist
Mesela kutup yıldızını sadece ve sadece kuzey yarım küreden görmek mümkün.
Güney Afrika´ya Ay dedemizin resmini çekmeye gidenler, bir zahmet oradaki gök yüzüne de şöyle bir baksınlar.
 

Pic@rd

Üye
Mesajlar
108
Tepki puanı
15
Düşünce
Deist
bir yelkenliyle antartika' dan, canada' dan batıya doğru yol al bakalım nereye varacaksın? rusya' ya, çin'e varıyorsan uçak icad edilmese, uzaydan fotoğraf çekilmese bile biraz zahmetlide olsa sonuç açıktır. dünya yuvarlak değilse, şayet düzse hiç bir şekilde oraya varamazsın. bu durumda düz dünya iddiası yapan, fotoğraflara, uydulara inanmayan, alır bir yelkenli kanıtlar ''dünya düz' müş-muşunu.:ba:
 
Yazarı tarafından düzenlendi:
Üst