Eba'da cin eğitimi

Yoh Asakura18

☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Mesajlar
910
Tepki puanı
482
Düşünce
Agnostik
Yazık çocukların beynini böyle hurafeler ile yıkıyorlar. Bence din derslerinin kaldırılması gerekiyor.
 

DemoKratos

Vll ☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Mesajlar
6,109
Çözümler
1
Tepki puanı
3,457
Düşünce
Ateist
Tabi 29 harf olunca ve ifadenin neresine yerleştirileceği de belirsiz olunca olasılık çok. Ben sadece bir örnek verdim. 🤨

Ne yani şimdi anket mi açalım hangi iki harfi neresine koyardınız a. ....

Oldu olacak neyi neresine koyardınız anketi açalım bari! 😄

Lan tuttular dogmatik cahiller bilime dini karıştırdılar, ne işi var eğitimde cinin şeytanın öyle ya, ondan sonra laf nerelere geldi! Hayır bunlar zaten tepkiler gelsin kim kafir kim köle bilelim diye yapıyorlar. Bu budur yani, başka olmaz.

Aynı allahları! "Dur bakalım saçma sapan bir şey göndereyim hangi salaklar kölem olacak bir bakayım"!
 
Yazarı tarafından düzenlendi:

Tiglath

ll ☆
Yazar
Mesajlar
1,075
Tepki puanı
640
Düşünce
Ateist
Şimdi efendim bu cinler 600’lü yıllardan önce birbirlerinin omuzuna çıkarak göğe doğru çıkıp Allah ve meleklerin kurul toplantısını dinleyip ajanlık yapıyorlarmış. Muhammed peygamber olduktan sonra her ne olduysa Allah bunları yıldız atışlarıyla vurmaya başlamış. Bu reformist, devrimci, bağımsızlık mücadelesinin de ayrı bir ders olarak anlatılması lazım. Çok gerekli:)
 

DemoKratos

Vll ☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Mesajlar
6,109
Çözümler
1
Tepki puanı
3,457
Düşünce
Ateist
Bu reformist, devrimci, bağımsızlık mücadelesi

Tabiii, tabi, ne demezsin! Muhammed gibi devrimci mi var! Adamın devrimi gökteki yıldızları yerinden oynatıyo laaa! Cin - melek savaşlarını başlatıyo! Vaaaay anasını beeee! Sen neymişsin be abi! A! a! a! 😆

Gökte savaş başlatıyo da yerde rahat mı duruyor? Hayır tabii ki devrimci hiç yerinde durur mu?

Müşriklerle Yahudiler ticaretlerini yapıp barış içinde güzel güzel geçinirlerken adam insanlık var oldukça bitmeyecek bir kin ve nefret yayıyor. Anlaşmayı bozmalarından korkarsan sen boz diye yazıp buna dayanıp soykırım yapıyor. Hem de eteği açılıp bakılıp ergen olduğuna karar verilen çocuklara kadar kafalarını kestiriyor!

Daha nasıl devrimci olsun bu adam yahu! Adam devrimcinin şehinşahı!
 

Tiglath

ll ☆
Yazar
Mesajlar
1,075
Tepki puanı
640
Düşünce
Ateist
Tabiii, tabi, ne demezsin! Muhammed gibi devrimci mi var! Adamın devrimi gökteki yıldızları yerinden oynatıyo laaa! Cin - melek savaşlarını başlatıyo! Vaaaay anasını beeee! Sen neymişsin be abi! A! a! a!
Gökte, yerde devrim. İşte bu. Devrim sadece yerde olmaz gökte de devrim lazım. Muhammed’in zekasına hayranım. Allah’a bunlara ne yüz veriyorsun vur gitsin demiş. Büyük cesaret ve zeka örneği. Ders kitaplarına girmesi lazım.
 

Son konular

Üst