El Ezher Üni Prof. Suadh Saleh : "Esir kadınlar maldır onlarla seks yapılır.

GökTanrıcılık18

☆☆☆
Moderatör
Düşünce
Deist
Bunu bir kadının söylemesine şaşırıyorum. Ama kadının dedikleri islamla uyumludur. Çünkü islam dini kadını mal olarak görür. Bu arabın dinine en çok kadınların inanıp savunmasına şaşırıyorum.

bilgelikyolunda

Üye
Düşünce
Sünni
Uluslararası ilişkilerde mütekabiliyet esastır. Eskiden esirler tüm devletlerce köle kabul edilerek buna göre muamele edilirdi. Artık böyle bir şey olmadığı için cariye, köle vs her şey ortadan kalktı. Kısacası kadın öncesinde ve sonrasında ne demiş bilmiyorum ama bu 52 saniyelik kısımda boş konuşmuş. Belki de kadın bu görüşün İslama ters olduğunu anlatırken başı sonu kesildiği için kendi fikri buymuş gibi algılanıyor, bilmiyoruz. Maalesef bu çarpıtmaların örneğini çok gördüğümüz için dikkatli yaklaşıyoruz artık

Entropyy22

☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Kısacası kadın öncesinde ve sonrasında ne demiş bilmiyorum ama bu 52 saniyelik kısımda boş konuşmuş. Belki de kadın bu görüşün İslama ters olduğunu anlatırken başı sonu kesildiği için kendi fikri buymuş gibi algılanıyor, bilmiyoruz. Maalesef bu çarpıtmaların örneğini çok gördüğümüz için dikkatli yaklaşıyoruz artık
https://www.india.com/news/world/muslim-men-can-rape-non-muslim-women-to-teach-them-a-lesson-claims-woman-islamic-professor-873381/

Burcuva

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Her zaman söylerim: Allah diye bir şey olsa, en başta muslimlerin bin türlü belasını elvan elvan verirdi. Muslimlerin böyle bik bik bik ötmeleri allahın olmadığının en kesin kanıtı.

bilgelikyolunda

Üye
Düşünce
Sünni
Her zaman söylerim: Allah diye bir şey olsa, en başta muslimlerin bin türlü belasını elvan elvan verirdi. Muslimlerin böyle bik bik bik ötmeleri allahın olmadığının en kesin kanıtı.
Bazen kendine Müslüman diyenler de boş konuşabiliyor maalesef; ama ne yaparsın Allah herkesin belasını hemen vermiyor işte