Öneri Eleştiri

Durum
Bu konu yeni cevaplara kapatıldı.

DemoKratos

Vlll ☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
1 kere ile ceza sınırına gelinmiyor. Aynı şeyi bir kaç kere yaparsa ceza sınırına ulaşır.

Bu suça göre değişir. @John Ahmet in suçu yenir yutulur değil. Tekrarını beklemek çok büyük saflık olur. Küçük kabahatlerin tamam sürekliliği suç haline gelir de bununki direk suç yani.

Olmadı. Foruma eksi puan yazıldı. Atılsın demem kimseye de bir hafta ceza alması gerekirdi ve bu da profilinde görünmeliydi. Benim için önemli değil saçma sapan zırvaları vız gelir tırıs geçer de @unacceptable haklı şimdi. Onun böyle bir hakareti sineye çekmesini istemek çok büyük haksızlık. Olmadı.

Eminim nasıl oldu da böyle bir hakaret yaptığım halde ceza almadım diye şaşırmıştır. Hiç olmadı.

DemoKratos

Vlll ☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Yaşınızı beyan etmek gibi bir hata mı yaptınız?

Hayır hata değil. Özellikle yaşlı gösteren bir tarih yazdım. Nedeni rahat bırakılmak istemem. Çünkü özel mesajlardan bıktım usandım. Sürekli özel mesajlarla rahatsız ediliyorum. Ben sevgili aramıyorum diye elli kere söylesem boş. Tamam sevgili olmayız dost oluruz diyorlar. E iyi peki tamam diyorum. Sonra muhabbet dönüp dolaşıp yine oraya geliyor. Bıktım usandım. Lan millet amma aşka aç ha! Bu ne yahu?

Hayır her tanıştığım kızı sevgili yapsam başa mı çıkılır yahu? Harem mi kuracağım ulan! Hayır beleşe kurulabilecek olsa olur da öyle üç köfte beş kuruşa hiç bir yerde yok!

6lack de Furor

lV ☆☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
Hayır hata değil. Özellikle yaşlı gösteren bir tarih yazdım. Nedeni rahat bırakılmak istemem. Çünkü özel mesajlardan bıktım usandım. Sürekli özel mesajlarla rahatsız ediliyorum. Ben sevgili aramıyorum diye elli kere söylesem boş. Tamam sevgili olmayız dost oluruz diyorlar. E iyi peki tamam diyorum. Sonra muhabbet dönüp dolaşıp yine oraya geliyor. Bıktım usandım. Lan millet amma aşka aç ha! Bu ne yahu?

Hayır her tanıştığım kızı sevgili yapsam başa mı çıkılır yahu? Harem mi kuracağım ulan! Hayır beleşe kurulabilecek olsa olur da öyle üç köfte beş kuruşa hiç bir yerde yok!
Hah şimdi iyi salladın! :akay:

John Ahmet

Yazar
Düşünce
Agnostik
mütevazilik desen var

Daha önce söylemiştim. Mütevazilik üçüncü sınıf bir erdemdir ve bende arasan bulamazsın. Mütevazi olduğunu söylediğin kişiler aslında karşı taraftan onay almak ve onore edilmek motivasyonuyla böyle davranır çünkü Türkiye'de böyle aptal bir mütevazi olunma çabası var ve bu realite sanılıyor. Bu kişiler de masum değil anlayacağın, biraz ilgi budalalığı desek daha doğru olur. Bende ne böyle bir ilgi manyaklığı var ne de onore edilmeye olan ihtiyacım söz konusu... Salt yetenek ve zeka deposuyum. :)

kavak

Vll ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Yazmıştık...
Hălă hoş gelmedin.
O spoiler pisliği orada durduğu müddetçe, sana hoş geldin yok!

Efe

☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Agnostik
Daha önce söylemiştim. Mütevazilik üçüncü sınıf bir erdemdir ve bende arasan bulamazsın. Mütevazi olduğunu söylediğin kişiler aslında karşı taraftan onay almak ve onore edilmek motivasyonuyla böyle davranır çünkü Türkiye'de böyle aptal bir mütevazi olunma çabası var ve bu realite sanılıyor. Bu kişiler de masum değil anlayacağın, biraz ilgi budalalığı desek daha doğru olur. Bende ne böyle bir ilgi manyaklığı var ne de onore edilmeye olan ihtiyacım söz konusu... Salt yetenek ve zeka deposuyum. :)
Bence hiç de böyle bir durum yok. O senin kendini diğer insanlardan üstün tutman. her şeyi biliyorsun.

Efe

☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Agnostik
İticilik desen var

Durum
Bu konu yeni cevaplara kapatıldı.

Son konular

Son mesajlar