Anket Eşcinsel Evlilikleri Destekliyor musunuz?

Eşcinsel Evlilikleri Destekliyor musunuz?

• Destekliyorum

• Desteklemiyorum

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görüntülenebilir.

jeezmortie

Yazar
Düşünce
Hindu
Bunu iddia ediyorsan eşcinsellik genini bulacak ve numaralandıracaksın. Öyle bir şey bulunamadı. Psikopati geni bulundu ama eşcinsellik geni diye bir şey yok. Bu tamamen keyfi bir tercih.

Benim eğri büğrü bacakları kıllı bir adamı becermeyi düşünmekten midem kalkar. Bunu düşünmekten bile tiksinirim. Bu görüşümü de kimse değiştiremez.
eşcinsellik sadece sex değil ki hemcinsine aşık olmak çok mu kötü

unacceptable

ll ☆
Yazar
Düşünce
Panteist

unacceptable

ll ☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Bunu iddia ediyorsan eşcinsellik genini bulacak ve numaralandıracaksın. Öyle bir şey bulunamadı. Psikopati geni bulundu ama eşcinsellik geni diye bir şey yok. Bu tamamen keyfi bir tercih.

Benim eğri büğrü bacakları kıllı bir adamı becermeyi düşünmekten midem kalkar. Bunu düşünmekten bile tiksinirim. Bu görüşümü de kimse değiştiremez.

Sen heteroseksüel olduğun için öyle ancak bunu erkeklere indirgemen yanlış. Seksi zevk için yapıyoruz aynı zamanda bunu unutma. Kadınlarda da var eşcinsellik bunu da dahil et. Zaten erkekle seksin neden iğrenç geldiğini açıklamaya çalıştım ama tabi kesin görüş değil sadece ben öyle düşünüyorum.

kavak

Vl ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
:) Bunun da nedeni belli de neyse. Fark etmez bende basketbolun boyu uzattığına karşıyım zaten :D Ne de olsa gerçek değişmiyor hiçbir şekilde :D
Bence bu foruma bir kaç tane azılı eşcinsel forumdaşı davet etme zamanı geldi.
Bir de onların penceresinden dinleyelim derim.8-)

Yazarı tarafından düzenlendi:

unacceptable

ll ☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Bence bur foruma bir kaç tane azılı eşcinsel forumdaşı davet etme zamanı geldi.
Bir de onların penceresinden dinleyelim derim.8-)

Kesinlikle katılıyorum ama büyük kavga çıkar. Hani ben eşcinsel değilim ama @Burcuva saldırır kesin onlara bak ::D Sonra işin yoksa kavga et vs... ::D Çok dışlanırlar maalesef ve ne yazık ki bu forumda anonimliğin arkasına sığınarak hakaret edecek kişiler vardır illaki. Ki baksana yazılara kimsenin kolayca kabul edeceğini sanmıyorum.

kavak

Vl ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Kesinlikle katılıyorum ama büyük kavga çıkar. Hani ben eşcinsel değilim ama @Burcuva saldırır kesin onlara bak ::D Sonra işin yoksa kavga et vs... ::D Çok dışlanırlar maalesef ve ne yazık ki bu forumda anonimliğin arkasına sığınarak hakaret edecek kişiler vardır illaki. Ki baksana yazılara kimsenin kolayca kabul edeceğini sanmıyorum.
Tamam da, bizlerde mevzuyu kaynağından öğrensek fena mı olur?
Bana göre doğada eşcinsellik yok değil.

Atalarımız ne demişti?
- Nobody is perfect.

unacceptable

ll ☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Tamam da, bizlerde mevzuyu kaynağından öğrensek fena mı olur?
Bana göre doğada eşcinsellik yok değil.

Atalarımız ne demişti?
- Nobody is perfect.
Doğada da var zaten :D Köpeklerde, aslanlarda, muhabbet kuşlarında vs... Kısacası aslında üremeye o kadar kafayı takmışız ki onlar bize yabancı geliyor ancak çok farklı dünyalar da var.

Gelsinler de çok hassaslar be abi. Ama gelip durumu bize açıklasalar fena da olmaz hani buna katılıyorum.

DemoKratos

Vll ☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Kişisel tercihlerde tartışılacak bir durum yok. Accept and unaccept sorunu. Kişisel tercih başkasına dayatılamayacağına göre? Neyi tartışacağız?

Kimsenin de bir diğerinin tercihini beğenme zorunluluğu olamaz. Ben eşcinsel tercihi beğenmiyorum ve dünya toplansa görüşüm değişmez.

unacceptable

ll ☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Kişisel tercihlerde tartışılacak bir durum yok. Accept and unaccept sorunu. Kişisel tercih başkasına dayatılamayacağına göre? Neyi tartışacağız?

Kimsenin de bir diğerinin tercihini beğenme zorunluluğu olamaz. Ben eşcinsel tercihi beğenmiyorum ve dünya toplansa görüşüm değişmez.
Zaten sana beğen beğenme demiyoruz ki. bunun bir tercih olmadığını anlaman gerekiyor. O zaman bende panseksüelliği tercih edeyim de istediğimle takılayım. Maalesef öyle bir dünya yok.

Entropyy

lV ☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
İslamda eşcinsel ilişkinin cezası nedir?
Buna cevap vericek delikanlı sunni arıyorum 🙂

kavak

Vl ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
İslamda eşcinsel ilişkinin cezası nedir?
Buna cevap vericek delikanlı sunni arıyorum 🙂
Kökten helak(yani nam-ı diğer toplu katliyam) ancak kulağıma gelen duyumlara göre bu yöntem göya yürürlükten kalkmış..mış. Öyle diyor, bazı çok bilgiçlik geçinen safkan müslümanlar.
Yerine nasıl bir yöntemin getirildiğini ben de merak etmiyor değilim, çünkü eşcinsel tanıdıklarım var. Duruma göre bari unları uyarayım ki hangi ülkelere gitmenin sakıncalı olduğunu bilsinler.😎

Kanatsız Kuş

☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Agnostik
Kimse emin olamaz zaten çünkü yok öyle birşey aile sevdiğin insanlardan oluşur ama müslümanlarda aile kavramı sadece çocuk yapma fabrikası olduğu için bir adet erkek 4 adet kuluçka makinesi aile kavramını oluşturur sadece dünyada daha çok müslüman olsun diye olduğunada eminim işte bu yüzden bu araplar gerçek sevgi içeren bir aile görünce anlam veremez
Aynen, aile dediğin sevdiklerin ve değer verdiklerindir bence.

jeezmortie

Yazar
Düşünce
Hindu
Aynen, aile dediğin sevdiklerin ve değer verdiklerindir bence.
bence aile kişinin kendini güvende hissettiği onu seven ve kabul eden insanlardan oluşmalı ama benim ailemde dahil tr aile yapısı genel olarak kendi görüşlerini benimsetmek
benim dediğim gibi yaşayacaksın
benim gibi düşüneceksin
...
toplumda da böyle eşcinselleri birey olarak görmüyorlar kendileri gibi olmayanların yok olmasını istiyorlar her şeyden önce onlar bir insan yaşama,evlenebilme,hayatını mutlu bir şekilde sürdürebilme, kendi kararlarını kendi alabilme v özgürlüklerini engellemek bana absürt geliyor

Son konular

Son mesajlar