Anket Eşcinsel Evlilikleri Destekliyor musunuz?

Eşcinsel Evlilikleri Destekliyor musunuz?

• Destekliyorum

• Desteklemiyorum

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görüntülenebilir.

Kanatsız Kuş

☆☆☆☆☆
Süresiz Yasaklı
Düşünce
Agnostik
bence aile kişinin kendini güvende hissettiği onu seven ve kabul eden insanlardan oluşmalı ama benim ailemde dahil tr aile yapısı genel olarak kendi görüşlerini benimsetmek
benim dediğim gibi yaşayacaksın
benim gibi düşüneceksin
...
toplumda da böyle eşcinselleri birey olarak görmüyorlar kendileri gibi olmayanların yok olmasını istiyorlar her şeyden önce onlar bir insan yaşama,evlenebilme,hayatını mutlu bir şekilde sürdürebilme, kendi kararlarını kendi alabilme v özgürlüklerini engellemek bana absürt geliyor
Ben kısa bir biçimde yazmak istememiştim. Ama nedense sadece öz annen ve baban (varsa kardeşin) aile olarak algılanıyor tabi kendi görüşüm.

Ahlaksız

lll ☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Yine birileri isyan etmiş..Erkek erkeğe bunu yapar mı filan🤣

Bodrum'un Haremtan Koyu'nu mesken tutan erkek grubu, gün boyu çıplak denize girip eşcinsel ilişkiye girince tatilciler isyan etti. Tepkiler üzerine polis ekipleri baskın yaparak iki kişiyi gözaltına aldı.​

Ahu akanyıldız

Deneyimli
Düşünce
Agnostik

Bodrum'un Haremtan Koyu'nu mesken tutan erkek grubu, gün boyu çıplak denize girip eşcinsel ilişkiye girince tatilciler isyan etti. Tepkiler üzerine polis ekipleri baskın yaparak iki kişiyi gözaltına aldı.​

Halka açık alanda yapmaları yanlış tabiki bunu amerikada yapsalar canlarından olurlardı büyük ihtimalle 😂

unacceptable

lll ☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Eşcinselliği karşı cins korkusu ve düşmanlığı olarak görmemi sen değil senin gibi on milyonu gelse değiştiremez. İstediğiniz kadar anlatın, vız gelir tırıs geçer. Ha sinek vızıldamış ha siz... Boşuna vızıldayıp yorulmayın.
Biliyorum o yüzden anlatmaya yanaşmıyorum zaten ::D Uğraşamam artık.

Kanatsız Kuş

☆☆☆☆☆
Süresiz Yasaklı
Düşünce
Agnostik

İlişkiye girinceye kadar her şey iyiydi.

DemoKratos

Vll ☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Ya hiç bir sürü sapın dolduğu, aralarına kadın almadığı yerde meymenet mi olur ya! Kadın olmayan hiç bir topluluğa girmem! Ne o öyle sap sap takılmak! İğrenç! Böğğğ midem kalktı! Lan hiç kadın olmadan olur mu be! Öğğğğ yani bööööğğğ!!!

Oldu olacak haremlik selamlık ayrılalım bari! Askere bile kadınları alıyorlar artık! Bir kere bir askeri birliğe gitmiştim askerlikle ilgisi yok, bir ziyaret, bilgilenme için. Bir pilot teğmen kadınla tanıştım. Sadece onunla sohbet ettim desem yeridir. Daha çok sorum vardı ama askeri bilgileri sızdırmanızı isteyemem artık deyip ayıp olmasın diye biraz da heriflerle konuştum! Kadınla sohbetten sonra maymunlarla oturmak gibi geldi! 😆 Zaten biri abuk sabuk konuştu canımı sıktı! İlla biri bir mallık yapar! 🤨

Yazan tarafından düzenlendi:

DemoKratos

Vll ☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Teknik olarak hadis ile ayet iptal edilemez.

Kuran'da erkek eşcinsellere azarlama, dişi eşcinsellere müebbet hapis cezası yazmakta.

Homolar için kullanılan sözcük "azû". Bu, azarlama, eziyet demek. Yani seni seniii deyip bir tokat attın mı tamam. Bir daha yapmayacağım derse gönder gitsin. Korkunç bir çifte standart var. Kadınlar ise ömür boyu hapsediliyor.

Çifte standardın da böylesi zor görülür! "Hüre hür köleye köle dişiye dişi" pasajı ile yarışabilecek kadar berbat bir pasaj! Bu kadar berbat ötesi hükümlere imza atabilmek herkesin harcı değil! Kuran gerçekten de mucize!

unacceptable

lll ☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Ya hiç bir sürü sapın dolduğu, aralarına kadın almadığı yerde meymenet mi olur ya! Kadın olmayan hiç bir topluluğa girmem! Ne o öyle sap sap takılmak! İğrenç! Böğğğ midem kalktı! Lan hiç kadın olmadan olur mu be! Öğğğğ yani bööööğğğ!!!

Oldu olacak haremlik selamlık ayrılalım bari! Askere bile kadınları alıyorlar artık! Bir kere bir askeri birliğe gitmiştim askerlikle ilgisi yok, bir ziyaret, bilgilenme için. Bir pilot teğmen kadınla tanıştım. Sadece onunla sohbet ettim desem yeridir. Daha çok sorum vardı ama askeri bilgileri sızdırmanızı isteyemem artık deyip ayıp olmasın diye biraz da heriflerle konuştum! Kadınla sohbetten sonra maymunlarla oturmak gibi geldi! 😆 Zaten biri abuk sabuk konuştu canımı sıktı! İlla biri bir mallık yapar! 🤨
Bunun nedeni şu bence. Erkekler bir kadınla konuşacağı zaman -konu, yaş ve kişi fark etmeksizin- kendilerine çekidüzen vererek en kibar hallerine dönüyorlar. Bir de erkekler kendi aralarında 3 alan -siyaset, politika ve futbol- dışında konuşamıyor pek. O yüzden genelde karşı cinsle konuşmak zevkli geliyor.

Aynı şey kadınlar için de geçerli. Bakıyorum bugüne kadar yaptığım entelektüel sohbetlerin yüzde 99'u erkeklerle. Bunun kendini geliştirmeyle falan da alakası yok bu arada. Çok bilgili ve kültürlü kadınlar da tanıdım.

kavak

Vl ☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Bunun nedeni şu bence. Erkekler bir kadınla konuşacağı zaman -konu, yaş ve kişi fark etmeksizin- kendilerine çekidüzen vererek en kibar hallerine dönüyorlar.
Bu taktiği 30´lu yaşların başına kadar yapıyordum. Ne de olsa bekardık! 😁
Ancak sonraları içim dışım neyse, o şekilde hareket eder oldum.
Yalanım yok.
Bir de erkekler kendi aralarında 3 alan -siyaset, politika ve futbol- dışında konuşamıyor pek. O yüzden genelde karşı cinsle konuşmak zevkli geliyor.
Erkekleri tanımıyorsun diyemem ancak başka şeyler de konuşurlar; buraya yazmasam daha iyi olur.
Aynı şey kadınlar için de geçerli. Bakıyorum bugüne kadar yaptığım entelektüel sohbetlerin yüzde 99'u erkeklerle. Bunun kendini geliştirmeyle falan da alakası yok bu arada. Çok bilgili ve kültürlü kadınlar da tanıdım.
Sen böyle diyorsan, bir erkek olarak bana söz düşmez. Yine de şunu söylemeden geçemem; kadınlar dedikodu ve alışveriş yapmaya bayılırlar. En azından benim tanıdıklarım.

Yazan tarafından düzenlendi:

Son konular

Son mesajlar