Evren Aslında Bir Hologram mı?

Minik Kuş

Üye
Mesajlar
690
Tepki puanı
48
Düşünce
Sünni
Konu Sahibi
73713644_440357253257923_7524712839284917853_n.jpg


Ide de bir program varsa programcı vardır demektir.evrenin hologram bir evren olması durumunda bu hologram düzenin arkasında üstün bir gücün/programcının olması yadsınamaz.evt.aslında içi boş hologram bir evrende mi yaşıyoruz?fizik ne diyor?madde dediğimiz şey gerçekte ne? gibi sorular ;bizleri hep bir programcının varlığına ve bizlerin ise salt gerçekliği olmayan varlıklar olduğumuz hakikatine götürüyor.

to be continued....
 

Minik Kuş

Üye
Mesajlar
690
Tepki puanı
48
Düşünce
Sünni
Konu Sahibi
Aklıma hemen bu gelir :D.
evt. güzelmiş xD

ayrıca; hologram evren teorisi çok sağlam.bir tanrı/programcı düşünsene böyle bir evreni önce simüle edip sonra da işte böyle bilmediğimiz bir şekilde enerjisini kullanarak herşeyi(en küçük partükülünden en büyük parçacığına kadar)hologram edip evreni bir tür gerçeklik boyutuna taşıyor.

bizler de böyle evrenler yapabiliriz ama onlara bilinç yani ruh veremeyiz,illizyon olur daha çok.tanrı ise bu bilinci vermiş.ve o uçan ejderhayı düşünürsek; böylesi bir canlı, bilinç sahibi onun yarattığı bir evrende.diyebiliriz.sonuçta ; bilincimizle algılıyoruz evren de bu enerji içinde olup biteni.içimiz de bişey var.farklı bişey.var olduğunu bildiğimiz.ruh/bilinç.ha bu nedir, bilim tam manasıyla açıklığa kavuşturamadı şimdiye kadar.
 
Üst