Evrim Kitabı Önerisi

Kanatsız Kuş

☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Agnostik
İçinde Allah'ın İşi gibi saçma sapağan yazılar olmayan. İnsanı çok zorlamayacak. Gerçek bilim kitabı arıyorum. D&R satın alınabilecek olursa iyi olur. Önerdiğiniz neler? Teşekkürler.

DemoKratos

Vl ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Bir dakika ama bilim mi evrim mi? Evrim ise tabii ki Richard Dawkins Kör Saatçi.

Bilim ise Carl Sagan Karanlık Bir Dünyada Bilimin Mum Işığı.

Bunları ben zamanında Tübitak'tan bu kurum yobaz gericilerin eline düşmeden ucuza almıştım. Şimdi nasıl bilmiyorum. Kitaplığımın en ayrıcalıklı başvuru kaynakları arasındalar.

Kanatsız Kuş

☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Agnostik
Bir dakika ama bilim mi evrim mi? Evrim ise tabii ki Richard Dawkins Kör Saatçi.

Bilim ise Carl Sagan Karanlık Bir Dünyada Bilimin Mum Işığı.

Bunları ben zamanında Tübitak'tan bu kurum yobaz gericilerin eline düşmeden ucuza almıştım. Şimdi nasıl bilmiyorum. Kitaplığımın en ayrıcalıklı başvuru kaynakları arasındalar.
Gerçek olmayan şeyleri atan olur diye bilim demek istedim. Teşekkürler. :)

DemoKratos

Vl ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Gerçek olmayan şeyleri atan olur diye bilim demek istedim. Teşekkürler. :)

Anladım. Sen yine de ikisini de oku! :ggsy: Ben önce Sagan'ı okudum. Bitirince dinden tanrıdan kesin kurtulmanın zamanı artık geldi deyip üstüne Dawkins'i okudum. Sonra ikisinin de diğer kitaplarını da okudum. Yani okumaya başladığımda henüz agnostiktim, ateist olmaya karar vermemiştim.

Dawkins kendini agnostik olarak tanıttı ama taktik yapıyor, net ateisttir. Sagan da öyle tanıttı ama o da çok net değilse de ateisttir.

Yazarı tarafından düzenlendi:

Ahlaksız

ll ☆☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Ateist

En son konular